• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
@deni5 uz mam malinke v brusku tak, ci im to neublizi ked som chora.... :cry: :cry: :cry: :cry:
15. apr 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina davaj si homeopatika HOMEOGENE...jednu tabletu kazdu hodinu pocmulat...v tehotenstve absolutne neskodne...ja som sa tym stale liecila...este aj teraz sa liecim a na druhy den som bola fit...pripadne som kombinovala coryzaliu na nadchu tiez kazdu hodinu a oscillo 3 x denne...pomohlo to zazracne a na dietako to nema absolutne vplyv...
15. apr 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana.dry dakujem, manzel mi kupil homeogene tak cmulam a vela pijem tak hadam pomoze a babatkam neuskodi... len dufam ze na vysledky ta moja choroba nebude mat vplyv a ze sa zlatinka ujmu :cry: :cry: :cry: :pensive: to je moje druhe IVF :pensive:
15. apr 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina drzim palceky...tiez som to podstupila...
15. apr 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. apr 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra sa dozvieme pravdu.Tak nám všetkým ktoré na to čakáme držte palčeky. :slight_smile:
15. apr 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
15. apr 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja Vam drzim palce :slight_smile:
15. apr 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5
@franina
@majka_drobka
@zuzlik7
držím všetkých 20 prstov
15. apr 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak som na niekoho zabudla držím aj jemu :grinning:
15. apr 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka mna si pridala, ja este nie :slight_smile: ale diky :slight_smile:
15. apr 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina a kedy??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@franina a to ako si presvedčila dokyho na 3 embryjká? juj, v dobrom závidím :sweat_smile: bude to prekvááápko :grinning:
15. apr 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa pripajam a vsetkym zajtrajsim cakatelkam na vysledok drzim vsetky prstiky, aby nam tu pisali len same pozitivne spravicky :dizzy_face:
15. apr 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina jaka supa ze 3 embruse??
aj ja som nad nimi uvazovala, ale nakoniec sme dali klasiku :grinning:

inak aj ja drzkam zajtra paluchy..nech su tu o jednej len pekne ciselka :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka ja az v piatok o tyzden. :slight_smile: pri prvom ivf mi nechcel dovolit, ale teraz som sa opytala a povedal ze dobre :slight_smile:

@nelynka no tri :dizzy_face: len ty mi porad som chora aj teploty mam, ma na to vplyv??? :pensive:
16. apr 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina pokial mas teploty chod k lekarovi, s tym nie je sranda :pensive:
16. apr 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milcsi dakujem za radu, az teraz som si ju precitala, inac nasla som si sukromneho lekara, dnes som mu volala a zajtra uz mam termin. No tak sa mi to paci. Budu fotky a filmik tak sa tesim dufam ze maly bude otoceny ako ma a nie ritkou :grinning: Tie testiky my mame uz porobene, od hlavicky cize mozog, stehenna kost, pomerane velkost vaha aj dostatok plodovej vodicky mame tak uz len pekne fotecky by som chcela..... :wink:
16. apr 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vsetkym cakatelkam na pozitivnu krvicku zelam vysoke hacegecko......zelam uspesny zaciatok noveho tyzdna splniecka..... :wink:
16. apr 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Vsetkym cakatelkam na krvicku drzim palce a zelam tie najlepsie spravicky :wink:
Vsetkym tehulkam zelam pohodove tehu a vsetkym snazilkam skory uspech :wink:
Inak aj ja som mala pri 2.IVF 3 embryjka :dizzy_face: 2 sa ujali a zostalo nakoniec jedno - nasa princeznicka :slight_smile:
16. apr 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
ahojte dievcene, chcem povzbudit tuto komunitu, ktora sa snazi o to nadherne, co zena v zivote moze prezit. Bojujeme o nase milovane deti, chcem len povedat, ze ak by to nevyslo, netreba to vzdavat, nam to nevyslo, myslim prve ivf a bolo to velke sklamanie. Ked sme zacali so stimulkou bola som plna entuziazmu, pozit. energie a viete si predstavit potom ako som sa citila, Ked som to zahodila za hlavu, tak to prislo...tu je dokaz. Zvladneme to vsetky a budeme hrde maminy. Vela stastia kazdej zene, ktora tuzi po babätku :slight_smile:
16. apr 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
HCG-0,6 takže som strašne smutná :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. apr 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 je mi to strasne luto, ani neviem, ako by som ta povzbudila. viem, ze ste po tom velmi tuzili...velmi na teba myslim, drzte sa.
16. apr 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 je mi to luto :frowning2: strasne.... viem ake je to sklamanie :frowning2: :frowning2:
16. apr 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 viem, velmi to nepomoze, ale aj mne je luto. Vela sil!
16. apr 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka_drobka a vy ste ako dopadli?
16. apr 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 skoda :cry: viem ako ti je clovek dufa a tak...
Ja som musela poprosit mm aby zavolal lebo som mala uz zovrete hrdlo a nepovedala by som ani slovko,vedela som vysledok ale co ak predsa..
takze ta co nechce ms nech mi posle 2x aby som mohla ist po snehulienku uz ju cakame.
16. apr 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa4
@deni5 babule mrzi ma to, ale KEt to isti, istotne to uz vyjde..
nenechate ma predsa sami tahat tuto vlnu :frowning2:
16. apr 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hcg 460, snad to staci... co myslite?
16. apr 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok