• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
caute baby...takze opat do boja :grinning: zajtra uzv, papame hormony a za 14 dni KET....tentoraz to vyjde, takze mi dopredu gratulujte k // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bique velmi velmi velmi ti drzim prsteky :wink:
7. mar 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 dakujeeeem...aj ja drzim nam vsetkym :grinning:
7. mar 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell wau, wau, wau....kľudne už môžeš byť aj v 10.tt :grinning: ak sa Vám podarilo hned po tvojej poslednej mrške :grinning: , ja som mala poslednú ms 6.12.2011 a teraz by som bola v 13.tt :cry:
7. mar 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell tak to je super :grinning: a mozem sa opytat, po ivf si mala mrchu, alebo uz nie, lebo ja som tiez po ivf a teraz som mala mrchu, tak preto sa pytam, ci mame skusat naplno :dizzy_face:
7. mar 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dali menopur, estrimax, utrogestan, duphaston ... tak a teraz cakat a cakat a cakat... :confounded:
7. mar 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina no ktovie podla coho urcuju lieky :slight_smile: ale to je jedno...dolezite je, aby nam to vyslo, nie? ... no to cakanie bude teraz asi najtazsie a najdlhsie, ale my to zvladneme ;) a potom sa budeme len a len tesit...
7. mar 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne zas dali Pregnyl,Puregon,Utrogestan,extrimax,duphaston.
7. mar 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi ja viem že všetky lieky sa berú s rizikom,ale ja som paradoxne zdravotník a preto stresujem.
7. mar 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka ja som mala 9.12 a potom nic, furt som sa pytala ci to je normalne a zeny ze hej, a nakoniec toto......zajtra ma caka krv, uvidime co to bude :slight_smile:
7. mar 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1 mala som mrchu ked som vysadila lieky, my vzdy ideme na plno, dnes mi sestricka vravela, asi tie hormony vytvorili taku cestu a ono sa to tam rychlejsie dostalo, no kazdopadne je to paradox....odporucala by som ist naplno, ved tym nic nestratis :slight_smile:
7. mar 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 neviem podla coho rozdeluje lieky :confused:
@deni5 ale asi len ja z Vás mám menopur :confused:
7. mar 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 ja tiez robim v zdravotnictve :wink: , A tiez si uvedomujem rizika. Nechcem ani velmi tlacit na pilu. Ked nam to teraz nevyjde, tak vysoko pravdepodobne tomu uz dame pokoj. Ale tolko veci skodi.... :wink: Sustred sa na babetko. Stres neprospieva. Aj ked ja mam dnes tiez taky blby den :unamused: . Maly je zly, mame uradne tahanice kvoli stavebnemu povoleniu a este aj svokra ma nas.... , ale ta to robi pravidelne. Sorry , len si vetram hlavu....
7. mar 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi To je v pohode,ja mám stresy z práce,koly tomu zvyšovaniu platov sa u nás dejú zmeny a prepúšťa sa ,tak sa bojím aby ma nevyhodili.
7. mar 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell jeeeeej, tak tisko gratulujem a cakame na spravicky..... :wink:
7. mar 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smallyell ved mi stale ideme na plno :wink: tesim sa s tebou, bodaj by aj mne takto dobre vyslo a drzim prsty :dizzy_face:
7. mar 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak je to iste, sono to potvrdilo, vyzera to tak na 6 tt :slight_smile:
8. mar 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@smallyell ooooo gratulujeeemmm... super tesim sa s tebou ani nevies ako :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pfuj pfuj pfuj nech rastie rodicom do krasy pekne 9 mesiacov...
8. mar 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell Suuuuuuuuuper! Davajte na seba pozor! Drzim palce do uspesneho konca!
8. mar 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi taaak mame odber uspesne za sebou ale dost bolelo, ale co uz... To som bola vcera a ten rana po vpichu ma teraz boli a na dotyk je dost citliva... je to normalne? Aj teba tak bolela?
8. mar 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. mar 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi vdaka, dufam, ze to zvladneme :slight_smile:
8. mar 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nana123 je to normalne ze to na dotyk boli.drzim palce aby vsetko dobre dopadlo :slight_smile:
@smallyell gratulujem a tesim sa s vami :dizzy_face:
8. mar 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. mar 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smallyell no to je super sprava, tak vidis, zazraky sa deju :wink:
8. mar 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@foryou25 ja viem, ze sa deju len som neverila, ze mne sa to stane :slight_smile:
8. mar 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ultrazvuk vybeveny, receptik vybrany...dostala som estrimax, utrogestan a k tomu este estradiol :slight_smile: ten estradiol som doteraz nikdy nebrala...zatial mam brat iba esrimax rano a vecer tak uvidime, kedy mi ho nasadia...15.3. kontrola a potom o tyzden KET :grinning:
8. mar 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@franina ja som tiez mala menopur a krasnu urodu:slight_smile: 24 vajok, z toho 16 oplodnenych...7 mrazakov stale mame, po dve si ideme o 2 tyzdne....nam vyslo prve IVF a hned dve co vlozili :wink: tak drzim palce a nepochybuj, on vie co robi...aj mne dal teraz nejake uplne nove lieky navyse :wink:
8. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 Asi ta pichli na citlivejsom mieste :slight_smile: , mna samotny odber nebolel, ale miesto vpichu som mala citlive. Mne odporucali aspon 2-3 dni sa setrit, ja poctivo som polihovala. Daj vediet vysledky, ale verim, ze to bude OK.
8. mar 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique budeme spolu povzbudzovat nase babetka, aby sa nas riadne drzali :grinning: . Som den pred tebou, mam kontrolu 14.3. . Aj vklad budeme mat casovo blizko, alebo mozno aj v rovnaky den. Mne dal len klasiku estrimax a utrogestan.
8. mar 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok