Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bambula27
30. mar 2012

@bique asi som sa vami tu dala presvedcit, lebo Gyncare je poriadne drahy - to je jedna vec a dalsia vec, jedni maju na Dr. Hermana z Gyncare ten naj nazor a ini naopak. Cize musim si asi sama utvorit ten svoj nazor...a skusim to teda v Splne.

bambula27
30. mar 2012

@nelynka tak jasne..ked to mas v Splne zadarmo, tak preco inde za to cvakat nemale prachy

nelynka
30. mar 2012

@bambula27 presne tak moja.. a nikde nie je napisane, ze ked sa ti nieco v splne nebude pozdavat, pojdes do gyncare..je to tvoja slobodna volba.. 😉

bambula27
30. mar 2012

@nelynka Ved jasne, ak to tam nebude "fungovat" ... skusime inde. A ty si tam uz dlho? Co vsetko si podstupila?

nelynka
30. mar 2012

@bambula27 my sme tam sli v januari..vo februaru sme podavali ziadost na IVF a v marci ho absolvovali a teraz cakame na vysledok..
manzel ma strasne zle vysledky spermiogramu takze u nas otehotniet by bol zazrak a doslova a do pismena pri mojom sexualnom zivote 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambula27
30. mar 2012

@nelynka rovno na IVF? Sami ste sa rozhodli, alebo dr. povedal, ze to je pre vas najvhodnejsie....

bambula27
30. mar 2012

@nelynka tak to teda silno drzim palce...nech je krasny vysledok

nelynka
30. mar 2012

@bambula27 nam to uz v septembri vravel Hrivnak, urolog..
vytery vysli super, takze jedine IVF, tam sa nedalo so spermosami robit nic..
lenze v oktobri som otehotnela a v decebri potratila..a to nas len nastartovalo ze ideme rovno do IVF..
chcela som skusat aj IUI ale to nam doki hned zamietol, a ja uz som aj tak nechcela stracat viac cas cakanim na nieco..proste ist rovno na vec a hotovo 😀 😀

vysledok sa hadam uz v nedelu ukaze 😀 😀 😀

bambula27
30. mar 2012

@nelynka juuuj, tak to potom rychlo napis, lebo som velmi zvedava a strasne ti to prajem 😉

nelynka
30. mar 2012

@bambula27 urcite napisem, ja sa rada takymto chvalim 😀 😀 😀 😀
neverim na povery, mam plny satnik detskych veci 😀 😀 😀 😀

bambula27
30. mar 2012

@nelynka jeeej, to fakt? 😅 😅 😅 Ja na povery tiez neverim...zopar kuskov doma tiez mam. Ale zatial sa krotim.

nelynka
30. mar 2012

@bambula27 no ja som sa krotit nemohla, lebo som s tym pracovala a to proste cloveku neda nepriniest domov 😀 😀

bambula27
30. mar 2012

@nelynka tak to sa potom necudujem 😉 to by som dopadla rovnako...

nelynka
30. mar 2012

@bambula27 este ze to mame kam davat, kludne s tým ošatím trojičky až do 5tich rokov 😀 😀 😀 😀

bambula27
30. mar 2012

@nelynka to az tolko? TAk ty si zasobena, uz len babo chyba a vsetko je nachystane 😉

nelynka
31. mar 2012

@bambula27 tak vsetko nie,vela veci este bude treba ale to je zbitocne kupovat skorej,

zuzlik7
31. mar 2012

@bique ako? cakame dobre spravicky.... 😉

nelynka
31. mar 2012

baby nam sa to asi podarilo..moja "pregnylova" čarečka pomali silnie 😀 😀

zuzlik7
31. mar 2012

@nelynka jeeeeeeeeeeej tak to sa velmi velmi tesiiim ;) super....

petronelka77
31. mar 2012

Ahojte maminy, tehulky, prisla som Vas po dlhej dobe pozdravit a podporit 🙂. My sa mame fajn, drobec ma uz 27 mesiacov a je to poriadne sidlo 🙂. Majte sa krasne a pekny vikend.

nelynka
31. mar 2012

@zuzlik7 dakujeeeem 😀 😀
tu je foto, ci mi nesibe no :D

bique
31. mar 2012

baby, ja som zasa netestla, bojim sa, ze tam bude / 😒 testnem asi az v pondelok, to budeme 10ty den po KET 🙂 ja sa teraz strasne bojim sklamania ☹

bique
31. mar 2012

@nelynka no moja, je ozaj silnejsia 😀 😀 😀

nelynka
31. mar 2012

@bique mojaaaa, neboj sa, ved ked teraz bude / v pondelok testnes zase a budu uz // uvidiiiiis 😀 😀
nenechas ma predsa v tom samu 😝

bique
31. mar 2012

@nelynka tak dnes som uz svoj ranny test premeskala 😀 zajtra este predsa len odolam...testnem v pondelok, vo stvrtok uz idem na krvicku....tak ked tam v pondelok nic nebude, pomaly sa psychicky pripravim 😉 😉 nechcem robit zbytocny stres, ale som v nejakom divnom psychickom rozpolozeni ☹ 😢 😝 prisiel na mna velky smutok, ani neviem z coho...asi z toho pocasia co je vonku 😕 🤐

nelynka
31. mar 2012

@bique moja, na test nikdy nie je neskoro..
ja ranne testy nerobim, lebo ja ich mam vzdy slabsie ako popoludnajsie 😀 😀 😀
takze ja robim zasadne test az poobede alebo az po druhom vycurani naskorej..predtym to nema zmysel

smutok bude isto z pocasia, moja..urcite tam budu // krasne ciarky

bique
31. mar 2012

@nelynka dakujem ti za podboru 😀 a to je sranda, ze ti testy vychadzaju silnejsie poobede...ja pockam predsa len do toho pondelka...a u teba to inak vyzera na uspech 😀 😀 😀

nelynka
31. mar 2012

@bique no vyzera to zatial dobre, aj ked stale vo mne rezinuje co ked to je pregnyl, aj ked to je jasne ze pregnyl je uz davno prec 😀 😀 😀
vazne pockas? ajaaaaaj 😖 😉

zuzlik7
31. mar 2012

@nelynka nooooo nesibe, lebo je silnejsia.... 😀 super, len tak daleeeeeeeeej.....tesim

zuzlik7
31. mar 2012

@bique hmm....no nevadi...testnes kedy budes pripravena, ale ja verim, ze tam najdes kolajnicky...zelam ti to... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre