Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimka
2. okt 2012

@jennifeer23 chapem ☹ je to cele take zvlastne.... keby mal clovek istotu ze to vyjde tak sa s tym dopredu vytesujeme, ale na druhej strane lutost nepotrebujeme, tak hovorit o tom podla mna nema cenu ani najlepsej kamaratke, zial :( neries co povedia kolegyne, pozeraj na to aby si bola v pohode hoci by to mali byt aj 6 tyzdne.... si na pn a bodka 😝 hlavne nech to vyjde!! pfuj pfuj 🙂

jennifeer23
2. okt 2012

@mimka mas pravdu 🙂 tak vies, prvý druhý tyzden to este vykryjem nejakou chripkou, ale tie ďalšie :( urcite mi budú volat, vypytovat sa co mi je... A dakujem za držanie palcekov 🙂 som zatiaľ az priveľmi pozitivne naladena, tak dufam, že mi to aj ostane. Aj ked pri pohľade na vsetky tie lieky a injekcie sa mi vždy rozbucha srdce a pocitom strach a obavy...

mimka
2. okt 2012

@jennifeer23 neboj, musis si verit! tak jednoducho sa nebudes citit dobre a vsetko ta bude boliet :D to zvladnes 😉 idete prvy krat?

jennifeer23
2. okt 2012

@mimka ano prvý krat, preto som z toho taka mimo 🙂

mimka
2. okt 2012

@jennifeer23 hm aj ja som mimo hlavne z toho, že neviem co nas caka :/ nad pn este ani nerozmyslam a stale este verim, ze sa podari bez umeleho 😖 mate ivf? ako rychlo to prebieha od prveho vysetrenia? mate zly sp?

majka2205
2. okt 2012

@jennifeer23 ja som to šéfke povedala, sme v práci len traja aj s ňou a aj tak niečo tušila kedže som mala za sebou dve laparoskopie a bábo nikde tak si domyslela, a gynekologička mi zase povedala že ak sa IVF podarí tak ostanem na pn-ke celé tehu

zuzkana7
2. okt 2012

@bique ahojky 🙂 ..dakujem za úprimné slová , veľa mi to dalo . Ja tiež verím aj ked sa bojím, že sa sklamem, no verím, že raz to výjde ... uvidíme možno aj po KET . Ja som ešte tehu nikdy nebola, prirodzene ani po IVFku takže neviem. Tak zrejme budúci týždeň v piatok alebo začiatkom dalšieho týždňa by som mohla ísť už na vklad takže ti veľmi pekne dakujem za povzbudenie.... Neviem tentokrát mám taký pocit, že by to malo výjsť - tak tomu pocitu skúsim veriť 🙂 ... aj tebe držím palce aby ste to zvládli spolu do úspešného termínu pôrodu a aby bolo všetko v poriadku

bique
2. okt 2012

baby, vsetkym vam strasne strasne drzim palce 😉

jennifeer23
2. okt 2012

@mimka ano prvy krat 🙂 verím a dufam, že aj posledný a vsetko vyjde tak ako má ;)

jennifeer23
2. okt 2012

@mimka ja som zatiaľ bola len na prvom vysetreni, teraz cakam na mrchu. Počas prvých 3 dni tam mám ist, az potom sa dozviem co a ako dalej. Nuz praveze u nás je to celé nevysvetlitelne, manžel má v pohode sp, ja mám vajecniky krasne priechodne - bola som na laparke to zisťovať, dokonca na hematologii nam vyšli super vysledky. Takze v našom prípade je to o to horšie, že nevieme kde je chyba/problem :(

jennifeer23
2. okt 2012

@bique dakujeme krasne 🙂 rada sa pridam do Tvojho klubu 🙂

mimka
2. okt 2012

@jennifeer23 hm, je to tazke....mozno je dovodom neuspechu aj to, ze velmi chceme 😔 tak snad sa nam to raz vsetkym podari...

karinka6
3. okt 2012

@majka2205 no pri prvom pokuse som bola doma a nevyšlo to ale pri druhom som vobec nebola doma na pn. Normalne som cely čas chodila do prace akurat na vyšetrenia som mala volno a vyšlo to ale v štvrtom mesiaci som potratila. Takže nieviem čo je lepšie ale chystam sa byť na pn-ke. Mam pn-ku aj z platu aj z pripoistenia takže sa mi to aj finančne oplati.

karinka6
3. okt 2012

@jennifeer23 no ja to tiež tak planujem ale musim si niečo vymysliet v práci. Minule som sa dala vypísať od obvodnej lekárky že zapal priedušiek a nikto nič netušil ale teraz pojdem nech ma vypíše gynekolog.

jennifeer23
3. okt 2012

@karinka6 a kolko si bola vypisana? A odkedy?

karinka6
3. okt 2012

@jennifeer23 no asi den pred odberom a potom som cele dva tyždne čakania, takže necele tri týždne to bolo asi.

jennifeer23
3. okt 2012

@karinka6 tak nejako aj ja planujem

majka2205
3. okt 2012

@karinka6 je mi ľúto čo sa stalo, ale úspech alebo neúspech určite nezávisí od toho či sme doma alebo nie

deni5
3. okt 2012

tak dnes 8 deň KET a na teste poobede nič ani duch.Ešte stále verím. 😒

bique
3. okt 2012

@deni5 moja, este stale je skoro, nestresuj sa, hlavne klidek...a skus z ranneho mocu, poobede uz moze byt zriedeny od tekutin a pod.... 😉 drzakm palce, nech uz tam ciarocka je alebo nie je, ale nech je krvicka pozitivna a nech si tehulka 😉 🙂

deni5
3. okt 2012

@bique dakujem 🙂

majka_drobka
4. okt 2012

@deni5 urcite vyskusaj rano, drzim palce, silno na vas myslim!

deni5
4. okt 2012

@majka_drobka Ďakujem že na mňa myslíš.Počkám 1-2 a potom skúsim z ranného a zoženiem mamatest.

majka_drobka
4. okt 2012

@deni5 vyborny napad 🙂

bique
4. okt 2012

@majka_drobka jeeej, tebe sa to uz dobre krati 😀

majka_drobka
4. okt 2012

@bique krati, ale clovek je stale opatrny, ved sama vies... dufame, ze do konca bude vsetko fajn, verime v to 🙂 tebe to tiez pekne nabieha 🙂

majka2205
4. okt 2012

ahoj dievčatá, tak dnes mám za sebou krv (3 DC) no pichať začínam až od 24.10. mali ste to niektorá takto? prečo až tak neskoro? viem že doktor vie čo robí len ma to zaujíma 🙂

jennifeer23
4. okt 2012

@majka2205 tak to nechapem, som myslela, že sa picha hned ako urobi prvý ultrazvuk pri mrche. Mas tam este do 24teho ist?

majka2205
4. okt 2012

@jennifeer23 no áno zvykne sa tak pichať, tak mi aj sestrička povedala ked som odchádzala že si mám zavolať a že sa uvidí či budem pichať od dnes alebo od zajtra, no a ked som volala tak vraj až od 24, asi blbnú hormony u mňa 😒

majka2205
4. okt 2012

@jennifeer23 už som sa tešila že začneme a tak sa nám to opäť posunie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre