Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nelynka
10. apr 2012

@zuzlik7 vies co? pocit stale silny ze to vyslo..
aj ked testy si robili co chceli a ten krcok a setko ale stale ma ten pocit neopustal..
a dokonca ani dneska na USg ked doki nic nevidel ma nejak neopustil..
aj ked sa trsoku bojim, co z tej jeho estrogenmi nadupanej tmavem maternice vznikne..ale tak piatok je zavchvilku..
a moje vajecniky su nadupane stale..vraj tam mam este stale vela folikov 😀

zuzlik7
10. apr 2012

@nelynka 😀 😀 😀 tak ty si na ne poriadne bohata ... nie ako ja 😒 aaa ja si myslim, ze v piatok budu hodnoty u teba o dost vyssie, uvidis...a je super, ze mas taky pocit...je to vraj velmi dolezite...a na Usg este asi prikratky cas, aby bolo nieco vidiet....ono sa ukaze ked bude chciet 😉 😉 😉 😉

nelynka
10. apr 2012

@zuzlik7 no hej len som cakal ze aspn tehu sliznica bude a ono nic 😀 😀
len nejaka estrogenmi nadupana tmava a ze my potrebujeme aby bola svetla..ze potom je to OK..
ale ze po transfere to je este skoro, 14dni, ze MS kvazi akoze nemeska este on co vie tak tak 4-5dni po meskani tam je nieco vidiet, co aj logicky vychadza..
tak uvidime v piatok..
zajtra si idem volat na UZV na objednanie na piatok, snad bude mat volne miestecko pre mna..

zuzlik7
10. apr 2012

@nelynka a to si bola u svojho gyn? no tak tak ... vraj az po dvojtyzdnovom meskani je nieco vidiet...tak uz v piatok ta nieco bude 😉 😉 😉 a potom neskor ti to aj zamava 😉

nelynka
10. apr 2012

@zuzlik7 hej u svojho gyna koli vyterom co mi na hematologii zistili nejaku infekciu ze mam, tak mi rovno aj USG urobil..
a je nieco vidiet az od hodnoty HCG 1000
mne minule robil USG po tyzdni meskania a uz som mala bodecku.. 😀

franina
10. apr 2012

@zuzlik7 ahojky... ano uz aj mne to ubehlo, zajtra idem na OPU.... tak poprosim labky, aby ste mi drzali ... Fatru este nemam ale manzela ked poprosim tak asi mi kupi 🙂
a uz mas nejake pocity? kedy na krvicku? v pondelok?

nelynka
10. apr 2012

@franina drzim prsty, daj vediet ulovok potom 😀

franina
10. apr 2012

@nelynka jasne ze dam vediet... 🙂 dufam, ze bude co dat vediet 😕

nelynka
10. apr 2012

@franina neboj nic..ja som nic necitila a mala som 25 vajec a dneska mi gyndos povedal, ze este minimalne 10folikov tam je

majka_drobka
11. apr 2012

@franina drzim palce, urcite to dobre dopadne!!!

smallyell
11. apr 2012

@milcsi je mi to velmi luto...vela sil moja ☹

zuzlik7
11. apr 2012

@nelynka aha, no v piatok uz hadam nieco bude 😉 no ja sa zas musim hlasit na hematologii hned ako budem mat potvrdene tehotenstvo, lebo pred rokom mi zistili hustu krv. dalo sa to sice do poriadku, ale v tehotenstve to musia sledovat, lebo sa to meni...pocuj moja, chcem sa ta opytat...pocitala som si lieky a vychadzaju mi presne do pondelka ked idem na krv a tie dalsie mi predpise kto, lebo sa v uzivani pokracuje nie? no vlastne cely problem je v tom ci mi to predpisu v splne, lebo moja gyn ma dovolenku do konca aprila 😒

zuzlik7
11. apr 2012

@franina pocitov je plno vela...vcera som dokonca chytila mega depku, lebo ma zacalo boliet hrozne podbrusko ako pred ms 😒 ale dnes je to uz ok...tak uz len take bezne prsia, nizky tlak a tak 🙂 potom sa ozvi aky bol ulovok... 😎

majka_drobka
11. apr 2012

@zuzlik7 tie pocity ako pred ms su snad zahniezdovanim, lebo ich mavam tiez 🙂 ja sa pomaly rozhybavam, snazila som sa vela oddychovat, ale uz je snad nacase aj nieco male urobit, a potom poobede krasne pospinkat 🙂 k tomu predpisovaniu, ani som nepozerala, do kedy to presne mame, na tom papieri zo splnu je napisane, ze lieky predpise gyn. prveho kontaktu, ale podla mna, ak ma dovolenku, mali by ti to predpisat v splne.

zuzlik7
11. apr 2012

@majka_drobka no dufam, ze je to zahniezdovanim... 😒 noo ved to, ze je to tam napisane, sice az po potvrdeni...tak hadam, ze nebudu robit problemy...ale tak asi tam skusim zavolat a navyse asi by ma to este teraz nemuselo trapit kedze to nieje potvrdene 😒 tak tak...aj ja som len oddychovala a stale oddychujem...mam to predpisane od mojich rodinnych prislusnikov 😀 😀 😀

nelynka
11. apr 2012

@zuzlik7 spln ti ich uz nepredpise..predpise ti ich tvoj gynekolog..vcera mi to sestricka vysvetlovala ze oni mozu predpisat len tak ako ti dali a potom uz je problem s poistovnou u nich, tak musis nabehnut na gyndu..
alebo respektive za gynosom ktory tvojho zastupuje, s tym by nemal byt problem si myslim..

zuzlik7
11. apr 2012

@nelynka no to je super 😒 dakujem 😉 uz tam nemusim aspon volat...no som zvedava ako to poriesim, lebo je to dost komplikovane s tou mojou gyn...no hadam nieco poriesim....uz mi je smiesno z toho, lebo o kedy riesime ivf, stale sa nam nieco postavi do cesty 😀 😀 😀 😀

nelynka
11. apr 2012

@zuzlik7 no ved toto..ako nechapem co s tym ma poistovna ci ti napisu dve krabicky alebo styri..nechapem..
ale tak ked nechcu tak nechcu, co narobime.. 😀
mne uz utrogestan dosiel v nedelu vecer, na pondelok som uz nemala, lebo mne sa ta krv koli sviatkom potiahla o jeden den uz.. 😀

zuzlik7
11. apr 2012

@nelynka no ono mne to vychadza tak ltt, ale zajtra mi tam zabehne manzel odniest aj ten papier zo splnu a si vypyta aj recept, ktory si vyberiem az po potvrdeni, lebo este zajtra by tam mala byt gyn posledny den...boooze robia s tym halooo...ved je podla uplne jedno, ktory gyn to predpise...ty kokso normalne ze birokracia...

nelynka
11. apr 2012

@zuzlik7 ta vidis, ale dobre ked ti takto MM vie odbehnut..
nech ide veru..
som ja zvedava dneska u lekara co mi povie na ten hnis a krv v moci, ci mi nieco da..
teraz neviem ci ma boli brucho od zapalu alebo od maternice 😖

zuzlik7
11. apr 2012

@nelynka no ano MM pracuje blizko 😉 fuuuha, to ti hnis a krv zistili vcera? no dost brutal...hadam bude vsetko v poriadku...tiez to vedelo kedy prist...ked sa dari tak sa dari...neviem, ci ti nieco da, lebo by to mohlo ohrozit babo...ale hadam najde riesenie tak aby dobre bolo tebe a aj ten bodke v brusku... 😉

nelynka
11. apr 2012

@zuzlik7 no to je super :D
toto mi vcera dala vysedky sestricka, moc som niesla minuly tyzden a dneska idem poobede, bo uz by mal mat aj stery z nosa a krku ale tak uz viem ze tam nic nebude..ze to bude niekde dole..
takze vo mne je nejaka infekcia uz skoro dva tyzdne a nic sa s tym nerobi, takze pecka..

franina
11. apr 2012

@zuzlik7
@nelynka
@majka_drobka

dievcata tak som po, a uz som aj doma... sestrička strasne zlata ako vzdy... to vam ani pisat nemusim.... 🙂
odobrali mi 8 vajicok a v piatok vklad.... nech sa drzia moje zlate...

nelynka
11. apr 2012

@franina juuuum pekna uroda mojko,drzim palce,nech
sa pekne vyvyjaju :D
teraz si hlavne oddychni 🙂

deni5
11. apr 2012

@zuzlik7 no mne tiež lieky končia v sobotu poniektoré a tento týždeň má moja gyn.dovolenku.Tak neviem kde zoženiem aspoň 8tbl.duphastonu.Ja od noci od 3 nespím,bolí má strašne hlava.Mám migrénu a neviem čo s tým,keď tabletku žiadnu nemožem. ☹

nelynka
11. apr 2012

@deni5 aj tvoja gyna ma nejake zastupovanie,tak treba
skocit tam,inajm myslim panadol si dat mozes.

zuzlik7
11. apr 2012

@franina jeeeeeej suuupeeer.....nech sa tam babatka drzia a nech sa vyvinie a vydrziiii co najviac 😉 a nelynka ma pravdu...veeeela oddychuuuj a od piatku zas 😉

zuzlik7
11. apr 2012

@deni5 no vidim, ze sme na tom podooobne 😉 moj manzel pojde zajtra k mojej gyn zaniest aj ten papier z centra a vypyta recept, aby som si v pripade potreby v pondelok mohla vybrat z lekarne 😉 fuuuu vidis to tebe tie lieky sposobuju migrenu...no nechcela by som...ale hadam aspon cez den si pospis, ci nie?

milcsi
11. apr 2012

@smallyell dakujem, ty si pre mna vzor, ze to ide aj inak 😉 . Uvidime co prinesie zivot. Vcera mi bolo smutno, lebo som odkladala veci pre babetka zo skrine do pivnice. Doteraz som ich mala tam, dufajuc, ze ich coskoro budem potrebovat. Mas sa dobre, vsetko v poriadku?

nelynka
11. apr 2012

@zuzlik7 no tak som spet od doktora aj ORL som stihla..
obvodny mi dal antibitoika ale s tym ze mam ist este na ORL konzlutovat ci ich treba nasadit alebo nie..ze pre istotu..
tak teta doktorka na ORL, ze mam zapalene hrdlo ale ze ten virus co mam v hrdle nepotrebuje antibiotika kym nemam horucky a nejake tazkosti, co ja nemam..a uisitla ma ze nema take vysoke hladiny lekocitov, ze to je vpohode, ze to kludne moze byt len tento virus...
takze mi dala len vodicku na kloktanie..a keby sa to zhorsilo tak mam hned prist..
tak uvidime este na gynde co najdu 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre