Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

pimma
18. máj 2013

kto vie,ako to v splne momentalne vyzera, robia sa ivf, ci nie? nasa sestricka tam uz nie je?

lenkahh
19. máj 2013

@pimma ano robi sa. bola som tam v piatok a začínam so stimulkou na moje prvé ivf 🙂 sestrička tam už nieje, ale ta nová je tiež veľmi milá 😉

lubanka
19. máj 2013

@lenkahh bola si tam v piatok? 😵 aj ja som tam v piatok bola 😀 možno sme sedeli/stáli vedľa seba... 😉 ja už stimulujem... v stredu mám KET...
... držím ti prsty, nech ti všetko dopadne podľa tvojho priania 😉

lenkahh
19. máj 2013

@lubanka to fakt? ja som bola objednaná na pol 11, ale zobrali ma asi 11:20 😀 mne pichli decapeptyl a na 4-5 DC začínam stimulovať 🙂

lubanka
19. máj 2013

@lenkahh och, tak to sme sa nestretli, lebo ja som bola na 8.30h a oddchádzala som odtiaľ pred 10h... ja mám zasa kopec liekov, ktoré užívam... je mi z nich už "mierne" blbo, ale musíme vydržať 😉
tak sa drž 😵 budem sledovať ako napreduješ, tak a sem tam ozvi 😉

lenkahh
19. máj 2013

jasne, ozvem sa. držim Ti palce a sebe tiež 😀

katy2
19. máj 2013

@lenkahh
@lubanka drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 🙂 ste take prve lastovicky 🙂 budem sledovat, ako sa to bude dalej vyvijat a samozrejme budem silno drzat palce 🙂

lenkahh
19. máj 2013

@katy2 dakujem veľmi pekne 😉

lubanka
19. máj 2013

@katy2 vďaka 😉 že lastovička 😀 😀 niekedy si pripadám jak stará korytnačka už 😀 😀 😀 😀 ale rozumiem ako si to myslela 😉

cocka3
25. máj 2013

@lubanka ...dnešné prebudenie bolo "mrchavé" ☹ Pravdupovediac,nič iné som ani nečakala......ale chcela som veriť,že sa to podarííí....takže máme ešte jeden-posledný pokus ☹

lubanka
25. máj 2013

@cocka3 ☹ ☹ ☹ ☹ to ma mrzí ☹ ☹ ☹ ☹ už aj dorazila mrcha? je mi to ľúto... toto bolo tvoje druhé IUI? skús sa otriasť a keď sa budeš "cítiť", tak treba znova skúšať... raz to predsa už musí víjsť...fakt je mi to veľmi ľúto ☹
myslím, že aj ja čoskoro pôjdem v tvojích stopách... 😖 som síce iba 4.tý deň od KET, ale nejako ma chytá pocit, že to zasa nevyšlo... čo narobíme... ☹ snáď na budúce...

cocka3
25. máj 2013

@lubanka ...jasné že mrcha dorazila-dnes mám 15-ty deň od IUI....už po týždni som mala pocit "prázdna".Prvý týždeň,bol taký ubolený a nafuknutý,ale nič strašné.......počkáme,pôjdem opäť na ďalšiu mrchu skúsiť a keď to nevyjde,tak tam končím a idem do Martina.....i keď som pozerala,že je to od stanice dosť od ruky...treba ísť MHD ...ale neako sa tam snáď len dostanem 🙂........prajem ti a dúfam,že sa nepripojíš ku mne...mne robí doma radosť naša prvorodená dcérka Klárka....potom sa ozvi,pa.

lubanka
30. máj 2013

@lenkahh ahoj, tak ako napreduješ? 😉 ja som dnes 9deň po KET... to čakanie je hrozné 😖 ale čo už... všetky tým prechádzame 😉

lenkahh
31. máj 2013

@lubanka ahoj, už som na teba aj myslela, že ako sa ti darí 🙂 Decapeptyl pichnutý, ms skoro na konci a v pondelok idem do splnu a začínam stimulovať 🙂 a ty ako? ako sa cítiš? držím palce, určite to víde 😉

lubanka
31. máj 2013

@lenkahh paráda, tak už to máš na spadnutie 😵 myslím, že toto kolo nebolo moje posledné... necítim nič, myslím niečo a ráno som si urobila test a je biely... aj som zvažovala vysadiť lieky (nejako extra je mi z nich zle a už som aj 2kg pribrala 😠 ), ale tak v pondelok idem na krv, tak už toľko vydržím... ale už isto viem, že žiadne prekvapko nebude... nevadí, idem ďalej 😵 a zároveň držím prsty tebe, nech dopadneš lepšie ako ja 😉

lenkahh
31. máj 2013

@lubanka nevzdávaj to, ved koľko žien malo biele testy a nakoniec boli tehotné. Možno nakoniec budeš prekvapená 😉 ešte stále silno držím palce 🙂

lubanka
1. jún 2013

@lenkahh no nepohnevala by som sa, keby sa také prekvapenie udialo 😀 ale myslím, že ja nepatrím k tým šťastlivkám, takže nič podobné neočakávam... a po toľkých nevydarených pokusoch sa asi stávam imúnnou voči zúfalstvu z nezdaru 😉 takže sa mi nezrúca svet, keď mi krv potvrdí, to čo už zopár dní tuším... a len čo to bude opäť možné idem si po ďalších 😵

lubanka
3. jún 2013

@katy2
@lenkahh
@cocka3 takže dnes krv - HCG ešte menej ako posledný pokus, čiže žiaden zázrak pod vedením novej dr. sa neudial... som rada, že som tomu ani veľké nádeje nedávala, lebo inak by ma museli pozametať zo zeme, tak by som sa zložila... a takto to zvládam úplne v pohode... uvidíme, či a kedy sa rozhodnem ísť po ďalších 😉

ostatné, ktoré čakáte na výsledok, prajem vám viac šťastia ako som mala ja 😵

cocka3
3. jún 2013

@lubanka áááále do pekla!!Tak aspoň niekto sa nájde čo nás poteší?To ako píšeš,že si bola na to pripravená a ľahšie to zvládaš-pravda,ja som bola na tom tak isto 🙂Tak nič,,,hlavu hore babenky a ideme ešte pokúšať osud!Veď raz to musí výjsť...u mňa sa to podarilo a chcem repete 🙂.....Držte sa.....

lenkahh
3. jún 2013

@lubanka

zibi
12. jún 2013

baby je v splne nejaka nova doktorka? pocula som ze je dost dobra ci ? ako sa vola? ja zvazujem ci ist na cechy alebo ostaneme na sk .. a zvazujem centra ..dik

lubanka
12. jún 2013

@zibi doc. Toporcerová... bola som pri nej na konzultácii a na KET /keďže mám mrazáčikov/ aká je, ťažko povedať 😵 myslím, či je dobrá... každopádne komunikatívna, milá, ochotná vysvetliť a venovať čas... a to, či je dobrá, poviem až keď sa mi zadarí 😀 😀
aj ja zvažujem, či ak by z tých prenosov nič nebolo (čo dúfam nebude!!!) neskúsiť Martin alebo Brno... veľa som o nich počula dobrého... kámoška bola v Martine a hneď prvý šup bol úspešný, má dvojičky... po 2r. opäť a zadaril sa chlapček... ale zasa poznám baby, ktoré nedajú dopustiť na Brno... neviem, lenže tam myslím je už problém s preplácaním z poisťovní a keďže by som išla do 3IVF, tak by som možno ešte využila úhradu poisťovne tu na SK 😉 už aj tak nás to všetko stojí "ťažké" prachy 😒 aj keď čert ich ber, len aby bol úspech...

zibi
13. jún 2013

@lubanka no ja by som vyskusala soft... nechcem tie hormony ani videt a soft stoji do cca ani nie 1000 eur aj s liekmi...myslim ze aj menej 🙂 .jeden pokus by som si nechala do istoty preplateny 🙂 uvidime

lubanka
13. jún 2013

@zibi soft robievajú v Brne, takže chceš najprv Brno skúsiť a keď nič, tak pôjdeš na SK na klasické IVF? hmmm tiež dobre vymyslené 😉 možno sa nechám inšpirovať 😵

kalista32
13. jún 2013

zdravým vás žienky chcem vás poprosiť o ceník v splne nakoľko som bola v CAR na Rastislavke žiadosť už mám schváleniu ale ale keďže teraz CAR je odstavený tak si chcem premiesť schválenú žiadosť do Splnu a chcem si porovnať cenník vďaka 🙂

zibi
13. jún 2013

@lubanka ja som uz 2x bola tu na sk v martine tak teraz chcme vyskusat zmenu

zibi
13. jún 2013

@lubanka moja a ty ako? bola si na ivf ci co podstupujes? 🙂

lubanka
13. jún 2013

@zibi mám za sebou 1xIVF - transfer úspešný, ale v 26tt predčasný pôrod 😔 potom 3x KET, neúspešne 😒 pred rokom druhé IVF - neúspešné, 2x KET - neúspešné... mám ešte 5mrazáčikov, tak si po nich plánujem ísť, uvidím ako to dopadne a podľa toho sa rozhodnem, čo ďalej 😉 niekedy budúci mesiac by som rada podstúpila znova KET 😵

zibi
13. jún 2013

@lubanka joj moja tak to mi je luto ze to tak dopadlo ☹ drzim palce nech to vyjde musi 😵

zibi
13. jún 2013

@lubanka ta toporcerova ona nahodu nepresla z ineho centra do splnu??lebo tiez som pocula uz kadeco na nu aj negativne 😒 tak neviem 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre