Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
7. mar 2012

caute baby...takze opat do boja 😀 zajtra uzv, papame hormony a za 14 dni KET....tentoraz to vyjde, takze mi dopredu gratulujte k // 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzlik7
7. mar 2012

@bique velmi velmi velmi ti drzim prsteky 😉

bique
7. mar 2012

@zuzlik7 dakujeeeem...aj ja drzim nam vsetkym 😀

haannka
7. mar 2012

@smallyell wau, wau, wau....kľudne už môžeš byť aj v 10.tt 😀 ak sa Vám podarilo hned po tvojej poslednej mrške 😀 , ja som mala poslednú ms 6.12.2011 a teraz by som bola v 13.tt 😢

mirkakn1
7. mar 2012

@smallyell tak to je super 😀 a mozem sa opytat, po ivf si mala mrchu, alebo uz nie, lebo ja som tiez po ivf a teraz som mala mrchu, tak preto sa pytam, ci mame skusat naplno 😵

franina
7. mar 2012

mne dali menopur, estrimax, utrogestan, duphaston ... tak a teraz cakat a cakat a cakat... 😖

zuzlik7
7. mar 2012

@franina no ktovie podla coho urcuju lieky 🙂 ale to je jedno...dolezite je, aby nam to vyslo, nie? ... no to cakanie bude teraz asi najtazsie a najdlhsie, ale my to zvladneme ;) a potom sa budeme len a len tesit...

deni5
7. mar 2012

a mne zas dali Pregnyl,Puregon,Utrogestan,extrimax,duphaston.

deni5
7. mar 2012

@milcsi ja viem že všetky lieky sa berú s rizikom,ale ja som paradoxne zdravotník a preto stresujem.

smallyell
7. mar 2012

@haannka ja som mala 9.12 a potom nic, furt som sa pytala ci to je normalne a zeny ze hej, a nakoniec toto......zajtra ma caka krv, uvidime co to bude 🙂

smallyell
7. mar 2012

@mirkakn1 mala som mrchu ked som vysadila lieky, my vzdy ideme na plno, dnes mi sestricka vravela, asi tie hormony vytvorili taku cestu a ono sa to tam rychlejsie dostalo, no kazdopadne je to paradox....odporucala by som ist naplno, ved tym nic nestratis 🙂

franina
7. mar 2012

@zuzlik7 neviem podla coho rozdeluje lieky 😕
@deni5 ale asi len ja z Vás mám menopur 😕

milcsi
7. mar 2012

@deni5 ja tiez robim v zdravotnictve 😉 , A tiez si uvedomujem rizika. Nechcem ani velmi tlacit na pilu. Ked nam to teraz nevyjde, tak vysoko pravdepodobne tomu uz dame pokoj. Ale tolko veci skodi.... 😉 Sustred sa na babetko. Stres neprospieva. Aj ked ja mam dnes tiez taky blby den 😒 . Maly je zly, mame uradne tahanice kvoli stavebnemu povoleniu a este aj svokra ma nas.... , ale ta to robi pravidelne. Sorry , len si vetram hlavu....

deni5
7. mar 2012

@milcsi To je v pohode,ja mám stresy z práce,koly tomu zvyšovaniu platov sa u nás dejú zmeny a prepúšťa sa ,tak sa bojím aby ma nevyhodili.

nurili
7. mar 2012

@smallyell jeeeeej, tak tisko gratulujem a cakame na spravicky..... 😉

mirkakn1
7. mar 2012

@smallyell ved mi stale ideme na plno 😉 tesim sa s tebou, bodaj by aj mne takto dobre vyslo a drzim prsty 😵

smallyell
8. mar 2012

tak je to iste, sono to potvrdilo, vyzera to tak na 6 tt 🙂

nana123
8. mar 2012

@smallyell ooooo gratulujeeemmm... super tesim sa s tebou ani nevies ako 😵 😵 😵 pfuj pfuj pfuj nech rastie rodicom do krasy pekne 9 mesiacov...

milcsi
8. mar 2012

@smallyell Suuuuuuuuuper! Davajte na seba pozor! Drzim palce do uspesneho konca!

nana123
8. mar 2012

@milcsi taaak mame odber uspesne za sebou ale dost bolelo, ale co uz... To som bola vcera a ten rana po vpichu ma teraz boli a na dotyk je dost citliva... je to normalne? Aj teba tak bolela?

smallyell
8. mar 2012

@nana123 dakujem 🙂

smallyell
8. mar 2012

@milcsi vdaka, dufam, ze to zvladneme 🙂

steva
8. mar 2012

@nana123 je to normalne ze to na dotyk boli.drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂
@smallyell gratulujem a tesim sa s vami 😵

smallyell
8. mar 2012

@steva vdaka 🙂

foryou25
8. mar 2012

@smallyell no to je super sprava, tak vidis, zazraky sa deju 😉

smallyell
8. mar 2012

@foryou25 ja viem, ze sa deju len som neverila, ze mne sa to stane 🙂

bique
8. mar 2012

tak ultrazvuk vybeveny, receptik vybrany...dostala som estrimax, utrogestan a k tomu este estradiol 🙂 ten estradiol som doteraz nikdy nebrala...zatial mam brat iba esrimax rano a vecer tak uvidime, kedy mi ho nasadia...15.3. kontrola a potom o tyzden KET 😀

bique
8. mar 2012

@franina ja som tiez mala menopur a krasnu urodu🙂 24 vajok, z toho 16 oplodnenych...7 mrazakov stale mame, po dve si ideme o 2 tyzdne....nam vyslo prve IVF a hned dve co vlozili 😉 tak drzim palce a nepochybuj, on vie co robi...aj mne dal teraz nejake uplne nove lieky navyse 😉

milcsi
8. mar 2012

@nana123 Asi ta pichli na citlivejsom mieste 🙂 , mna samotny odber nebolel, ale miesto vpichu som mala citlive. Mne odporucali aspon 2-3 dni sa setrit, ja poctivo som polihovala. Daj vediet vysledky, ale verim, ze to bude OK.

milcsi
8. mar 2012

@bique budeme spolu povzbudzovat nase babetka, aby sa nas riadne drzali 😀 . Som den pred tebou, mam kontrolu 14.3. . Aj vklad budeme mat casovo blizko, alebo mozno aj v rovnaky den. Mne dal len klasiku estrimax a utrogestan.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre