Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

franina
1. apr 2012

@zuzlik7 jasne ze sa pridate k babkam ktore cakaju bábätká 😵 😵 😵 😵 😵 nic sa nebojkajte bude dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a to ze ides posledna vobec nie je zle 🙂 🙂 ti co boli posledni su prví a tí čo boli prví ostali poslední, ci ako to je 😵

@nelynka to len teraz si asi vyprcha pregnyl a teraz ti len zacne silniet a silniet 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
1. apr 2012

@franina moja 😀 😀 😀 😀 ja pregnyl nemam uz dobrých 5dní v tele 😀 😀 😀 😀

zuzlik7
1. apr 2012

@nelynka neboooooj bude dobre....uvidis zajtra rano 😉

nelynka
1. apr 2012

@zuzlik7 musim kus zastresovat..to asi z hladu..
ani spat nebudem 😀 😀 😀

franina
1. apr 2012

@nelynka ahaa no ja som mala pregnyl 13dní 😕

zuzlik7
1. apr 2012

@nelynka no tak tuto noc nebudes spat od strachu, ze co bude rano...a potom ked tam najdes, ze brutal kolajnice tak nebudes spat od stastia...verim tomu a velmi drzim prsteky... 😉 tak ste dve, od ktorych ocakavame zajtra tu beatifull spravu... 😉

zuzlik7
1. apr 2012

@franina si zlata 😉 dakujeeeem.... 😵 😵 😵 😵 😵 verimeeeee....

nelynka
1. apr 2012

@franina ja ee, pregnyl uz je davno prec..hlavne keby toto bol pregnyl, tak by kazdym dnom ciarka nesilnela, ale skorej slabla 😀

@zuzlik7 ja nebudem spat ani tak, ci to pojde dalej alebo sa nam to zase v 6-7tt zastavi...ako 3x predtm
ten strach tam bude vzdy..az kym neuvidim srdiecko, az kym ho nebudem citit a az kym ho neporodim.. 😀

franina
1. apr 2012

@zuzlik7 co budes robit po vklade? len lezat alebo budes aj chodit hore dole, alebo len doma najnutnejsie? alebo... ?

@nelynka tak ti prajem aby ti len silneli //

nelynka
1. apr 2012

@franina dakujem moja 😀

inak ono sa po vklade neda len lezat 😀 😀 😀
ja som to tiez mala v plane ale furt dakde treba ist, furt daco riesit a moj MM doma na ritke ani neobsedi, ten je chory len tak lezat a cumet telku 😝

franina
1. apr 2012

@nelynka a co by bolo najlepsie?

nelynka
1. apr 2012

@franina tazko povedat, ja oddychujem viacej, ked sa mi chce spat spim (a to traz drichem aj 3x za den 😀 )
ale ked niekam chcem ist idem, ked nieco treba robit urobim..
ja mam taku maniu ze ja furt ked som tehu chyta ma mania na upratovanie 😀
ale hlavne nedvihat tazke nic..a inak rob normalne to co robis furt..a hlavne ziaden stres 😀

franina
1. apr 2012

@nelynka ahaaaa tak stres asi bude najdolezitejsi.....

nelynka
1. apr 2012

@franina tak tak..ja ked som doma tak som taka kludna..no az na dneska vecer hej..
ale myslim ako koli praci som aj doma ostala, lebo tam mam neskutocne stresy z manazerky.. a takto je to lepsie..
ani neviem ci sa tam vobec chcem vratit aj keby to nevyslo.. 😒

franina
1. apr 2012

@nelynka ja po odbere uz budem doma vklude, uz sa aj tesim 🙂

nelynka
1. apr 2012

@franina treba moja treba..
ja som este po odbere sla do prace, tak som bola dohodnuta..ale akonahle som mala transfer uz som supala na marodku 😀

franina
1. apr 2012

@nelynka ja uz po odbere pojdem aby som sa skor ukludnila... ja mam v piatok posledne injekcie... vobec neviem kedy budem mat takto odber ked v pondelok je Velkonocny pondelok 😕

nelynka
1. apr 2012

@franina ujha..to ti mozno da este v sobotu pichnut injekciu, a v nedelu vecer pregnyl az..aby ti to vyslo na utorok..si myslim ja..

franina
1. apr 2012

@nelynka na to som velmi zvedava 😕

nelynka
1. apr 2012

@franina to aj ja..kedy mas ist na kontrolu zase?

zuzlik7
2. apr 2012

@franina ja sa chystam urcite par dni lezat, pisat, jest a sprcha...inac nic...tak som zvedava, ci mi to vydrzi, ale ak moze ten klud pomoct pri dobrom uhniezdeni tak som pre to ochotna urobit cokolvek 😉

bique
2. apr 2012

ahojte...tak test je biely a cisty ako lalia ☹ dnes sme 10ty den po KET, takze uz ducha si myslim, ze by sme mohli mat ☹ no nic....psychicka priprava na neuspech zacina, vo stvrtok krv a ked bude negativna, tak mozeme absolvovat cely cirkus odznova ☹

haannka
2. apr 2012

@bique ešte sa na nič psychicky nepripravuj, ešte nič nie je stratené...vieš ako je to s testami...teda ty si mala asi mamatest 😒 ale až krv ti ukáže pravý výsledok...veľmi ti to prajem...zaslúžiš si to veľmi, veľmi. nech sa to na dobre obráti 😉

haannka
2. apr 2012

babulky, ja už by som začínala 17.tt 😢 😢 😢 nemôžem na to prestať myslieť...včera sme sa s mm aj trošku na tom chytili, lebo on by veľmi chcel, aby sme to ešte skúšali a čím skôr si išli aspoň po tých našich dvoch mrazáčikov...ale ja mám v sebe nejaký blok a neviem si stým rady...momentálne nemám najmenšiu chuť, ani nad tým rozmýšľať a nie to skúsiť...som normálna??? 😖 😖 😖

nelynka
2. apr 2012

@bique mojkaaa to ma mrzi...ale neboj, mne pri KET ukazal test ducha az na 12ty den..
takze sanca este je 😉

@haannka moja neber si to tak..ja by som uz bola v 25tt keby v decembri drobec neodisiel..uz by som krasne brusko mala a pomali kocik kupovala..ale takto si to brat nesmies..
povedz si, ze drobcek sa prisiel ukazat, aby sa prisiel pozriet, ci ste na neho pripraveny a ci tu bude mat vsetko co potrebuje a on sa za par mesiacov vrati..
o ten chuti to poznam, ja som sa vzdy po IVF alebo KET zasekla na skoro rok, co som nechcela nic riesit..
nie ze by ma to zlomilo, prave naopak posilnilo, ale proste som ten rok potrebovala len pre seba a pre MM..
povedz mu, nech trosku vydrzi, ze po drobcov pojdete, ale nech ti da cas, ze potrebujes nabrat trosku energie..pre neho to nie je take ako pre teba, ked to dieta nosis v sebe a citis, ze tam je..
on to vnima len ako nejako"z druhej strany" alebo ako by som to nazvala..

inak zienky ako to chodi v SPLNe na UZV? kedy sa tam chodi po odbere krvi??

ja inak dneska takto...posledny je dneska rano..

bique
2. apr 2012

@nelynka jeeej, kraaasa...u teba je to uz iste 😀 😀 😀 drzim silno silno palce, nech to tak ostane 😀 @haannka baby, nemozte to tak brat...ja som porodila zdrave, zive deticky, ale skoro, zjatra by mali rok+mesiac ☹ musime ist dalej, nic ine nezostava 😉 nam ak to nevyjde, tak ideme hned do dalsieho...nemam na co cakat a nech mi preskoci rychlo, aby to pomaly nebolelo 😀 😀 😀 jasne, ze po porode sme pockali rok, telo sa musi aj zregenerovat, ale teraz ozaj nemam na co cakat...a ked to raz vyslo, musi zasa!

nelynka
2. apr 2012

@bique iste nie je nikdy nic, ale zatial to pekne rastie, hned som kludnejsia 😀 😀

haannka
2. apr 2012

@nelynka wauuuuuuuu....tak nech to dotiahneš do úspešného konca, krásne //

haannka
2. apr 2012

@nelynka ty si mala PK? koľko dňovú?

haannka
2. apr 2012

@nelynka ja som čakala dvojočky 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre