Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
22. mar 2013

@kukulik30 ja ti mozem poskytnut 😉

haannka
22. mar 2013

@bambula268 ahoj...a ako pokracujes? uz si dostala ms? ja som dnes bola v car a dnes mam za sebou prvu injekciu ..predoperacne som si akurat vcera poriesila...krv, ekg

kukulik30
22. mar 2013

@haannka dakujem moja, uz sa mi jedna babulka ozvala, v pondelok mi posiela 150 IU Gonalu..ale dakujem 🙂

bambula268
23. mar 2013

@haannka ahoj...ano, dostala som uz, 8. den po injekcii.uz sme boli vcera u lekara..a nakoniec mi nepichali tu injekciu na 1.den cyklu..iba som ju mala doniest, aby mi vysvetlila, ze ako sa to picha,atd...no a mam zacat pichat menopur od buduceho tyzdna ..a uz mi dali papier na predoperacne vysetrenia,,takze pondelok pojdem na krv a ekg..kolko striekaciek krvi ti brali?a kedy by si mala ist na odber vajicok, uz ti povedali priblizny termin?

haannka
23. mar 2013

@bambula268 tak to sme sa potom museli vidiet...vcera tam hrozny natresk 😀..ja idem na kontrolu znova v pondelok to uz budem mat za sebou 3 injekcie. bralu mi tusim 3-4 striekacky krvi. na odber by som mala ist ten tyzden pi velkej noci 😉

bambula268
23. mar 2013

to vazne, tak sme sa urcite videli 🙂 ..veru,bol tam natresk a poriadny..ja som bola s manzelom a prisli sme asi predposledni.. najprv sme stali pri dverach a potom manzel odisiel, ja som si potom sadla..ty si tam bola sama, ci s niekym ? ja mam ist 2.4. na kontrolu

haannka
23. mar 2013

@bambula268 jasnéééé...tak viem ktorá si bola...sympaťáčka 😉
sedela som blízko teba hned pri vešiaku 😉 ...taká sivá myška 😀

haannka
23. mar 2013

@bambula268 išla som až po tebe, ale ty si tam ešte ostávala ak sa nepletiem 🙂

katy2
23. mar 2013

Ahojte 🙂
vidim, ze sa to tu opat rozbieha 😵 😵 😵 😵
@haannka @bambula268 drzim palce, velmi, velmi 😵 😵 😵 😵
@kukulik30 velmi na teba myslim 🤐 a silno drzim palce 😵 😵 😵 😵

haannka
23. mar 2013

@katy2 dakujééééém... 😉

steva
23. mar 2013

@haannka , @bambula268 , @kukulik30 drzime palce a prajem vela vela stastia

katy2
23. mar 2013

@haannka mas menopur? je to dlhy alebo kratky protokol? strasne ti drzim palce.... zasluzis si, aby to konecne dobre dopadlo .... 😵

bambula268
23. mar 2013

@haannka tak vidis to, tak blizko, keby sme vedeli, tak sme mohli pokecat nazivo..hej, viem, ze kde si sedela , ja som tam ostavala, lebo som cakala na manzela, lebo niekde obehol a nechcelo sa mi vonku cakat,kedze bola ukrutanska zima..joj,tak skoda, ze sme si nepokecali, mozno nabuduce dakedy nam vyjde rovnaky den... 😀

bambula268
23. mar 2013

@katy2
@steva
dakujem vam...aj vy idete na ivf, ci uz uspesne po? 🙂

haannka
23. mar 2013

@katy2 mám gonal a krátky protokol..uvidíme čo nás čaká tentoraz 😕

katy2
23. mar 2013

@bambula268 ja uz mam dve splniecka doma 😵 😵 😵 som za ne nesmierne vdacna.... uz sme v splne skoncili ale v kontakte sme 😉 Z 3 IVF boli dve uspesne 😵 😵 😵 😵 a stevka zacinala v splne ale deticky ma prirodzene... (ak mozem prezradit @steva)

@haannka velmi budem na teba mysliet 😵 😵 😵 strasne ti to prajem a drzim palce... uz to musi vyjst a hlavne dobre dopadnut az do konca 🙂 🙂 🙂 urcite budem sledovat, ako pokracujes

bambula268
23. mar 2013

@katy2 tak to je super,ze ti to tam 2x vyslo a mas vytuzene deticky 🙂 ...tak hadam sa aj nam vsetkym snazilkam postasti 😀

katy2
23. mar 2013

@bambula268 niekedy je to beh na dlhe trate, chce to vela nervov, trpezlivosti, sil bojovat ale v konecnom dosledku sa to oplati 😵 😵 😵 😵 drzim palce.... ja som si toho preskakala strasne vela, bol to dlhy boj, stalo ma to mnoho slz, pocitu beznadeje, sklamania z neuspechov ale preskakali sme to 🙂

bambula268
23. mar 2013

@katy2 tak tomu verim,ze si to nemala lahke, ale aky krasny vysledok ti to prinieslo, oplatilo sa cakat 🙂 ,aj ja mam zmiesane pocity, strach , nervy, atd.. dakujem,ze ma povzbudzujes 😉 tak hadam ti raz napisem,ze uz aj ja som sa dockala 🙂 idem ja off, tak zatim , dobru noc prajem..

dorotka66
24. mar 2013

@franina dík frani, ale nemám si tam nič zobrať ? myslím tým, či to vkladá bežne za 5 min. v bežnom oblečení? v inom care tam zostávaš ležať ☹

katy2
24. mar 2013

@dorotka66 nepotrebujes nic na KET.... vklad sa robi tam, kde sa robia uzv.... lezat ostanes na koze asi 15-20 min a ides domov - vlastne idete domov aj s bambulkami 😵 😵 😵 ... Drzim palce 😵 😵 😵

franina
24. mar 2013

@dorotka66 presne tak ako ti @katy2 napísala, ale že vraj sa už ani neleží 15-20 min.? dakto spomínal... neviem, ale keď ja som bola tak som ležala 20 min.

dorotka66
24. mar 2013

@katy2 ďakujem katy 🙂 teším sa 😉

dorotka66
24. mar 2013

@franina díky frani 🙂

franina
24. mar 2013

@dorotka66 držím palce, určite vyjde 😉

dorotka66
24. mar 2013

@franina no, ja ešte stále verím na zázraky 😉

bambula268
25. mar 2013

ženy, ktorá ide 2.4. do SPLNu na kontrolu?

bambula268
26. mar 2013

no, predoperacne mam za sebou a tak som sa bala..dufam,ze vysledky budu v poriadku 🙂 drzte palce 😀

haannka
26. mar 2013

ahojte...no takze ja ostavam v starych kolajach, ze nic nejde tak jednoducho...mam za sebou 5 injekcii 225j gonalu a prerusujem stimulaciu kedze uz druhy den teplota skoro 40°C a boli ma cele telo...kedze je to moje 5.ivf radsej ozeliem 100-200€ za spotrebovany gonal a poriadne sa vyliecim ako zacvakat cely proces a prd z toho...☹

bambula268
26. mar 2013

@haannka tak to mi je luto ☹ , ze si ochorela..teraz je take blbe chripkove obdobie...tak sa cim skor uzdrav,lepsie preliecit chorobu a potom dalej pokracovat,aby bolo vsetko ok 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre