• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@nelynka drzim palce aj nadalej :wink:
21. mar 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 neviem co to sposobuje, ale pri prvej stimulacii som krvacala 11 dni, tiez uz potom len tak slabulinko a bolo to v pohode
21. mar 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa4 organizmus vzdy inak reaguje, pri druhej stimulke som si tiez dokupovala gonal, pri prvej a tretej nemusela. A prave z druhej mam syna :wink:
21. mar 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique najprv som to nechapala, emoticon :slight_smile: dakujem za vycerpavajucu odpoved. tak dame aj my suhlas na vsetko a uvidime, nechame to v bozich rukach :slight_smile:
21. mar 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a este s radostou :dizzy_face: oznamujem, ze dvaja eskimacikovia su od dnes v brusku. Vraj vyzeraju byt zdatni. Dvom sa to nepodarilo, takze toto je moj posledny pokus :unamused: .
21. mar 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zuzlik7 ja takisto idem v piatok po prvych piatich, tak som zvedava a tiez, kedy to buduci tyzden vyjde... ako zatial znasas stimul?
21. mar 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi drzim palce, urcite budu zdatni az dokonca :slight_smile:
21. mar 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milcsi ja mám z predošlého druhého ivf tiež chlapca máme ich približne rovnakých :slight_smile: vtedy som mala puregon a prvé gonal čo nevyšlo ale to bolo inde...mne je len divné že niiiič ešte nebolo..tak budem sa snažiť hlava hore :wink:
21. mar 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelynka dakujem a drzim palce!
21. mar 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi jeeeej.....tak verim, ze aj zdatnymi ostanu a udrzia sa :wink: :wink: :wink: :wink: velmi velmi drzim prsteky....
21. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka_drobka ano? xixi takze sa tam urcite stretneme ;) noooo okrem toho, ze som velmi unavena a trosku citlivejsia, celkom v pohode a ty?
21. mar 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za prsteky :wink:
@mimusa4 Hlavu hore! Nech sa nam zadari! :dizzy_face:
Skus sa opytat najblizsie, ved ked predtym si reagovala na hormony, nemal by byt problem. Aj ked je pravda, ze vekom postupne vsetko zacina haprovat :unamused: . Ja uz tiez nie som najmladsia, ale reagovala som pri vsetkych stimalkach co sa poctu vajok tyka podobne. Daj vediet. Drzim palce!!
21. mar 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi To je super! Drzte sa vsetci traja! :grinning:
21. mar 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimusa4 Ja som pri poslednom IVF tiez mala 300j gonalu a na 1. kontrole len 3 chabe folikuly. Stimulovala som 12 dni, cize som musela dokupovat. Pri druhej kontrole to uz bolo ovela lepsie a pri tretom USG to vyzeralo celkom optimisticky. Nakoniec sme mali 5 pouzitelmych vajicok, z toho 4 embryjka. Drzim palce! :wink:
21. mar 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 unavu mozem tiez potvrdit a dnes zacinam jemne citit podbrusko, ako pri ovulacii, tak dufam, ze to bude ok :slight_smile: uvidime v piatok :slight_smile:
21. mar 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za podporu žienky..
@lienka_1 nepamätáš koľko pier gonalu si mala spolu?
21. mar 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa4 no moja toto neviem ako funguje ale naozaj kazdej telo reaguje inak..tak snad nieco narastie do dalsej kontolky..budem na teba myslet..to by si sla v pondelok na USG ze?
21. mar 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi dakujem krasne :grinning:
21. mar 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi no tak to veľmi držím palčeky,nech sú tam 9mesiacov :slight_smile:
21. mar 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som po piatich dňoch bola na USG a ani neviem koľko tam bolo vajok,len čosi diktoval sestričke,že v ľavo 6,6,4 a v pravo 7,7.Tak neviem či to má biť počet vajok,alebo nejaké rozmery.Nepýtala som sa,že ak mám pokračovať v takej istej dávke.Je to asi dobre?
21. mar 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa4 My sme samoplatci takze som si vydupala 900jednotkove pera na recept- su lacnejsie(aj ked doki sa dost vzpieral a dokonca tvrdil, ze take sa ani nepredavaju) Nakoniec nam predpisal 3x 900j a 1x 300j. Pichala som 12 dni, tak som dokupovala dalsie 900j. Dokopy som pichla 3600jednotiek. 300j pero je stale doma v chladnicke, zostala mi.
21. mar 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka a po OPU sa citiš dobré?Nebolelo to veľmi?Čo si tam treba vziať zo sebou?Ja mám mať na druhý týždeň odber,tak sa pýtam.
21. mar 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 to su rozmery vajok, v milimetroch..
ja som mala nalavo 7 a napravo 9 a vsetko po 7 a 9mm po 5tich dnoch na kontrole..
je to vporiadku :slight_smile:

po OPU vpohode, len brucho ma boli ked chodim alebo prudsi pohyb urobim..ale inak fajn. uvidime zajtra..
treba si vziat kosielku nejaku nocnu, papuce a to je vsetko..
na 8.30h prides a okolo 11h ides domkov..
ja som tam dneska bola sama na odbere :grinning:
21. mar 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi super super...nech sa len pekne drzia v teplucku mamkinho bruska :grinning: :grinning: :grinning: my budeme mat od zajtra :grinning:
22. mar 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@deni5 dobre dobre...nezvysuju, neznizuju, takze je to ok :wink:
22. mar 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 ahoj, ja som bola akurat nafuknuta ako balon a boleli ma krize, takze som 5 dni od OPU do ET prelezala pod paplonikom, lebo som mala este aj zimnicu :unamused: ako som uz predtym pisala, velmi pomaha pit Fatru, vela Fatry, tak 3 ks na den :wink: odporucila sestricka a pomohlo :wink: zobrat si treba iba nejaku nocnu kosielku, papuce a vodu...ostatne tam maju a ine ti ani netreba :wink: hoci ja po vsetkych skusenostiach som mala este aj uterak a toaletny papier :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa4 kazde telo reaguje inak...nestresuj, lebo stresovy hormon robi vela sarapaty :angry: ja som nevedela vobec do coho idem, pribrala som 5kg za 10 dni stymulky :frowning2: kto ma zbaadal, tak sa lakal ze ako som spuchla, hlavne na tvari :frowning2: takze som sa brutal nalievala vodou...no a 16 oplodnenych vajok po PK z jedneho vajecnika, lebo jeden vobec nemam :confounded: neriesila som davky, lieky, vedlajsie ucinky, ci to vyjde alebo nie, lebo som o tom nic nevedela...len som pichala, priberala, brucho sa nafukovalo brutalne sucasne s tvarou /ale kedze sa kazdy den vidim v zrkadle, tak som to nejak nepostrehla :grinning: / a prve IVF s bohatou kvalitnou urodou a na prvy krat sa podarilo :grinning: to, ze skoncilo v 26tt predcasnym porodom, to uz je uplne ina kapitola...ale porodila som krasnych zdravych vyvinutych chlapcov :slight_smile: ibaze velmi skoro :cry:
22. mar 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi silno, silno drzim palce....z celeho srdiecka ti to prajem.... :dizzy_face:
22. mar 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique zajtra myslim na teba a drzim palce..... :wink: a aj ostatnym splnieckam - stimulkam drzim palce aby mali bohatu urodicku a a babenkam po Etikiku a Ketiku aby sa im to zavrtalo na celych 9 mesiacikov....tfuj, tfuj tfuj... :wink:
22. mar 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milcsi drzim silno palce nech to vyjde :slight_smile:
22. mar 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok