Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nelynka
11. apr 2012

@haannka no uvidime v piatok kolko bude.. 😀 dakujem

deni5
11. apr 2012

@haannka Ďakujem od noci nič iné nevidím,len spálňu a WC.Zajtra aj manžel odchádza tak dúfam,že už budem schopná starať sa o seba.

mimusa4
11. apr 2012

@nelynka jejda 😵 😵
ja som si dnes robila test a bol tam len duch ducha dnes som 9den a bola aj pk tak neviem aj sem tam pocit na ms a test bol woman secret a mamatesty nemaju nikde asi radost doma nebude 😒

mimusa4
11. apr 2012

@deni5 to z liekov ti tak je?

nelynka
11. apr 2012

@mimusa4 jakzeby nebola..sak duch je supeeeeer 😀 😀
hlavne ked mamatest to nie je..
moja zbehni zajtra do mesta na vychadzku, ti vravim ze v tej lekarni ho maju 😀 😀 😀
a uvidis ake kolajnice mat budes 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj
a ako keby si nevedela ze pocit na MS je to najsuper..

haannka
11. apr 2012

@mimusa4 aj ja som robila woman secret a houbeles ukázalo 😀 ja myslím, že je čas na radosť pomaličky 😀

mimusa4
11. apr 2012

@haannka
@nelynka myslite ze to bude ok?ale fakt tam bolo biele uz som si vravela ze si tu druhu len predstavujem ale mm pozrel a povedal ze je tam nejaky naznak hoc skoro neviditelny zajtra mam opis druhy tak uvidime a pojdem potom po mamatest asi.

nelynka
12. apr 2012

@mimusa4 urcite bez po mamatest,ale pokial mm carku
videl,tak je tam :D

smallyell
12. apr 2012

@milcsi 🙂 cloveka to mrzi, lebo viem ako sa citis, ked nam to nevyslo strasne som zanevrela, nechcela som o tom pocut, s manzelom som sa na tuto temu odmietala rozpravat, pre mna to bolo ako keby skoncilo vsetko preco som zila, a nakoniec furt som sa pytala na ten menzes a jedna kocka ma furt nabadala na test, a tvrdohlavo som to odmietala a nakoniec Niekto tam hore dokazal mi , ze zazraky sa deju a mozu sa stat kazdej z nas. Ja verim, ze donekonecna nas Pan Boh nenecha trpiet, takze kazda raz bude stastnou mamou.

Zatial sa mame dobre, trosku nevolnosti ustupili, v pondelok idem do poradne tak uvidime, hadam drobec rastie a je mu dobre v brusku. Trosku sa bojim, ale v kutiku duse verim, ze vsetko bude dobre.
Drz sa moja, ono je dobre na to nemysliet a ono to pride samo, Drzim palce.

deni5
12. apr 2012

@mimusa4 ja som dnes 10deň a robila som ráno test,ale nie mamatest a nebolo tam nič.Už strácam nádej a bojím sa pondelka.Manžel dnes odcestoval a chceli sme sa potešiť pred cestou,ale na teste nič. ☹ ☹ ☹

nurili
12. apr 2012

Ahojte babenky, my vcera ultrazvuk, maly je zivucky a zdravucky a velmi vitalny. Tak dufam ze to tak ostane az do konca. 8.5. mame termin s porodnou asistentkou alebo ako sa to povie po slovensky tak sa tesim a zaroven som veeeelmi zvedava. Drzte sa hlavne vy stimulky a kazdej zela tucne kolajnicky ako hrom. 😉
Nelynka, srdecne gratulujem..... 😵 😵 😵

nurili
12. apr 2012

No a este sa chcem opytat, nemate niekto skusenosti s centrumom prenatanej genetiky? My by sme tam chceli ist na 3D ultrazvuk. Ako sa dlho caka? Poradte splniecka.....

franina
12. apr 2012

@deni5 nestrácaj nádej!!!! test nic neznamená!!! krv je dôlezitá! a vyskusaj mamatest ked chces testovat! len bud v klude a nemysli negativne, len pozitivne, krv je krv!!!! tak ze hlavu hore!!!! 😉

franina
12. apr 2012

@mimusa4 ked tvoj muz videl ciarku tak ta ciarka tam urcite bude, ja som tiez stale pozerala na testy a videla som //, opytala som sa manzela a povedal ze nic tam nie je a mal pravdu... a nasi muzi nam predsa nebudu klamat! 😀

mimusa4
12. apr 2012

takze rano test woman negativ,poobede mamatest negativ takze ja to tak nevidim dobre..mozno bolo a ukoncilo sa..ako prebieha ket?

deni5
12. apr 2012

@mimusa4 aj ja som mala na 7 deň ducha na mamateste,ale odvtedy už nič,ale tie potom už neboli mamatest.

bique
12. apr 2012

ahojte, tak ziadost do poistovne poslana, teraz uz iba cakat na schvalenie 🙂 potom cakat na mrchu, potom cakat na transfer, potom na vysledok 😀 😀 😀 ja sa z toho cakania uz asi zcvoknem 😀 😉 😀 😀 😀 @nelynka tebe uprimne gratulujem, uvidis, vsetko bude ok 😉 treba mysliet iba na to, ze bude, na nic ine 😀 😉

nelynka
12. apr 2012

@mimusa4 moja este pockaj, nestracaj nadej..este moze nieco byt.. 😉

nelynka
12. apr 2012

@bique no uvidime moja, co a jak bude..
zajtra idem na krv k mojmu gynovy, do Splnu uz len na UZV mam ist..tak som zvedava ci narastlo alebo nie

bique
12. apr 2012

@nelynka aaaale, jasne ze narastie 😀

deni5
12. apr 2012

@zuzlik7
@majka_drobka ako sa máme?Netestovali ste?Ste poslušné nie ako ja.Aspoň ste kľudné narozdiel odo mňa.

nelynka
12. apr 2012

@bique no len aby 😀

@deni5 sak kup mamatest a budes si na istom..
kolky den po pregnyle si bola ked si testovala?

majka_drobka
12. apr 2012

@deni5 ahoj, mam sa fajn, len dnes je nejaky cudny den, neviem, ci tym pocasim, k tomu totalnu zapchu, brucho na prasknutie, no neviem, co s tym 🙂 ale vydrzime. test vyskusam mozno zajtra, ale ten mamatest ste asi vsetky vykupili, lebo som ho zatial nezohnala 🙂 a tak uvazujem, ze pockam do pondelka, ved uz na tom asi nic nezmenim...

nelynka
12. apr 2012

@majka_drobka moja, mamatest jedine v lekarni na hlavnej..narohu s mlynskou..
vola sa Lekaren pr Dome.. 😀
tam ho maju na 10000%

bettypo
12. apr 2012

Ahojte, aj v lekárni v Cassovii ho doteraz vždy mali
@majka_drobka

majka_drobka
12. apr 2012

mali ho aj v dr.max na kvp, ale tam ho uz nemaju, dakto vzal posledne 🙂

deni5
12. apr 2012

@nelynka 7 deň.

nelynka
12. apr 2012

@deni5 no to mohla byt kludne pregnylova ciarka este..preto si mala ducha asi 😝

deni5
12. apr 2012

@nelynka aj ja som na to myslela.Buď vydržím do pondelka,alebo zajtra zbehnem do lekárne a kúpim ten mamatest.Keď sa stále utešujem,že je to zlým testom a keď kúpim mamatest tak už bude po nádeji.

nelynka
12. apr 2012

@deni5 no...je mozne ale ze uz na mamateste budes mat pekne // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre