Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

majka_drobka
11. aug 2012

@deni5 od teba cakame krasne spravy v septembri, uz je pred dverami 🙂

nana123
11. aug 2012

@bique Gratullujeemmm 😵

majka_drobka
11. aug 2012

@bique blahozelam a zelam vam uz len taketo spravy 🙂

deni5
11. aug 2012

@majka_drobka no tak neviem či sa pridám k vám.Dúfam že bude pokračovať úspešná šnúra 😉

zuzlik7
11. aug 2012

@franina no uz som fotku pridala, ale sme to asi fotili pri zlom svetle, lebo nie je to vidiet tak ako naozaj na teste...no nevadi...je tam...a dufam, ze zosilnie... ;)
@deni5 tak hadam ano, dufam, ze sa to podarilo...a ze to tak ostane a dotiahneme to do uspesneho konca...mne je jedno kolko ich bude...hlavne nech je minimalne jedno a je zdravucke...to je zaklad....a neboj, co chvila sa pridas ku tehulkam, uvidis 😉 😉
@bique 😉 dufam, ze pojdem v tvojich slapajach a budem sa vytesovat zo silnejucej ciarky a pozitivneho krvneho testiku. Zo srdiecka ti chcem zablahozelat k prvej fotke drobceka...aky je malicky a uz mu krasne tlcie srdiecko...je to ozaj zazrak nad zazraky 😉

haannka
11. aug 2012

@deni5 nezabudaj na mna...budeme spolu stresikovat...len mam jeden problem...mrcha by mala dorazit 30.-31.8. a ja neviem co robit...to budem uz cca 4.-5. den ms v pondelok co zacnu robit v splne, ci si nasadit sama od 1.dc tabletku?

haannka
11. aug 2012

@bique blahozelam a tisko v dobrom zavidim...:-*

haannka
11. aug 2012

babulky, zasa na mna ide depka...vsetky tehulky co sa stretli vo fore september 2012 to uz maju za par a chystaju sa rodit...blizi sa termin kedy by sa mi narodili moji dvaja anjelickovia...som strasne smutna a deprimovana...pomoooooc

zuzlik7
12. aug 2012

@haannka je mi to luto...ale neboj...verim, ze prave september 2012 bude pre teba stastny a ze budes mat v brusku drobcekov, ktori pri tebe ostanu ...

haannka
12. aug 2012

@zuzlik7 ahoj moja, tak co skusala aj dnes testik, ci az zajtra? a kde ides na krv ked v splne maju dovolenku? ku svojemu gyn?

bique
12. aug 2012

@zuzlik7 urcite pojdes v mojich slapajach 😉 drzim silno silno palce a budem na teba mysliet...je to jeden z najkrajsich pocitov ake som zazila, vidiet buchat to male srdiecko 🙂 zelam ho kazdej z vas, ktora sa snazi a tuzi po tom 😉 potom daj info ako pokracujes 😉

zuzlik7
12. aug 2012

@haannka ahoj 😉 testik budem robit asi zajtra, alebo az v utorok...este uvidim...na krv idem k svojej gyn. len dufam, ze aj oni nebudu mat dovolenku...musim este volat, lebo ma slahne!

bique
12. aug 2012

@haannka ahoj, nevadi, este na 4ty den rano je to ok 😉

deni5
12. aug 2012

@haannka sestrička vravela,že aj na 4deň može sa spraviť USG.Ja ani neviem kedy budem mat v septembri,lebo nejako to šarapatí.

zuzlik7
13. aug 2012

☹ Tak dnes som si urobila dalsi test a intenzita druhej ciarocky je asi na rovnakej urovni ako v sobotu,ak nie slabsia ☹ Velmi zle,vsak??? 😢

majka_drobka
13. aug 2012

@zuzlik7 das do albumu? aky test to bol? niekto ma pri odbere hcg aj 1000 a niekto len 100, tak aj intenzita ciarky moze byt rozna...

zuzlik7
13. aug 2012

@majka_drobka mala som mamatest...ten papierikovy ☹

bique
13. aug 2012

@zuzlik7 na testy kasli, mne ciarka silnela kazdy 3ti den aj to nie nejak vyrazne a pri odbere bolo hcg 1000 😀 skus pozriet do albumu aku som mala ciarku na 13 den po ET, na 14 den som bola na odber....hlavne ze tam je a nie je slabsia 😀 drzim palceky, bude to dobre...nestresuj sa ciarkami 😉

bique
13. aug 2012

@zuzlik7 pri hcg 1000 na druhy den po teste by mala byt urcite silnejsia a nebola 😝

franina
13. aug 2012

@zuzlik7 moja ty len bud v pohode, je tam dusik a to je nieco, blbe by bolo keby si tam nemala ducha ale duch je tam!
zajtra si urob a uvidis ze bude silnejsi.... ja som testovala uz od 7 dna kazdy den a tiez sa mi niekedy stalo, ze ciarka bola slabsia alebo rovnaka ako den predtym.... preto je dobre testovat len s jednou znackou testu .... ten prvy co si testovala je drahsi... ale ten papierikovy je lacnejsi tak mozes zajtra si urobit a porovnat, ale nezabudni rano!

zuzlik7
13. aug 2012

@bique @franina dakujem dievcata...som kludnejsia ;) naozaj..najskor ma ukludnilo toto (http://www.tehotenske-testy.net/tehotensky-test... ) a teraz aj vy...zlatucke..dakujem... Prave bola u nas moja svokra a vravela, ze si dala vyvestit u kartarky a ta jej povedala, len na zaklade jej datumu narodenia, ze v rodine nas caka velka udalosti, oslava, na ktoru uz dlho cakame...tak verim, ze ano 🙂

franina
13. aug 2012

@zuzlik7 zajtra cakam testík 😉 😉 😉

zuzlik7
13. aug 2012

@franina okey ;) mam to v plane ;)

bique
14. aug 2012

@zuzlik7 tak ako? Silnie? Verim ze ano ...a ked je taka ista, nevadi...ja som ako sibnuta tiez tesrovala kazdy den a furt boli skoro rovnake🙂))

zuzlik7
14. aug 2012

@franina @bique ....nesilnie:( kupila som si dnes inu znacku tak skusim poobede...ale ja mam pocit,ze to baba vzdali...vkuse ma pobolieva podbrusko,ale inac ako pred ms ☹ ☹ ☹

bique
14. aug 2012

@zuzlik7 mna pobolieva tak od zaciatku, to je praveze dobre, lebo maternica sa pomaliky zacina prisposobovat 😉 na testy kasli, hlavne je ze ciarka neslabne..zalezi aj ako ti rastie hcg..ja som mala jeden den rano este slabu a s inym testom poobede ovela silnejsiu...a potom asi 3 dni uplne rovnaku....tes sa z ciarocky bude to ok....uvidis 😉

franina
14. aug 2012

@zuzlik7 moja neboj nevzdavaju, musis verit 🤐 odfot testik z dneska....

mimusa4
14. aug 2012

@bique
@zuzlik7
dievčatá som rada že sa vám zadarilo 🙂)) všetko bude ok 😵

mimusa4
14. aug 2012

@zuzlik7 bude dobre vydrž ja som tiež mala na 9 deň slabučkú a máme skoro tri roky 🙂)

mimusa4
14. aug 2012

aj ja by som chcelaaaaaaaaaaaaaaaa // ...... 😒 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre