Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirkakn1
29. nov 2012

no, takze nakoniec na endokrinologiu objednana na januar, u gyndy stery na chlamydie a ine havede odobrane, dneska uspesny den, tak dobre som to ani necakala, este muza objednam ku hrivnakovi a som dobra. 😎 inak baby, neviete ako dlho sa caka na vysetrenie u hrivnaka?

franina
29. nov 2012

@mirkakn1 U Hrivňáka sa nečaká dlho... on objednáva hneď...

mirkakn1
29. nov 2012

@franina dakujem 🙂

bique
29. nov 2012

@angel31 ale nieeeee, nie je to nebezpecne...len ja som vysoko rizikova, lebo ja uz som v 26tt porodila predcasne dvojicky a mame ich uz medzi anjelikmi ☹ otvorila som sa z vnutra a odtiekla nasledne voda.... a bola mi uz davno robena na krcku konizacia, takze je viac oslabeny a este teraz som mala od zaciatku strasne nizko polozenu placentu, ze scasti aj krcek prekryvala, tak preto....placenta je uz vysunuta dohora, krcek pekne dlhy a zavrety, ale tak riskovat to nebudeme 😉 ak mas bezproblemove tehu, sexik si kludne mozes uzivat...vraj je este lepsi, lebo je to vsetko viac prekrvene a citlivejsie...juuuuj, aj ja by som si dala...ale tak co neurobime pre toho nasho drobceka 😉 🙂 😅

angel31
29. nov 2012

@bique hm.. tak to nebudem ani ja asi riskovat ...mas pravdu.. radsej nic nepodcenit... snad sa nic nestane.. drzim palce alebo lepsie.. verim ze to budes mat dobre a len dobre 🙂

mimka
30. nov 2012

baby, mozem mat 9 dni po IUI v sebe este pregnyl?

majka2205
30. nov 2012

@mimka ahoj čo mne písali baby tak cca 10 dní po pichnutí by už nemal byť

mimka
30. nov 2012

pichala som ovitrelle a neviem kolko jednotiek, pise tam 25 niecoho na nieco 🙂 od pichnutia mam 11 dni...

martini
1. dec 2012

ahojte baby. rozmýšlame nad IUIčkom v SPLNe. Neporadili by ste mi ako to tam celé funguje? či sa mám objednať telefonicky či osobne radšej. ako dlho budem čakať na IUI. Koľko to v tomto centre stojí a vyšlo Vám IUIčko? 🙂 Už teraz ďakujem za všetky vaše rady. A tým, ktoré ste už v priebehu IVFka či IUIčka držííím prsty.

martini
1. dec 2012

@mimka myslím, že už by nemal byť.

martini
1. dec 2012

@angel31 no sex ak ti to lekár nezakáže, tak je v pohode. Ja som mala placentu nízko a tak mi kázal lekár, že má byť mm veľmi nežný...ale pri tom vytúženom tehotenstve táto veta pre mňa znamenala "žiaden sex", asi by som si do smrti vyčítala, ak by som po sexe začala napr. krvácať...nestálo to za to ani mne ani manželovi. Vydžal to úplne v pohode a ešte držal celkom dlho po narodení malého 😉

mimka
1. dec 2012

@martini asi by som to riesila osobne. Nam to cele trvalo 3 mesiace aj s laparoskopiou. 18.10. laparka, 21.11. IUI, cize dost rychlo 🙂 za lieky som platila 40e a 80 za zakrok, ci sa podarilo uvidime zajtra testom, pondelok krvou.

martini
1. dec 2012

@mimka 3 mesiace sa mi zdajú dlho 😉 ja by som chcela tak, že zavolám, povedia OK prídte zajtra, pozru ultrazvukom, povedia: je tu dominantny folikul aj bez stimulacie, tak skusme hned iui, daju mi do ruky pregnyl a idemeeee 🙂 A celkom vysoká cena sa mi to zdá. Ja som už raz na IUI bola, je síce pravda, že asi pred troma rokmi v BA a stálo to asi tak 7 € lieky a 30 € zákrok. Ale kazdopádne dakujem za info. Veľmi držím prsty na pondelok, dúfam, že HCG si už pekne stúpa 🙂

angel31
1. dec 2012

@martini ja veru radsej nebudem nic riskovat.. to je pravda ze potom si to bude clovek vycitat ak by nahodou nieco sa vyskytlo... a to ulozenie placenty nizko, to casom prejde alebo je tak ulozena do konca tehotenstva?

martini
1. dec 2012

@angel31 väčšinou to prejde, ako rastie plod a všetko okolo, tak sa väčšinou vytiahne hore. Ak by ostala dole, tak je to trochu komplikovanejšie a väčšinou sa rodí sekciou (lebo by najprv išla placenta a až potom dieťa) a je tam zvýšené riziko potratu, ale nie je to nič dramatické. Ale ako vravím, veľa žien ma na začiatku nízko placentu a potom vyjde hore 🙂

mimka
2. dec 2012

@martini no ono to po laparoskopii tak bolo 🙂, usg, lieky, usg, ovitrelle, IUI a dnes 2x krasne dve ciarocky 😉 dakujem, a napodobne silno drzim prsteky....

angel31
2. dec 2012

@martini dakujem za radu..tak toto som nevedela

martini
2. dec 2012

@mimka jeminééé. no krása, blahoželám. aj ja sa takto chystám dopadnúť pri najbližšom IUI 🙂

mimka
2. dec 2012

@martini este sa len tak potichucky tesime, zajtra idem na krv a snad to dobre dopadne 😵 urcite sa aj Vam podari, silno drzim prsteky a dufam, ze to tu coskoro precitam 😉
@majka2205 @steva dakujem 😉

bique
2. dec 2012

@angel31 mne sa v 22tt vytiahla uplne dohora...a to dovtedy prekryvala aj vnutornu branku...vtedy pomoze iba setriaci rezim a mne povedali, ze sex v ziadnom pripade, ze o tom nemusime ani diskutovat....

martini
2. dec 2012

@mimka jasne, verím, že uvidíš pekné HCG zajtra. Budú ti robiť obdeň aj kontrolné HCG? Ak nie, tak si ho vypýtaj u gynekologa. Ja som to tak robila, aby som mala dušu na pokoji. Každý druhý deň by sa malo HCG zdvojnásobiť a vtedy je to OK. Pohladkaj bruško, aby vedelo, že 9 mesiacov All Inclusiuve je zaručených 🙂
Hned zajtra volám do SPLNu a idem vybaviť sestričku 🙂

mimka
2. dec 2012

@martini dakujem ze pekne pismenka 😉 skusim sa popytat primara, v centre mi povedali nech si dam spravit krv u svojho doktora... tak zajtra budem mudrejsia 🙂 brusko hladkam pravidelne 😵 daj vediet co zajtra poriesis, drzim prsty 😉

zuzlik7
2. dec 2012

@majka_drobka @mirkakn1 dakujem ... aj ja sa silno modlim, aby to tentokrat vyslo...verim v to...chcem tie najstastnejsie vianoce.. 😉 no uvidme ako to cele dopadne...
@karinka6 hihi...super...ja stresujem uz teraz....ako keby som sla prvykrat...asi je to uz aj strach z predchadzajucich nezdarov....no kazdopadne drzim ti prsteky, aby to skoncilo pozitivnym vysledkom...;)

majka_drobka
3. dec 2012

@zuzlik7 Drzte sa dnes a daj vediet, ako si dopadla 🙂 myslim na vas

mirkakn1
3. dec 2012

@zuzlik7 urcite budu najstastnejsie a jednoducho sa to musi podarit, drzim prsty 🙂

zuzlik7
3. dec 2012

@majka_drobka ...tak rozmrazili a prezili nam obidve;) takze ich mam u seba oboch;) sestricka prikazala mojmu manzelovi,ze tak ako ma tehotnu berie nech ma aj vrati;)

zuzlik7
3. dec 2012

@mirkakn1 velmi pekne dakujem;) mame ich v brusku oboch tak tam hadam obaja ostanu;)

majka_drobka
3. dec 2012

@zuzlik7 jeeeej, tak sa strasne tesim, posielam vsetko pozitivne, co sa da a velmi velmi verim, ze to vyjde. drzte sa, pekne oddychuj a opatrujte sa 🙂 urcite sa ozvi!

franina
3. dec 2012

@zuzlik7 drzim strasne palceky 😵 😵 😵

mirkakn1
3. dec 2012

@zuzlik7 to urcite, ja tomu verim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre