• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
ja tiež od zajtra picham puregon,tak dúfam že bude pekná úroda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina ale už sa začínam báť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 bude budeeee :slight_smile: .. možno aj odber pôjdeme spolu...
16. mar 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina neboj dojde ;) tak utz mam za sebou a o jednej mam volat o vysledky z krvicky a povedia mi, ze kedy sa zacneme pichat :D uz mi dali aj papier na predoperacne, tak to si dam dokopy niekedy buduci tyzden, nech to to mam vsetko ok...
16. mar 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa4 ahoj...a kedy si bola? ja o 8,30...ja len ci sme sa nestretli :grinning:
16. mar 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ktore zacinate pichat, drzim silno palce nech je bohata a kvalitna uroda :grinning: tie co cakate na //, nech ich tam najdete :grinning: a tie co cakate na transfer ET alebo KET ako ja zelam, nech nam rychlo zbehne ten cas :grinning: :grinning: :grinning: a este pekny den vsetkym :wink: :slight_smile:
16. mar 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaj, este som zabudla na tie, ktore netrpezlivo cakaju na mrchu...nech cim skor dorazi ta svina cervena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimusa4 nebooooj, vsetko bude ok, nie je to nic strasne,,,nerozmyslaj nad tym :wink:
16. mar 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa4 super mimus, tak nech ti to rychlo zbehne..ja uz pomalicky koncim :grinning:
16. mar 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 aj ty uz pichas, no supeeeeeer..tak vam to s mimkou pekne vyslo xixixi :grinning:
16. mar 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique krasne si to napisala..aj tebe pekny dnik :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka kedy máš odber? dík :slight_smile:
@bique ja viem že nič strašné, ale tak není mi všetko jedno..heh..ja som bola skôr v tej várke keď brali ráno krv a potom klasika utz ako každá.. no možno sme sa aj videli a nevedeli sme o sebe..ako posledná prišla jedna s mužom tak neviem či si to bola ty alebo ešte jedna asi s mamou..alebo sme sa minuli.. :wink:
16. mar 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa4 no neviem ešte kedy odber..v nedelu pichám 10tu injekciu, v pondelok zase UZV a predpokladam ze uz povedia pichat pregnyl a v stredu odber..teda v to aspon dufam ze to tak bude :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka aha tak to máš už fakt za pár..držím palce :slight_smile:
16. mar 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka ahoj, v stvrtok budes mat odber, mne preste tak to vyslo v nedelu posledna v pondelok ult potom som bola dat pichnut pregnyl v utorok vecer a v stvrtok bol odber a v pondelok vklad... a to je dobre lebo budes mas fajne dlhu kulitvaciu od stvrtka do pondelka... :wink:
16. mar 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili halooo hallooo dnes mate vediet co to je vsak??? ked dobre pamatam :wink:. Tak netrpezlivo cakam :slight_smile:
16. mar 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique vsak to, dufam, ze uz dojde mrcha, mrchata....

@mimusa4 verím, ze sa bojis :unamused: aj ja mam obavu :unamused:

@zuzlik7 volala si? odkedy zacinas s pichanim?
16. mar 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 ja som aj tak daka pk tak mi to je vcelku jedno :D
16. mar 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina volala volala...zaciname pichat v nedelu a v piatok idem na uzv...juuuj ja sa za seba tesim, ale aj tebe prajem, aby si to uz mohla zacat podstupovat aj sama, ale verim, ze uz cez vikend dojde a v pondelok pojdes navstivit splnicek...;)

a len tak do plena by som sa chcela opytat vsetkych babeniek, ze ak zaciname 18steho kedy cca mozem ocakavat ten den D? dakujeeem
16. mar 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 budes si to sama pichat alebo niekto ti to bude pichat? neboj nie je to vobec strasne :wink:
16. mar 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina no bud ja, alebo manzel :D zatial je odvazny no uvidime, ci mu to vydrziii :D :D :D nebojim sa, len pocitovo je to take divne ... ale viem, ze bude dobre ... ;)
16. mar 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 moj manzel nechcel, bal sa ze mi ublizi, tak ja som si pichala :slight_smile:
16. mar 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina podla mna to aj u nas tak dopadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 uvidis, ako ti bude lepsie :wink:
16. mar 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina no ved jasne ;) nezalezi na tom....len nech je dobre, nie? ved nie som ani prva, ani posledna co to urcite zvladnem...ked som si to vsetko len tak pre seba prepocivala, ze gonal 10 dni + pregnyl tak mi vychadza odber na vikend...nevies nahodou, co robia v takom pripade?
16. mar 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 v takom pripade ti prelozia na pondelok, ale neboj niektore holky tvrdia, ze je to lepsie .. .aj keď ja sa v tom nevyznám.... skôr asi @nelynka ti poradi
16. mar 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina moja, ja tiez neporadim @zuzlik7.. nemam ani sajnu..ale tiez si myslim ze bud to urobia tak aby odber bol v piatok ak to vyjde na sobotu a pokial by to vyslo na nedelu tak to daju tak aby bol v pondelok..oni si to uz odkoriguju tym pregnylom :slight_smile:
16. mar 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 tak ako vravia, on si to vypočíta tak aby bolo dobre..
a prvá šípka zapichnutá..
16. mar 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@franina @nelynka aj tak dakujem dievcata ;) opytam sa na to v piatok, ked pojdem zas na ultrazvuk ;)
@mimusa4 xixi...este nie..zaciname pichat v nedelu ;)
16. mar 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana123 halo halo tu sokol, tu sokol....termin mame buduci tyzden 23.3. juuuj.... :grinning:
16. mar 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok