• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. septembra 2017 
ako dlho sa užíva Extrimax?Beriem ho od prvého USG 2x1tbl.Od pondelka mám brať po 2USG 3x1tbl.Neviem či mám si vybrať recept lebo sa všetko platí a ešte mám zostatok z IVF-ka.
13. sep 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nasi maly drobci sa uz zohrievaju u mamky a uz len cakat na vysledok a mysliet pozitivne.
14. sep 2012 o 14:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@malaterezka drzim palceky, bude urcite dobre a hlavne pozitivme :wink:
14. sep 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina dakujem vydim ze ty uz co skoro mas na svete svojho maleho milacika tak gratulujem :grinning:
14. sep 2012 o 18:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka ďakujem :dizzy_face: ano ubiehaju dni :slight_smile: aj tebe budu ubiehat neboj :wink:
15. sep 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina a co bude dievcatko alebo chlapcek :grinning: :grinning:
15. sep 2012 o 11:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka chlapček by mal byť .. ale uvidí sa pri pôrode :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
drzim vam vsetkym palce baby :wink: nech sa nam uz konecne vsetkym splni ten krasny sen :slight_smile: aby neostal iba snom :wink:
15. sep 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata mozem sa Vas spitat ze ci ste si davali tu novu metodu co je v Splne. Ja ano tak uvidime ci to pomoze :grinning:
16. sep 2012 o 12:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka ja som ti uz tusim davnejsie nato odpisovala, ze my sme si ju davali, a nam pomohla :slight_smile:
16. sep 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foryou25 ano dakujem ja viem ze ste si to dali a tesim sa velmi :slight_smile: ze Vam to pomohlo a verim ze aj nam to pomoze lebo aj my sme si dali ale ja som mala na mysli aj ostatne dievcata
16. sep 2012 o 15:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka akú novú metódu??? :confused:
16. sep 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka no ked som sa tu ja predcasom na tu metodu pytala nikto mi nato neodpovedal, takze neviem ci ju vobec este niekto vyuzil :wink:

@lubanka PICSI
16. sep 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foryou25 prosím ťa a čo to je? v júni som mala IVF a nikto mi o tom nič nepovedal? prepáč, možno si o tom už niekde písala, ak ťa to nebude obťažovať, môžeš ešte raz? naozaj to počujem prvý krát... :fearful:
16. sep 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foryou25 hmm... už som si to našla a preštudovala na nete... :slight_smile: takže už nemusíš vysvetľovať... :wink: idem pozrieť do papierov, či to aj nám neurobili, ale prečo mi to nik nepovedal? :unamused:
16. sep 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka no to automaticky nedavaju, lebo sa za to plati navyse 150€, a pomaha to hlavne pri zlych spermiogramoch, my ho mame dost zly, a prave tato metoda dokaze vyselektovat geneticky spravne spermijky :wink:
16. sep 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foryou25 no, mrkla som do papierov a nič také tam nemám... asi nám to nenavrhli kvôli tomu, že my máme spermiogram o.k. :wink: tak asi preto... ale nabudúce sa popýtam sestričky... len tak informačne, nech som do budúcna zas o niečo múdrejšia :dizzy_face: už len kvôli tomu, že sa tam uvádza, že táto metóda je dobrá aj pri opakovanej potratovosti...
16. sep 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka ani nam to nenavrhli my sme si to vyziadali sami od seba, ak mate spermiogram ok, tak podla mna je to pre vas zbytocne, priciny potratov musia byt ine, ake su spermijky ok
16. sep 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foryou25 a inak ako sa mate uz ste doma z nemocnice?
16. sep 2012 o 20:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malaterezka jj uz som doma od 21.8, dufam, ze sa tam uz tak skoro nevratim :slight_smile: jedine ak na porod, ak vsetko dopadne dobre :slight_smile:
16. sep 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka ahoj moja..ako sa mas? kedy KET?
17. sep 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique ahoj :slight_smile: mám sa fajn, dúfam,že aj ty... pozerám, že týždne nabiehajú... to je dobre :wink: :wink: len nech je všetko v poriadku. Na KET asi tak skoro nepôjdem... nejak nemám nato chuť :unamused: keby som verila, že to výjde, tak by som šla... ale mám od začiatku pocit, že z toho nič nebude... samozrejme, že si po bobáčikov pôjdem, ale dávam si načas ...
17. sep 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievčatá, tak žiadosť máme schválenú :slight_smile: ale chcem sa opýtať, ak si pôjdem tento mesiac po recept a vyberiem injekcie tak môžem začať stimulku až od dalšieho mesiaca? volala mi sestrička že od budúceho mesiaca idú lieky hore a bude sa viac doplácať
17. sep 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foryou25 neboj bude vsetko ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2012 o 16:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a ja som sa odhodlala na to KET.V utorok máme vklad,tak držte všetky pršteky nech sa to konečne podarí,lebo ďalšia šanca už nebude :slight_smile: .Duphastan sa berie až po vklade?
18. sep 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@deni5 drzim palce :slight_smile: duphaston pri KET nedavaju, len utrogestan a ten sa tusim berie par dni pred vkladom alebo v den vkladu....
18. sep 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 a prečo pri IVF dávajú.
18. sep 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 ani ja neviem, preco pri ivf a et davaju duphaston, bola som 2x na ket a tiez som mala iba estrimax a par dni pred vkladom aj utrogestan...duphaston nie....pri et som mala aj duphaston...asi je na to nejaky dovod...neviem
18. sep 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique musím sa ho na to spýtať keď tam pojdem,ak bude mať chuť rozprávať. :astonished:
19. sep 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@deni5 no on vyzera, ze nikdy nema chut rozpravat :grinning: ale ja som ho aj tak stale otravovala, niekedy sa dokonca az usmial, ze aka som otrava....mna ta jeho kamenna tvar neodradila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: daj potom vediet, co si zistila, lebo aj mna to zaujima, hoci to uz budem, tomu verim, potrebovat az na surodenca pre nasho chrobacika, lebo este 8 kuskov mame zmrazenych, tak mozno o 2-3 rocky si pre nich skocime:slight_smile:
19. sep 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok