• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
@bique asi som sa vami tu dala presvedcit, lebo Gyncare je poriadne drahy - to je jedna vec a dalsia vec, jedni maju na Dr. Hermana z Gyncare ten naj nazor a ini naopak. Cize musim si asi sama utvorit ten svoj nazor...a skusim to teda v Splne.
30. mar 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka tak jasne..ked to mas v Splne zadarmo, tak preco inde za to cvakat nemale prachy
30. mar 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 presne tak moja.. a nikde nie je napisane, ze ked sa ti nieco v splne nebude pozdavat, pojdes do gyncare..je to tvoja slobodna volba.. :wink:
30. mar 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka Ved jasne, ak to tam nebude "fungovat" ... skusime inde. A ty si tam uz dlho? Co vsetko si podstupila?
30. mar 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 my sme tam sli v januari..vo februaru sme podavali ziadost na IVF a v marci ho absolvovali a teraz cakame na vysledok..
manzel ma strasne zle vysledky spermiogramu takze u nas otehotniet by bol zazrak a doslova a do pismena pri mojom sexualnom zivote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka rovno na IVF? Sami ste sa rozhodli, alebo dr. povedal, ze to je pre vas najvhodnejsie....
30. mar 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka tak to teda silno drzim palce...nech je krasny vysledok
30. mar 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 nam to uz v septembri vravel Hrivnak, urolog..
vytery vysli super, takze jedine IVF, tam sa nedalo so spermosami robit nic..
lenze v oktobri som otehotnela a v decebri potratila..a to nas len nastartovalo ze ideme rovno do IVF..
chcela som skusat aj IUI ale to nam doki hned zamietol, a ja uz som aj tak nechcela stracat viac cas cakanim na nieco..proste ist rovno na vec a hotovo :grinning: :grinning:

vysledok sa hadam uz v nedelu ukaze :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka juuuj, tak to potom rychlo napis, lebo som velmi zvedava a strasne ti to prajem :wink:
30. mar 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 urcite napisem, ja sa rada takymto chvalim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neverim na povery, mam plny satnik detskych veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka jeeej, to fakt? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ja na povery tiez neverim...zopar kuskov doma tiez mam. Ale zatial sa krotim.
30. mar 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 no ja som sa krotit nemohla, lebo som s tym pracovala a to proste cloveku neda nepriniest domov :grinning: :grinning:
30. mar 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka tak to sa potom necudujem :wink: to by som dopadla rovnako...
30. mar 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 este ze to mame kam davat, kludne s tým ošatím trojičky až do 5tich rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka to az tolko? TAk ty si zasobena, uz len babo chyba a vsetko je nachystane :wink:
30. mar 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 tak vsetko nie,vela veci este bude treba ale to je zbitocne kupovat skorej,
31. mar 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique ako? cakame dobre spravicky.... :wink:
31. mar 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nam sa to asi podarilo..moja "pregnylova" čarečka pomali silnie :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelynka jeeeeeeeeeeej tak to sa velmi velmi tesiiim ;) super....
31. mar 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, tehulky, prisla som Vas po dlhej dobe pozdravit a podporit :slight_smile:. My sa mame fajn, drobec ma uz 27 mesiacov a je to poriadne sidlo :slight_smile:. Majte sa krasne a pekny vikend.
31. mar 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzlik7 dakujeeeem :grinning: :grinning:
tu je foto, ci mi nesibe no :D
31. mar 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
baby, ja som zasa netestla, bojim sa, ze tam bude / :unamused: testnem asi az v pondelok, to budeme 10ty den po KET :slight_smile: ja sa teraz strasne bojim sklamania :frowning2:
31. mar 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no moja, je ozaj silnejsia :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique mojaaaa, neboj sa, ved ked teraz bude / v pondelok testnes zase a budu uz // uvidiiiiis :grinning: :grinning:
nenechas ma predsa v tom samu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelynka tak dnes som uz svoj ranny test premeskala :grinning: zajtra este predsa len odolam...testnem v pondelok, vo stvrtok uz idem na krvicku....tak ked tam v pondelok nic nebude, pomaly sa psychicky pripravim :wink: :wink: nechcem robit zbytocny stres, ale som v nejakom divnom psychickom rozpolozeni :frowning2: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prisiel na mna velky smutok, ani neviem z coho...asi z toho pocasia co je vonku :confused: :zipper_mouth:
31. mar 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique moja, na test nikdy nie je neskoro..
ja ranne testy nerobim, lebo ja ich mam vzdy slabsie ako popoludnajsie :grinning: :grinning: :grinning:
takze ja robim zasadne test az poobede alebo az po druhom vycurani naskorej..predtym to nema zmysel

smutok bude isto z pocasia, moja..urcite tam budu // krasne ciarky
31. mar 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelynka dakujem ti za podboru :grinning: a to je sranda, ze ti testy vychadzaju silnejsie poobede...ja pockam predsa len do toho pondelka...a u teba to inak vyzera na uspech :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique no vyzera to zatial dobre, aj ked stale vo mne rezinuje co ked to je pregnyl, aj ked to je jasne ze pregnyl je uz davno prec :grinning: :grinning: :grinning:
vazne pockas? ajaaaaaj :confounded: :wink:
31. mar 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka nooooo nesibe, lebo je silnejsia.... :grinning: super, len tak daleeeeeeeeej.....tesim
31. mar 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique hmm....no nevadi...testnes kedy budes pripravena, ale ja verim, ze tam najdes kolajnicky...zelam ti to... :wink:
31. mar 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok