Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
4. feb 2012

@bique to je super ze si tak pozitivne naladena....i pozitivne testiky su fajn.... 😉

bique
4. feb 2012

@nurili ja som dnes 9ty den po KET, ale den KET neratam...no a woman secret baby test....niekde som na konikovi cz citala, ze po KET uz moze byt krv pozitivna a test stale negativny, ze 10ty den po KET je stale nic...no a ze tie, co im testy vysli tak skoro, tak mali vlozene po 2 embryjka, tak tam je vyssia hodnota aj ked potom cakaju iba jedno, lebo sice sa obidve chytia, ale vyvija sa potom dalej iba jedno..alebo tak nejak...tak ja este nevesam hlavu, hoci doobedu som uz mala obavy, ze MS je na ceste, tak ma bolelo brucho...ale zahadne to poobede prestalo...uz sa v sebe vobec nevyznam ☹ uz len ta krv to isti...idem az vo stvrtok, vtedy bude 14ty den podla nich, tak ma objednali...takze podla toho nerataju ani den KET, ani den odberu...iba ze celych 14 dni

nurili
4. feb 2012

@bique tak to nie je este nic,stale si v casovom limite, aj mna bolelo v podbrusku dokonca som mala dva dni trosku zvysenu teplotu sem, tam ma zimnica prepadla ale lezkala som tie par dni na gauci a tak.....niekomu testiky vobec neukazu a krvicka je 😉 , pozri dobre znamenie je ze nekrvacas a ked brusko pobolkava to je dobre.....v Prahe v centre dokonca az na 15 den este len testuju moc.....skor neodporucaju......tak nieco na tom bude...... 😉
Len psychicka pohodicka je dolezita aby sa miminku pacilo.... 😵

bique
4. feb 2012

@nurili dakujem dakujem za povzbudive slova...a ked aj v prahe tak testuju, tak asi na tom fakt nieco bude... 🙂 mna sestricka upozornila, nech nepokusam 😉 ze testy su nepresne

bique
4. feb 2012

@nurili ja mam inak od 5teho dna po transfere nadchu...nekaslem, hrdlo neboli, ja som ani zvysenu teplotu nemala ale tiez ma sem tam striasa taka vnutorna zima...a ta sliznica v nose, to je tiez pruser, lebo v noci sa nevyspim, neviem poriadne dychat 😠

mirkakn1
4. feb 2012

jaj zenusky, zajtra mi pregnyl pichne asi manzel, sme nacisto odrezani od sveta, to je pocasie. este som si doma injekcie nepichala, dalsi stres pre mna. dufam, ze to dobre dopadne, bola by som radsej, keby to bola sestricka 😉
ale nevadi 😖

bique
4. feb 2012

@mirkakn1 neboj, zvladnete to 😉 mne moj manzel pichal vsetko cely cas, lebo ja som nemala odvahu 😀 a on uz mal prax, lebo po operacii kolena si musel pichat 12 dni do brucha proti zrazanlivosti 😉

nurili
4. feb 2012

@bique i ja som testovala jak besna a kazdy den od 8 dna po vklade....Nemala som trpezlivost a cakat. Ved kazda sme ina.... 😉 My by sme chceli ze by nam to hned na druhy den ukazalo, no zial priroda je taka a nikto a ani doki nezmeni, ostavalen cakat, pripadne kazdy den testovat..... 😀

nurili
4. feb 2012

@bique spray do nosa, a vysoko vankuse podlozit pod hlavu..... 😉

nurili
4. feb 2012

@mirkakn1 zvladnete to,nic to nie je aj ja som si sama pichla..... 😉

mirkakn1
5. feb 2012

@nurili
@bique dakujem dievcata a neviete mi povedat, ako hlboko pichat, lebo mam dlhu ihlu, ja myslim, ze taky1,5 cm, co vy na to?

bique
5. feb 2012

@mirkakn1 hej he, asi tak 😉

bique
5. feb 2012

@nurili tak je...no a potom ked vyjdu //, tak uz chceme srdiecko, ked je srdciecko, uz chceme rucicky a nozicky, ked uz su rucicky a nozicky, tak chceme pohlavie atd atd...a ked sa narodi, uz aby chodilo, xexe...to sme my zeny...netrpezlive 😉 ale kazde obdobie ma svoje caro....aj to cakanie 🙂 ale je dlheeee...ja urobim zajtra test zasa...brusko ma nejak prestalo boliet, len sem tam citim, ale nie je to uplne ako na MS teraz...nespinim, nekrvacam, takze zatial pohoda jahoda 🙂

bique
5. feb 2012

@nurili nadcha vcera vecer ustupila sama od seba, nepouzivala som ziaden spray, 5dni som pretrpela...pomahalo spat so zaklonenou hlavou 🙂 🙂 a kychala som ako somar....no a zrazu je to fuc....normalne si myslim, ze to drobec robil neplechu, lebo ze ked sa zahniezduju, tak je naraz dost oslabeny organizmus, preto ma vela zien pocit choroby, zvysenu teplotu a nadchy...tak neviem, co je na tom pravdy... 🙂 ved nech mi je co chce, len nech mimi sa ma dobre a ma dobru perinku 🙂

zuzka213
5. feb 2012

@bique ahoj, nebola si nahodou na odber vajicok 20.1???

bique
5. feb 2012

@zuzka213 ahoj, nie, ja som mala odber este 20.09.2010, hned IVF, po PK nam potom zamrazili, teraz som bola iba na KET 😉

zuzka213
5. feb 2012

@bique tak prepac...som si nejako myslela ze by si mohla byt kocka, s ktorou som bola jeden den na opu

bique
5. feb 2012

@zuzka213 vsak neva...a ako si na tom? si po ET? ci ta to este len caka?

bique
5. feb 2012

@zuzka213 hehe, asi si, vsak ET je par dni po OPU 🙂 a ako sa citis? uz si testovala?

lienka_1
5. feb 2012

@zuzka213
@bique Baby, myslim na Vas a drzim palce!

bique
5. feb 2012

@lienka_1 ahoj....dakujem...na krvicku si nebola? dnes som sa docitala, ze krv je potrebne brat na test hcg v kazdom pripade, pretoze kludne mozes byt tehotna aj ked krvacas a mala si negat tt...a ako sa citis? ja bobkujem, ze co vo stvrtok, lebo test zatial na 9den po KET neg., ale ze to je este velmi skoro, studujem, pytam sa 🙂 nespinim, nekrvacam...tak hadam 😀

zuzka213
5. feb 2012

@lienka_1 dakujem to pekne...ale mi je velmi luto co sa ti stalo...neviem ci by som to vsetk cim si si presla zvladla, fakt ta obdivujem si hrdinka

zuzka213
5. feb 2012

@bique ja som uz po et, v utorok mam mat odber krvi, tak uvidim....som sa aj testovala, ale uverim tomu az ked to budem mat mat potvrdene z krvi 🙂 🙂

bique
5. feb 2012

@zuzka213 jeej, tak to gratuluje....ked vysli //, mas to iste, to mi ver 😀 robila si viackrat alebo iba raz?...polovicu uspechu mas za sebou 😉 ja krvicka vo stvrtok...test zatial negativny, ale zatial nesmutim...ale testnem este raz 😀

zuzka213
5. feb 2012

@bique testovala som a 3x, zatial mi vyslo vzdy //, ale ejako tomu este nechcem verit ani sa dopredu tesit, aby som potom neostala prekvapena.....aj testy sa mozu mylit 🙂

lienka_1
5. feb 2012

@bique Na krv som nebola, lebo tu sa krv nerobi, tu si iba domaci test spravis. Ale pre istotu urobim este jeden, ked skonci mnezes. No intuicia mi vravi, ze tam bude klasicka jedna ciarocka,ako vzdy.
A ty este nebobkuj 😉 Segra si robila test, ked jej menzes meskal uz tyzden a mala iba takeho slabuckeho ducha, zacolo to silniet az neskor. Silno drzim palce na stvrtok! 😉

lienka_1
5. feb 2012

@zuzka213 Jeeej to je super sprava! Blahozelam! Parada! 🙂 😉

bique
5. feb 2012

@zuzka213 aaale, co siiiii,...tes sa. 😀 ked vysli 3// je to jasne ako facka...a falosne pozitivny je velmi zriedkave, ked z 3 tak mozno 1, ale ty si mala vsetky pozitivne...takze je to v suchuuuu 😀 😀 😀 casto sa vyskytuju falosne negativne, co je moj pripad 😀 😀 😀 inak to nebude, hehe

zuzka213
5. feb 2012

@lienka_1 dakujem, prave kvoli tebe som to tu velmi nechcela rozpisovat, si naozaj zlata......ja to ale este neberiem ako 100% pozitivitu, podstatna je krv

zuzka213
5. feb 2012

@bique, @lienka_1 baby ste fakt super, si to cenim.....tiez vam drzim palce nech sa to podari 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre