Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
3. máj 2012

@majka_drobka gratulujem a tesim sa silno silno s vami 😀 😀 😀 😀

deni5
3. máj 2012

@majka_drobka tak sa teším,že je to dobre. 🙂 🙂

bique
3. máj 2012

@bernny ja som mala, vyslo nam prve ivf na prvy krat s dvojickami, ale ukoncilo sa predcasnym porodom v 25tt 😢 potom 2x neuspesne KET a buduci mesiac ideme do toho odznova 😉 vsetko sme mali po PK...drzim palce 😉 silno silno

bernny
3. máj 2012

@bique Dakujem za odpoved! to bolo v SPLNE, vsak? kolko si mala embrii? bolo to tvoje rozhodnutie alebo dokiho? mne to neodporucal pri prvom ivf, mala som 10 vajicok a len 5 sa oplodnili.... no myslim ze keby som si dala PK, minimalne by som mozno nemusela prejst dalsim sklamanim pocas KETu... aj ja chcem ist bud. mesica od znova, tak drzim palce silno!!!

bernny
3. máj 2012

@bique jeminku predcasny porod.......az teraz som si to poriadne precitala. mrzi ma to, myslim ze toto je asi najhorsi scenar zo vsetkych z ivf......

nurili
3. máj 2012

@majka_drobka jeeej, tak to z celeho srdiecka gratulujem....nech ti to len v zdravy uteka.....

nurili
3. máj 2012

@bernny ahoj a vitaj, ja som mala predlzenu kultivaciu.....potom sa vyberaju len tie najlepsie.....

franina
3. máj 2012

@majka_drobka gratulujem.... a to dnes v centre ti robili ultrazvuk? normálne bolo počuť srdiečko?

franina
3. máj 2012

@nelynka ahojky, no ako?myslím na teba...

nelynka
3. máj 2012

@franina ahoj, no nie moc dobre..
zajtra nastupujem do nemocky rano na kyret..az budem vpohode poobede chcem volat do splnu a az nie tak v pondelok..chcem pockat co mi v nemocke porobia a potom oni povedia..
snad to nebude drasticke..

ocividne drobcovi sa u mna paci lebo mrcha ani po tyzdni neprisla 😔

franina
3. máj 2012

@nelynka oooo moja tak strasne mi je to ľúto 😔 myslim na teba a držkaj sa... 😔 nech čím skôr sa dáš dokopy 🤐

majka_drobka
3. máj 2012

@franina ano, dnes v splne 🙂 srdiecko som nepocula, len doktor to potvrdil a teraz idem k svojej lekarke si to vypocut 🙂

majka_drobka
3. máj 2012

@nelynka velmi ma to mrzi, o to viac drzim palce nadalej!

bernny
3. máj 2012

@nurili ahoj 🙂 dakujem, a kolko si mala embrii?

majka_drobka
3. máj 2012

@deni5 ako to s vami vyzera na ket?

nurili
4. máj 2012

@bernny no normalne si ma zaskocila, az som zacala premyslat ale k presnym cislam som sa nedostala. Viem ze som mala vajok cez 20 a po PK ich bola asi polovica. 2 mi vlozili uchytilo sa jedno a ostatne deturence sup do mraznicky.......

nurili
4. máj 2012

Je to mozne? Uz zas je piatok...ten cas letiiiiiiiii.......... 😉

nurili
4. máj 2012

Babenky, tak slubene foto som uz zavesila, tak mrknite..... 😉

bique
4. máj 2012

@bernny tak sa budeme podporovat navzajom...ja mam iba jeden vajecnik, z toho som mala 24 vajicok, 16 sa oplodnilo a prezilo nam aj PK...podarilo sa prvy krat, ale skoncilo predcasnym porodom 😢 potom 2x ket, rozmrazit museli 2x po 7 kuskov, lebo po PK mrazaciky su nachylnejsie na poskodenie...pri prvom sme dali vlozit iba jedno, velmi kvalitne, krasne....nic...pri druhom sme dali vlozit dve, tak isto kvalitne, super a zasa nic....tak nam to asi pojde iba z cerstvych 😒 drzim palce....mne akurat ms dosla, ale cakam na dalsiu a ide sa na vec 😀

franina
5. máj 2012

@nelynka ahojky... ako sa máš?

bique
5. máj 2012

@nelynka ahoj, tak ako? myslim na teba ☹

nurili
5. máj 2012

U nas sa rosklada prebalovaci pultik...... 😉 mm ten neodolal..... 😀

nelynka
6. máj 2012

@franina ahoj,ale fajn..sme u rodicov,vcera cely den
slabe krce,ale to hadam jak sa maternica stahuje
adneska zvysena teplota,ale uz dobre..
@bique

franina
6. máj 2012

@nelynka volala si aj do centra?či až v pondelok?

nelynka
6. máj 2012

@franina nevolala,pustili ma az o pol tretej a dajak som
ani na to nemyslela..
Ak nezabudnem,v pondelok zavolam,alebo uvidim..
Mam na to minimalne mesiac,hlavne ja sa musim dat
dokopy nejak..

franina
6. máj 2012

@nelynka nieco sa ti k tomu este pridruzilo? lekáry asi nic nepovedali vsak? 🙄

nelynka
6. máj 2012

@franina no dneska mam cely den teploty,tak to vidim
ze to len tak neprejde bez ujmy..
Doktorka co ma cistila len tolko,ze idealne 3mes.cakat
a to ma moc netesi,to je fakt dlho.
Chcela by som dajaj aj z toho dnp nieco stihnut.. :D
ale tak uvidim ako sa budem citit okolo prvej mrchy.
Mamka teraz bola na nejaku magneticku diagnostiku a
jej to vsetko ukazalo kde aky problem ma..tak to chcem
vyskusat aj ja..

franina
6. máj 2012

@nelynka moja radsej len oddychuj a daj tomu troška času ...
neviem co to je ta magnetická diagnoostika este som o tom nepocula, ale vyskusala by som.

nelynka
7. máj 2012

@franina cas tomu dam podla toho ako sa budem citit, ked to bude fajn idem buduci mesiac na KET a hotovo..ked sa fajn citit nebudem tak bohuzial, pockam dalsi mesiac..
ono samo telo si povie kedy to je OK a ja mam jedno stastie ze toto citim celkom dobre, ze je alebo nie je nieco vporiadku.. 😉

franina
7. máj 2012

@nelynka tak držím palce aby uz bolo vsetko vporiadku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre