Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimka
22. nov 2012

@jennifeer23 no zaujimave je, ze som sa vcera pytala, ze kolko krat sa robi IUI tak mi sestricka povedala ze nikomu viac ako 3x nerobili.... hm... len v splne si bola?

majka2205
22. nov 2012

@mimka pretože ja mám polycystické vaječníky a manžel zlý spermiogram takže IUI by bolo asi zbytočné

mirkakn1
22. nov 2012

@majka2205 :( to mi je luto, ze to nevyslo, je to strasne, ja o tom nieco viem, ale preboli to a nakopne, do dalsieho boja. som strasne nasrata, ze najprv musis potratit, aby ta zacali riesit :( moja svagrinka potratila uz dvakrat, poslali ju na hemato po prvom, zistili jej tam nieco, dalej to neriesili, potratila teraz druhykrat a aj si pichala nieco, neviem co a aj tak to nepomohlo a teraz ju az poslali na genetiku a sama si musi riesit dalsie veci, lebo lekari su taky, ze az ked ich o nieco poziadas pod tlakom, ze odides od nich, vtedy zacnu nieco riesit 😠

majka2205
22. nov 2012

@mirkakn1 no uvidím, skúsim sa jej na to opäť zajtra opýtať či nepoľaví a nedá mi odporúčanie 🙂

mirkakn1
22. nov 2012

@mimka ivf preto, lebo mamzel ma zly spermiogram 😖

mimka
22. nov 2012

@majka2205 kedy idete?

mirkakn1
22. nov 2012

@majka2205 skus, ja idem az na buduci tyzden, dufam, ze tiez nieco vybavim 🙂

majka2205
22. nov 2012

@mimka už máme po, zajtra idem na krv k svojej gynekologičke

deny3
22. nov 2012

@mimka ja som tiež brala utrogestan, bola som dvakrát a stále som ho brala

majka2205
22. nov 2012

@mirkakn1 no som zvedavá, potom dostanem odpoveď že veľa čítam a zbytočne stresujem ale zase kto nečíta nič nevie, a občas stačia fakt maličkosti k tomu aby sme sa dopracovali k úspechu

mimka
22. nov 2012

@mirkakn1 je mi to luto... my sme obaja ok a tiez sa nedari, takze netreba nikdy zufat.....

mimka
22. nov 2012

@majka2205 juuuj necitala som velmi prispevky dozadu, tak prepac ak je to tu spomenute a pytam sa.... A ako?
@deny3 to sa kvoli comu dava? no mne ho nedal.... hm hm hm

majka2205
22. nov 2012

@mimka ale nie v pohode, kľudne sa môžeš pýtať, tak testy sú negatívne takže asi nič z toho 😒

deny3
22. nov 2012

@mimka v podstate na podporu, udržanie tehotenstva. Neviem na základe čoho sa rozhoduje, či ho dá,alebo nie. Ved sa ho skús opýtať, ja viem, že nie je príliš zhovorčivý, ale odpovie ti.

mimka
22. nov 2012

@majka2205 ☹ skoda velka..... je to vsetko take tazke po psychicke stranke to zvladat, ja vas vsetky baby tak velmi obdivujem, este neviem co vsetko ma caka kym si prejdem tym co vy..... ☹

mimka
22. nov 2012

@deny3 mna to popravde ani nenapadlo...... keby som to tu neprecitala, tak o tom ani neveim...... a tomuto 1.IUI strasne drzim prsty, aj ked uz od sameho zaciatku mam pochybnosti...... nic ine neostava, len verit....

majka2205
22. nov 2012

@mimka je to veľmi ťažké, ale sú tu baby ktoré majú toho za sebou oveľa viac

jennifeer23
22. nov 2012

@mimka bola som minuly rok v SPLNe 1x na IUI a ked nevyšlo, tak som to nechala tak, ale tento rok som sa znova rozbehla a bola som na začiatku roka 3x na IUI, nevyšlo a tak som teraz v novembri bola na IVF. Dnes mam 8my den po vklade 🙂

jennifeer23
22. nov 2012

@mimka co sa týka liekov po IUI, tak ano, inde dávajú, nechápem prečo on nedáva. Ja som si myslela, ze preto ze je u nas u oboch s manželom všetko v poriadku, nevieme kde môže byt chyba ze sa nedari

mimka
22. nov 2012

@jennifeer23 silno drzim prsty! presne ako u nas, vsetko ok a nedari sa.... a ako sa citis?

jennifeer23
22. nov 2012

@mimka dakujem 🙂 po odbere som mala bolesti asi 3 dni, pretože som mala vela vajicok. Teraz sa cítim dobre, žiadne príznaky ani úspechu s ani neúspechu, takze som v očakávaní 🙂

mimka
22. nov 2012

@jennifeer23 tak som v ocakavani s tebou 🙂 a dufam len v uspech 😉 este je mozno skoro na priznaky, najlepsie je nepozoravat sa, nevsugerovat si nieco. Kedy ides na krv?

jennifeer23
22. nov 2012

@mimka nepozorovat sa nedá, tie 2 týždne čakania sú straaasne dlhé 🙂 v stredu mám ist na krv. Ty si teraz bola na prvé IUI alebo sa len chystas?

mimka
22. nov 2012

@jennifeer23 to ti verim, ale lepsie sa je niecim zamestnat ako sa v kuse trapit nad tym, ci sa podarilo 😉 ja viem, ze je to tazke, to iste robim aj ja. Vcera sme boli na 1. IUI aj ked mam pocit, ze to bolo zbytocne. ☹

jennifeer23
22. nov 2012

@mimka držím palce!!! Nic nie je zbytočne, každá z nas ktorej sa nedarí chce urobiť ci najviac aby to vyšlo, ty si práve urobila prvý krok 🙂

mimka
22. nov 2012

@jennifeer23 dakujem 😉 len mi to robil na 17 dc, 12 den som mala velke foliky 28 a 21 mm, tak preto mam take zvlastne pocity z toho....

jennifeer23
22. nov 2012

@mimka veď on vie co robí 🙂 ver, že Tebe to vyjde na prvý krát a nebudeš musieť absolvovat už toto posledné štúdium ktorym je IVFko. inak kamoska bola v splne na IUI 4x a to 4 te vyšlo, takze nie je pravda že robia len 3x

mimka
22. nov 2012

@jennifeer23 tak to dufam, ze vie co robi 😀 sme sa doma smiali, ze to bol moj najrychlejsi sex 😀 . Mozno ma sestricka zle statistiky 😀 nenudis sa doma?

jennifeer23
22. nov 2012

@mimka ja uz som v robote od vcera, som si povedala ze tyzden lezania stačilo 🙂 aj lepšie to čakanie zvladam medzi ľudmi 🙂 mám sedave zamestnanie, takze sa nijako nenamaham

divja
22. nov 2012

@mirkakn1 ahoj prosim ta,co presne je to hemat?krv? a kto tam posiela gynekolog ale moze aj vseobecny dr?ja som bola tento rok 2x na oplod.nepodarilo sa ☹ v januari by som chcela skusit este raz oplod.v splne aj predosle mi tam robili. Dík

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre