Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

majka2205
21. apr 2012

@franina no áno, ešte mladá 🙂 no spg ešte nevieme, bol na vyšetrení ale to už asi 2a pol roka dozadu, vtedy bolo všetko ok

franina
21. apr 2012

@majka2205 tak fakt musis vyckat na výsledky, mozno Vám stačí aj iui 😉

majka2205
21. apr 2012

@franina no áno, uvidíme podľa výsledkov a tak sa rozhodneme ako ďalej, a ako to je, musíme sa rozhodnúť hned alebo keď si to rozmyslíme tak si len zavoláme čo a ako

franina
21. apr 2012

@majka2205 v kľude si to rozmyslite doma, prekonzultujete s partnerom a tak pridete... keď mne povedal prvykrát ze ivf a nic ine tak som skoro odpadla, ani neviem ako som vysla von s manzelom zo SPlNu, potom sme sa o tom doma porozpravali a isli sme do toho... sice neskor, ale isli sme do toho...

majka2205
21. apr 2012

@franina no to verím, ja sa na to pomaličky pripravujem že možno to bude jediná možnosť ale tiež neviem ako to bude ked mi to povie, asi sa to ťažko počúva, ale my to zvládneme 😉

franina
21. apr 2012

@majka2205 jasnééééééééé že hej 😉 potom napíš, že čo a ako, a keby ti bolo smutno, furt je tu niekto kto ťa prečíta a povzbudí 😉

majka2205
21. apr 2012

@franina určite dám vedieť ako sme dopadli, viem že ste tu super baby, čítam Vás tu už asi rok, a asi aj to ma posunulo k rozhodnutiu ísť do SPLNu a riešiť to aj keď mám z toho všetké tak trošku strach 😉

franina
21. apr 2012

@majka2205 jasné že máš strach aj ja som sa strašne bála, ale na to máme partnerov, manželov oni sú našou oporou 🙂

majka2205
21. apr 2012

@franina ešte že ich máme, a kedy budeš vedieť výsledok?

franina
21. apr 2012

@majka2205 chcela by som ist vo stvrtok na krv, lebo do piatka nevydrzim asi, a chcela by som ist uz aj do roboty...

majka2205
21. apr 2012

@franina tak nech ti to dobre dopadne 😵

franina
21. apr 2012

@majka2205 aj ja v to dúfam, je to moje II. IVF...

majka2205
21. apr 2012

@franina tak budem na teba myslieť, no ja neviem ako to bude, ako to utajíme pred okolím ak budeme musieť ísť na IVF

franina
21. apr 2012

@majka2205 dá sa 😀 zatial nám to vychádza, nikto nevie, len kamoska a surodenec 😀

majka2205
21. apr 2012

@franina tak to ste šikovný, no ja keby som bola na PN-ke tak by to bolo okoliu podozrivé pretože nikdy nie som na PN-ke len tak

franina
21. apr 2012

@majka2205 ja som troska chorlavejsia tak ze mozno uveria :D

bique
21. apr 2012

@majka2205 ahoj...viem ako sa asi citis...ja som bola po 3 rokoch neuspesneho snazenia na laparke, lebo u nas bol dobry spg, folikulometria, ovulacia, hormony, genetika, hematologia, vsetko ok...takze som po laparke po prebudeni cakala na ortiel...a ten znel: lavy vajecnik chyba, vajcovod ok, pravy vajecnik ok, vajcovod chyba, pravy vajecnik volne pristupny na odber oocytov pre IVF 😖 takze sok ako svina, ale mam uzasneho muza a o dva mesiace sme uz mali drobcekov v brusku 😀 ale iba do 26tt 😢 teraz 2x neuspesne KET, momentalne cakam na schvalenu ziadost na 2 ivf 😉 ktore bude samozrejme uspesne 😀 😀 takze nech sa stane cokolvek, bojujeme dalej a nic nas nepolozi 😉 drzim silno silno palce 🙂

bique
21. apr 2012

@majka2205 no a k tomu ako to utajit 🙂 ja som to tajila po ET, potom som to uz nejak prestala riesit a uz ani neriesim...kazdeho je do toho h...o 😉 nech su ostatni radi, ze to nemusia riesit a nech sa staraju o seba 😉 😀 😝

majka2205
21. apr 2012

@bique ja som bola na laparke v auguste kde bolo potvrdené PCO, urobený drilling vaječníkov, ináč je všetko ok. Tak teraz si počkáme na to aké budú výsledky v centre a uvidíme 🙂 A s tým utajením máš pravdu, ak sa podarí tak fajn a ak nie tak čo už, nikto si to za nás neodkrúti. 😉

franina
21. apr 2012

@bique ahojky... jedna otázka, si za testovanie po ET? ked hej ... koľký?

bique
21. apr 2012

@franina ahoj, ja som taky testovaci pipi....nie som za testovanie, lebo to nie je spolahlive, ale testujem 😀 lebo som netrpezliva a zvedava 😝 po ET som testla na 6ty den a bola slaba //, na 8my den uz boli pekne silne //, cakala som dvojicky 🙂 ...pozerala som ako na vyjav, lebo mi absolutne nic nebolo a bola som z OPU este taka dezorientovana a ubolena /znasala som to tazko, mala som dost bolestive cele brucho/, ze som vobec ani nemyslela na to, ci to vyslo alebo nie...po KETkach som mala vsetky priznaky, ale bala sa testovat, tak som testila na 10ty den po, ze ked nieco bude, tak duch uz urcite bude, kedze som uz tehotna bola a test mi vysiel pozitivne...ale po ketkach boli testy negativne, tak uz som sa pomaly psychicky pripravila na neuspech a tak aj bolo ☹ priznaky boli iba z hormonov ...bola som po negativnom teste sklamana, ale nestracala som nadej, ale pomaly som uz pocitala aj s moznostou negativne..pre mna sa to takto lahsie znasalo, ako zit v nadeji a potom bum, krv negativna..takto som s tym nejak uz pocitala...no a ked som bola tehu, tak som sa uz potichu tesila a to cakanie bolo aspon trosku znesitelnejsie... takze u mna su testy spolahlive...urcite budem testovat zasa 🙂 drzkam ti palceky, silno silno...ci uz budes testovat, alebo nie 😨 😵

bique
21. apr 2012

@majka2205 drzim silno silno palce 😉 bude to dobre, nech je ako je, sme predsa silne zeny a mame super partnerov, ktori su ochotni do toho ist a stat pri nas 🙂 lebo nas lubia...a laska hory prenasa, takze to pekne vsetky zvladneme a dockame sa vytuzeneho babatka...skor ci nesko 🙂 😉

franina
22. apr 2012

@bique jeeeeeeej ďakujem ti, tak krásne si to napísala 😵 😵 😵 dnes som 9den po Et... aj mne testovanie pomohlo, testla som minule boli to neviditelne ciarky, mozog mi hovoril ze tam nic nie je a srdce ze su tam ciarky, jasne ze vysledok z krvi bol negatívny. Tak a teraz uvidíme 😵 😵 😵 😵 😵

franina
22. apr 2012

@bique a uz mas schvalenu ziadost?

majka2205
22. apr 2012

@bique ďakujem, aj ja tebe držím palce, pekne si to napísala a máš pravdu, dočkáme sa všetky 😉

nurili
22. apr 2012

Ahojte babenky, zelam Vam peknu nedelu..... 🙂

bique
22. apr 2012

@franina ahoj 😀 este iba tento piatok sa chystam volat, ci uz dosla, tak uvidime 😉 a teraz ako? budes testovat zasa? juuuuj, urcite sa pridas tentokrat k tehulkam 😀 musis musis 😉 😅

bique
22. apr 2012

@franina oooch ...a moj manzel si uz zonmna robil srandu, ze mi z tych hormonov uz natolko sisi, ze vidim imaginarne ciarky aj tam kde nie su 😀 lebo ja som ich samozrejme videla na kazdom negativnom teste 😀 😀 a ked tam skutocne boli, tak som tomu tak nemohla uverit, ze som si vravela, ze to iba chcem vidiet, lebo ten 6ty den po ET bola druha fakt slabucka...ale manzel ich tam videl tiez, takze na jeho usudok ohladom videnia sa mozem stopercentne spolahnut 😀 😀 😀 nastastie este u nas kazdy nestratil rozum 😀 😀 😀

franina
23. apr 2012

@bique chvala Bohu, že máme normálnych manzelov, aspon ze sa nedaju presvedčiť našimi psími pohľadmi, že je tá čiarka tam 😀 😀 😀 😀

nurili
23. apr 2012

Babenky nikto netestuje a co krvicka? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre