Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirus25
6. apr 2009

Ahoj babenky. 🙂
Jajka ďakujem ti veľmi pekne. A držím ti palce ! Verím že to dobre dopadne. 😉

jajka27
6. apr 2009

zajacik,mirus......ďakujem veľmi pekne,bodaj by ste mali pravdu,ale naozaj tomu neverím,veď uvidíme.Povedala som si,že testovať nebudem,akosi som aj nato zabudla,ale teraz som naozaj v pokušení 😀 A to obracanie žalúdka bolo naozaj iba z nervozity,keby ste vedeli, aké mám kravy kolegyne...tak je to z toho...je to na dlhšie rozprávanie 😒

mirus25
6. apr 2009

jajka a koľko dní si po vkladaní ležala ?

jajka27
6. apr 2009

zajacik..tie bolesti minulý týždeň ako pred Ms boli fakt také,že som každú chvíľu"čakala"mrchu,hoci sa mi to zdalo,že by to bolo skoro.Bola som z toho hrozne smutná,lebo tým,že som brala pred stimulkou Lucrin,tak som tú mrchu tak skoro nečakala...ale potom som si našla sama pre seba "výhovorku",že keď beriem lieky na rast sliznice maternice,tak keďže mám vďaka endometrióze tie ložiská hocikde v bruchu,tak rastie aj tam.Však Ty vieš, o čom hovorím 😉

jajka27
6. apr 2009

mirus ležala som samozrejme v deň prenosu,ďalšie 3 dni som ležala striedmo-aj hej aj nie a potom ešte 2 dni som poctivo ležala a to som si myslela,že budem poctivo ležať týždeň 🙂 Ale aj keď som neležala nepretržite,tak som nič namáhavé nerobila,tomu som sa snažila vyhýbať 😉

mirus25
6. apr 2009

a sestrička nehovorí že koľko by trebalo ležať?

jajka27
6. apr 2009

nepýtala som sa jej ☹

mirus25
6. apr 2009

nevadí. ja sa jej potom spýtam. 😉

ixi
autor
6. apr 2009

ahojte netreba lezat mozete normalne fungovat ale do 5 dni sa uhniezduje tak 5 dni myslim 😉

....a mam totalne nervy cigani mi ukradli bundu zo snuri 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tina1
6. apr 2009

jajka, máš IP 🙂

ixi
autor
6. apr 2009

ahoj tinka

mirus25
6. apr 2009

ahoj ixi. Je mi ľúto bundy. 😖

mirus25
6. apr 2009

tinka a ty sa ako cítiš ?

ixi
autor
6. apr 2009

ahoj miarus a ty ako tesis sa ci sa bojis?

mirus25
6. apr 2009

aj aj. rada by som to už mala za sebou, ale zato sa trochu bojím ako to celé dopadne.

mirus25
6. apr 2009

teraz rýchlo jem čo vidím, aby som potom nebola ukrátená. 😀 od polnoci nesmiem nič jesť ani piť. veď vieš.

ixi
autor
6. apr 2009

hej koli narkoze 😉

mirus25
6. apr 2009

ixi a koľko dní po opu treba ešte piť tú vodu?

ixi
autor
6. apr 2009

do prenosu 😎

ixi
autor
6. apr 2009

vonku je tak krasne aj musim ist do prace ☹

mirus25
6. apr 2009

tak nechoď. 😀

ixi
autor
6. apr 2009

keby sa to dalo 😉

tina1
6. apr 2009

ixi, mirus ahojte. Ako sa cítim? Ja ani neviem, ešte asi nijako. Som len 4 deň po ET. Uvidíme o niekoľko dní. Mirus a ty ako? Koľko si mala vajok na kontrole?

mirus25
6. apr 2009

v piatok na kontrole bolo 15. som zvedavá či sa do zajtra niečo zmení.

mirus25
6. apr 2009

ale už ma všade všetko bolí. už aj od ležania aj od toho nafuknutia.

tina1
6. apr 2009

to je dobre, že ťa všetko bolí 😀 , je to znamenie, že sa tam niečo deje a stimulka sa vydarila. Ja som celú stimulku nič necítila, tak som celý čas stresovala. Ale dopadlo to dobre- 10 vajok, no len 4 sa oplodnili, ale zato kvalitne. Ostatne sa tiež oplodnili, len sa prestali vyvíjať. Takže zajtra držím palce. Uspávačky hadov sú veľmi milé a kvalitne ťa uspia. Preberieš sa až na izbe. Celé to trvá cca. 15 minút. V mojej várke sme boli a ja som bola tretia, tak som to celé stopovala. Prvá išla dovnútra presne o 09.00, druhá o 09.15 a ja tretia o 09.30. hod.

tina1
6. apr 2009

"sme boli 3"- vynechala som číslo 3

mirus25
6. apr 2009

ja som zvedavá koľké budeme. manžel bol s tebou na izbe?

tina1
6. apr 2009

nie, ja som nechcela. Je to tam také malé a okrem teba sú tam ešte 2 baby. Bolo by to také divné, museli by ste šuškať, chlapi by na teba civeli, ako sa ubolená trápiš dostať z postele na WC. Ja som bola rada, že si oddýchnem. Však už o 11.15 hod. som išla domov, takže tu chvíľku to bezo mňa vydržal.

ixi
autor
6. apr 2009

ano 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre