Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nelynka
21. feb 2012

@deni5 mam doveru..1.2. som podavala a 14.2. som uz mala schvalene..
do splnu som volala vcera, dneska som si uz bola po lieky 😀

nelynka
21. feb 2012

@zuzka213 to si bola ty???????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ktora z nich, jedno ci dva?

nurili
21. feb 2012

@nelynka ale fakt podla mojich info sa veeeelmi zadarilo a este dari.....a babenky s bruskami... 😉 jasne ze stihnes tu cunami tehu vlnu.... 😀

nurili
21. feb 2012

@anika142 no co k tomu dodat, asi len to ze keby to tak na mne zalezalo tak vam prihodim po dva kusky aby ste sa nenudli.....to je cunami tehu vlna.... 😀 sup, sup do nej babenky.... 😵

nurili
21. feb 2012

Zajtra poradna, dnes nezaspim, drzte palce, zajtra podam info..... 😉

deni5
21. feb 2012

@nelynka no a ja sa stále nedočkám z tej všeobecnej.Niekto tam je chorý tak sa nepodpisujú žiadosti.Dobrá výhovorka však?Od decembra čakať je dlho!

lienka_1
21. feb 2012

@nelynka Estrimax je vlastne estradiol, hormon, ktory patri do skupiny estrogenov a je dominantny v prvej faze cyklu. Sposobuje, ze sa vytvori pekna vystelka a embryjko sa ma kde uhniezdit. Utrogestan je progesteron, ktory je dominatny v druhej faze cyklu po ovulacii. Takze su to vsetko hormnony, ktore su pre cyklus a uhniezdenie velmi potrebne. Drzim palce 😉

zuzka213
22. feb 2012

@nelynka my cakame jedno, ale uuuuplne to postacuje.....fakt som neverila tomu, ze sa to na prvy pokus moze zadarit...🙂...viem, ze to este nemame vyhrate, ale velmi sa tesime.....prajem vam vsetkym vela stastia, drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anika142
22. feb 2012

@zuzka213 ahoj, gratulujem ti k uspechu, drzim palce vela zdravicka obom.

zuzka213
22. feb 2012

@anika142 dakujeme, a prajem vela stastia 🙂

anika142
22. feb 2012

dakujem pekne, uz by bolo na case aby sa to podarilo. mozem sa ta opytat ci si si robila po ET tehotensky test a ak tak v ktory den?

mirkakn1
22. feb 2012

tak bola som dnes na krvicku a vysledky budu az zajtra. mohla som ist do splnu, bolo by to rychlejsie, takze cakam zasa 😒

anika142
22. feb 2012

@mirkakn1 no tak trochu viac trpezlivosti. v Splne by si vedela o 13 00

nana123
22. feb 2012

No dievcata aby nebolo malo na mojich preliach po tej nemocnici, vcera mi volala dr ze mam pozitivne triplle testy... 😖 Som chytila hystericky plac to uz bolo vela na mna, velmi vela 😅. Ale dnes je lepsie... bola som hned u nej vysvetlila mi ze to su nepresne testy a mam moznost 1:170. Tak objednali ma na dalsi kontrolny ult ten specialny o 2 tyzdne a ked bude stale nieco zle tak idem na odber plodovej vody 😖. Ale som si povedala ze to bude ok a ze nestresujem kym nebudem vediet presne vysledky lebo to aj tak nema vyznam....

anika142
22. feb 2012

@nana123 ahoj, je mi to luto, hlavne nestresuj, mysli pozitivne aj ked sa to lahko hovori, ja viem. Hlavu hore. Drzim palce nech to dobre dopadne. Veeeela zdravicka prajem.

mirkakn1
22. feb 2012

@anika142 jaaaj, no hej, ale co uz do ke mame daleko 😵

mirkakn1
22. feb 2012

@nana123 drzim prsty, aby bolo vsetko v najlepsom poriadku, neboj sa a hlavne bud v klude, nestresuj, ja viem, ze sa mi to lahko hovori, ale musis mysliet pozitivne 🙂

zuzka213
22. feb 2012

@nana123 hlavne bud v klude, xasto cloveka len vystrasia a nakoniec to bude urcite vsetko ok...

zuzka213
22. feb 2012

@anika142 ja som testovala uz 9. den, a to pocitam aj den ET...mala som hned pozitivny test, bol to sice len taky duch, ale postupne silnel....🙂

nana123
22. feb 2012

No ked sme dosli az tu tak to zvladneme s malym Vladkom aj do konca 😉

foryou25
22. feb 2012

@nana123 ahojky neboj, aj moju kamosku takto vystrasili, bola na nejakom genetickom ultrazvuku v KE, a bolo vsetko v poriadku, aj dietatko sa narodilo zdrave, hlavu hore, drzim palce 😉

nurili
22. feb 2012

@nana123 moja, kasli na tie testy, to su take nepresne a nejasne jak v Grecku politika... 😀 to povedia kazdej druhej a nakoniec zdravucke deti sa rodia....ja by som si z toho nic nerobila a na odber plodovej vody by som aj tak nesla....
Naozaj sa nemas coho obavat. Drzim palce a nevesaj hlavu, niet preco, ver mi..... 😉

nurili
22. feb 2012

@zuzka213 jeeej, tak srdecna gratulacia.....len tak dalej..... 😉 no super dalsia tehulka tak to je parada.... 😉

nurili
22. feb 2012

No splniecka moje zlate, my sme boli dnes v tej poradni a ultrazvuk sa nekonal lebo to u nas tak nerobia kazdych 6 tyzdnov pripadne po 4 tyzdnov ale na kazdy druhy raz, v druhom trimestri....tak ze sme sa nedozvedeli co to bude a dalsi termin az 23.3. fuf, do vtedy cakat, jaaaj...... ale poculi sme srdiecko ale aj to ako vystraja v brusku....dnes to bol len zvuk bez obrazu..... 😀 Ale vsetko je v poraiadku, testiky a aj moc....tak som stastnuckaaaaa........... 😵 😵 😵
Zelam Vam pekny dnik....

kukulik30
22. feb 2012

@nana123 nestresuj sa kvoli tym testom, ja som mala pri Andrejkovi pozitivne na Down 1:56 a bolo to v poriadku,ma sme odber plodovky odmietli, pretoze vysledok by aj tak nic nezmenil na nasom rozhodnuti si dietatko nechat , jedine sme sa objednali do KE do centra prenatalnej diagnostiyk k dr dankovcikovi a tam nevidel ziasne chyby, zmeny , odchylky....hlavne ziadny stres, naozaj su tie testy neskutocne nepresne... 🙂

bique
22. feb 2012

@franina joooj moja, ja sa uz nepamatam presne...viem, ze mi pichli nejaku injekciu najprv, potom som sla na horonalny test z krvi a az potom som zacala pichat menopur...mala som 10 injekcii do brucha a potom pregnyl, odber a vklad po predlzenej kultivacii na 5ty den od OPU...ale to uz bolo v roku 2010 😕 mame este mrazacikov, takze teraz KET, tu uz iba stimulka liekmi od 2 DC...ale bude to myslim tak ako pises 😉

bique
22. feb 2012

@nelynka ja budem isto rodit v Šaci...mam tam lekara, ktory sa ma ujme od zaciatku tehu...on mi robil aj hysteroskopiu po porode...po 2 mesiacoch od porodu som skoro vykrvacala, lebo mi nechali rezidua placenty a nikto si to na kontrole nevsimol..a to som bola aj v nemocnici na uzv -na Rastislavke- aj u svojho gyndosa...ja som taky nejaky zvlastny pripad ☹ ale hlavne, ze uz je vsetko ok...dvojicky som porodila na rastislavke ☹ mali ma previezt na cisarak do novej a malych mali hned umiestnit na neonatologii, vsetko sa vsak zomlelo inak ☹ takze rastislavka v ziadnom pripade, tam dodrbali co mohli a je to tam ako v horore, este aj ta porodna sala...inak najlepsi odbornici su vraj v novej nemocnici, tam maju vsetko aj pre pripad nejakych komplikacii...ale ja mam doktora, ktory mi zachranil maternicu a asi aj zivot...a povedal, ze hned ako otehotniem, nech sa unho hlasim 😀 tak som mu volala, ze sa chystame zasa na KET, takze uz nas ocakava 😀

bique
22. feb 2012

@nurili jaaaj, moja, tak som dnes na vas myslela 😉 nevadi, musis vydrzat do toho marca, co ine ti ostava? 😝 xi, to ako ked ti daju darcek pod stromcek a je zabaleny do 30tich vrstiev, ze kym sa dostanes k veci, tak uz je to napatie z prekvapenia take velke, ze sa da krajat 😀 to nas ale natahuju od zaciatku tehu tak 😀 hlavne, ze je vsetko ok...a ked sa uz malicke hybe, tak to aspon nie je tapanie v tme ako na zaciatku, ze len ten uzv je dokazom toho, ze je tam a je mu dobre 😲 😅

nana123
22. feb 2012

@kukulik30 nooo ja som k dankovcakovy tiez obj. ale az v 19tt takze cakam dalsie 2tt lebo zevraj teraz by to aj tak nebolo vidno... ak sa mu nebude nieco zdat tak hned na druhy den on mi moze urobit odber... tak sa bojim, ale zatial to beriem tak ze bude dobre 🙂

foryou25
22. feb 2012

@nana123 presne pri tom bola ta spominana kamoska, a vraj maleho prezrel od hlavy po paty, pocula som na neho len chvaly, tak nebojaj, bude to dobre 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre