• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
@deni5
@majka27 no mne pichal nakoniec sused, ktory to ma uz zapraxovane, kedze toto s manzelkou prezivali pred rokom...vpich som absolutne necitila, ale stipalo to jak svina :D :D :D
28. mar 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@franina super, sikulka....ked sme my zacali pichat, tak som si hovorila, ze este tolko a tak rychlo to uletelo, ze zrazu bola posledna...nech to aj tebe takto rychlo utecie...a hlavne nech vladne okolo teba pohodicka :wink:
28. mar 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik7 tak mne manzel, stipalo ma tiez, snad bude vsetko ok...
28. mar 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique kujeeem....tak uz som pichnuta :grinning: stipalo to...ale verim, ze to bola posledna injekcia k nasmu babatku :wink:
28. mar 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka27 urcite bude vsetko ok...musi byt :wink: tak uz len dockat piatku...davate si aj PK?
28. mar 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 dali sme, uvidime, ako to bude v piatok, kolko vajicok bude a tak. vsetko je v rukach bozich :slight_smile:
28. mar 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram ze v piatok vas ide viac na odber a zajtra tam budem asi sama.a ja som bola s pregnylom na pohotovke aj tak som nemala ihlu a striekacku.zajtra podam spravy.
28. mar 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka27 ...takze aj na vklad pojdeme spolu ;) veru, vsetko je v rukach bozich...ale verim, ze nam to vsetkym vyjde...tak ako nam, ktore este sme pred tym dvojtyzdnovym ocakavanim a aj tym, ktore uz k vysledku maju za par ;)
29. mar 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelynka ta vsak ja viem, ty ma obcas nechapes co pisem :grinning: :grinning: :grinning: ze z ciarky na ciarku pojdes, samoska s nejakym tym pardnovym rozdielom :grinning: nie kazdy testuje aj pregnyl :grinning: :grinning: :grinning: ja poslusne hlasim, ze dnes som netestovala, ale asi zajtra uz nevydrzim :grinning:
29. mar 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 jeeej, tak super :grinning: teraz uz len vela kvalitnych aby bolo :grinning:
29. mar 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik7 urcite bude vsetko ok, to cakanie uz nejako prezijem, len nech uz to mam za sebou :slight_smile:
29. mar 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique @nelynka drzim palce na testovanie, uz to mate fakt za par, vydrzte :slight_smile:
29. mar 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ja som si pichla sama Pregnyl,celú noc som nespala,mala som nejaké návaly a ráno som vstala s herpesom na ústach,tak som veľmi nervozna.Volala som sestričke tak ta vravela že to nevadí,ale ak mi vložia vajíčka opl.tak sa bojím pre ten herpes.Mám ich dosť často.
29. mar 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym babam pred odberom prajem peknu urodicku a vela zdravych embryjok :wink: . Ja budem cez vikend mimo, tak si vas budem citat az v pondelok. Mozno sa dovtedy rozhodnem aj ja pouzit ten jeden test, co mam doma. Dnes v noci ma dost bolelo podbrusko. Uplne ako na menzes. Tak neviem ci je to dobre, alebo zle znamenie, nakolko zajtra by som mala teoreticky dostat mrchu. Ale ked beriem lieky, tak nekrvacam. Cize klasicka neistota. Neviem sa rozhodnut, ci testnut zajra rano, aby som vedela, ci sa mam na vylete setrit :grinning:. Ale bojim sa, ze si pokazim vikend, ak to bude negativne. Co s tym......?
29. mar 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi ahoj, tak ja by som nevydrzala a testla :grinning: vsak aj testnem :grinning: :grinning: :grinning: ono aj pri tehotenstve v case ms su take bolesti, takze to mas tak...ziaden priznak nie je istota a ked nemas vobec ziadne a este aj zacnes krvacat, aj tak mozes byt tehu..takze ja sa v tom uz tiez nevyznam :slight_smile: skus ten testik, nic tym urcite nepokazis...a ked nic neukaze, este je aj tak cas a ak ano, tak uz sa budes tesit :grinning:
29. mar 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique aaaaa to je detaaail..to uz hadam ta tehotenska demencia na mna ide :grinning: :grinning: :grinning:
tak idem zachvilku urobit ci uz ta pregnylova ciarka ozaj zmyzla..som zvedavaa :grinning:

@majka27 dakujemeee :grinning:

@deni5 herpesu sa neboj, to znamena ze mas oslabenu imunitu trosku, co je na druhej strane aj dobre, aspon sa babetko dobre chyti :wink:
ja ked som otehu prirodzene, tak sa mi tiez vyhodil hermes a teraz nic :astonished: :wink: :unamused:
29. mar 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelynka som zvedava ci tam este bude // :grinning:
29. mar 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique myslim že ešte nie.. :grinning: este je skoro
29. mar 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka ci tam este! bude...od pregnylu, ty pipi :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique nebude od pregnylu uz..vcera uz bol len fakt uplne ale uplne slabulinky, ledva viditelny..takze dneska uz by nic nemalo byt.. :grinning:
29. mar 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no vsak na to som zvedava, ci este bude :grinning: :grinning: :grinning: my dve sme uz fakt sisi :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique no čekaj, už schne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka cekam cekam...davaaaaj davaaaj :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique musis vyčkat kym vyschne uplne, až potom to bude objektívne..
ale tak..čo ja viem.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelynka a ty si dnes ktory den? lebo mne 5ty od ET s dvojickami uz ukazalo ducha a na 7my uz boli pekne dve hrube //,...to neratam den vkladu :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique no ja ked ratam den vkladu tak som 4ty den, v pondelok som mala transfer..
podla mna by este bolo skoro aby nieco ukazalo, mozno tak sobotu, nedelu..
aj ked..je tam duch..je silnejsi oproti vcerajsku...asi taky ako predvcerom..tak ja neviem, teraz asi uz nech len silnie a bude super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milcsi ahoj moja, dopadla vyborne, vsetko je v poriadku, srdiecko pravidelne bilo, krv v pohode, takze mam byt zatial bez obav, ano prijemny cas to je, hoci trosku ma mata ta nevolnost a nemozem v praci fungovat, vcera som dostala v praci strasnu migrenu, dnes som druhy den doma, no nic moc....hadam to prejde a bude vsetko ok...a ty sa ako drzis moja?
29. mar 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Babenky, cakatelky na testiky tak Vam vsetkym tu drzim palce aby si kazda jedna z Vas na testiku nasla //......
Jar musi byt plodna..... a urodna :wink: Tfuj, tfuj, tfuj.....
29. mar 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milcsi dakujem :wink: verim verim, ze bude urodicka bohataaaaa :wink: uz by som chcela, aby som mala po tom...a ty si dopraj cez vikend poriadny oddych, ci si test urobis, alebo nie, ci nieco ukaze alebo nie...testy su testy a az krvicka ti povie pravdu...takze lenos, oddychuj a tes sa, ze sa babatka ukusli poriadne :wink:
29. mar 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bique dakujem :slight_smile: verim, ze bude bude dobra a hlavne kvalitna urodicka...aaaaaaaaaaaaaaale uz chcem mat po tom... :wink: :grinning:
29. mar 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok