• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plnenie snov v splne 3

21. februára 2016 
Dik dafy..A lekar je aky?Lebo ja zatial chodim do gyncare ale mne sa nepaci pristup.....
4. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestricka je super zenska a lekar v pohode ale vela nenahovori .ale arogantny nie je
4. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasperka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame, snad take nieco napisem aj ja zajtra :slight_smile: aj tak mas dost vysoke HCG, kolky den si po transfere?
dolcevitta doktor je trosku podivin :slight_smile: ale celkom sa mu dari a sestricku ma absolutne uuuuuuuuuuuuuuuzasnu, s tou budes v styku viac ako dokim :grinning:
4. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to kde je gyncare?
4. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasperka gratulujem tento mesiac je fakt plodny ja sa s toho asi zblaznim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nestiham sa pridat k vam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gyncare je v Kosiciach,no takze lekari su rovnaky....Je tam dobra uspesnost?
Som akurat po KET-e zajtra mam ist na krv,testy mam negativne,ale mrcha este nedosla...
Jasperka gratulujem,musi to bit uzasny pocit
4. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi aj ty ziiiiraš???same tehulky tak si v tom urcite aj ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gyncare je Herman? ci to je dalsie centrum? aj ja uz stem krvickuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
4. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera...gratulujééééééém,teším sa s Tebou a prajem si,aby Ťa aj ďalšie babule nasledovali. Opatruj sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. máj 2009 o 14:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze uspesnost ma dobru ale jasne ze su aj take co sa im to nepodarilo.a ku komu chodis???
4. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus ved ty to mas uz vyhrate test mas pozitivny tak sa teskaj krvicka to uz len potvrdi
4. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dolcevita mrcha ti zrejme dojde az po vysadeni liekov
4. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gyncare je Herman,chodim knemu.No ale teraz su vsetky tehulky :dizzy_face: neuveritelne...
Iba ja nie,asi :frowning2:
4. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dolcevita nie si sama aj ja na to cakam mala som ist na KET ale mrcha meska uz 17dni :angry: :angry: :angry: :angry:
4. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafy mno to pevne verim, uz sa neviem dockat zajtrajska :grinning: pozerala si moj album, je tam aj dnesny test... sa mi zdalo, ze je ta ciarocka dnes o trosku svetlejsia, ale moze to byt seckym moznym :slight_smile: a mozno mam len paranoju :slight_smile:
4. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dolcevita a kolko ti vkladal??a kolko ich rozmrazoval?
4. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dafy ja som po KET..
4. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: 2 rozmrazoval 2 vkladal
4. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus ty si opica sa ukludni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: test je rovnaky ako predosly :grinning: :grinning: :grinning: uz nepozeraj na testy bo zachvilu tam neuvidis ani jednu ciaru :grinning: si tehula jak hrom
4. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam krasne za blahozelania, doteraz som sa bala aby sa podarilo, a teraz sa bojim o to viac, aby sa nieco nestalo. ..
A dalsia tehulka zachvilu pribudne aj vevericka - len este je asi v praci....inac dnes bolo v splne tolko ludiiiiiiii, sme tam boli skoro ako sardinky.
Prajem vam, co najskor ///////////...verim ze sa nam to podari
4. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dolcevita takze ti uz neostalo nic ?ze chces ist na IVF??
z dvoch mrazacikov ti prezili dve??to je super.aj ked sice sa to nepodarilo ale inym musia rozmrazit viac aby aspon dve ostali
4. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera ved som sa nevedela dovolat od rana katastrofe dovolala som sa az o pol druhej
4. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jepera..srdecne blahozelaaaaaaaaaam tehulka :dizzy_face: :grinning: to sa dalo cakat..hihi
4. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jespera opravujem :slight_smile:
4. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi dnes som volala tak sestricka mi vravela ze mam ist k mojej gynekologicke si pichnut vyvolavacku ze vraj to nevadi pred KET.ale mam ist az vo stvrtok lebo v piatok nerobia aby som stihla prist na 1 az 3den lebo po vyvolavacke dojde mrcha do troch az styroch dni.
4. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zase poutekali??
4. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dafy, ja som tu na chvilku :slight_smile:
takze ides na vyvolavacku? my ideme do Splnu v stredu, ani nevolam sestricke, ci su tam, lebo aj melisska ma vtedy ist, takze dr robi, nie je problem :wink:
4. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to vyzera ze ano asi sa inac tej mrchy nedockam .ty mas s vyvolavackou skusenosti???
4. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik ty ides na dalsie IVF??nemas mrazene??
4. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dolcevita tak to mas dobre, ze ti 2 prezili rozmrazovanie... nam rozmrazovali az 5 a len 2 prezili...ale urcite budem teraz tehu :grinning: dafy ze opica :grinning: ale s tymi ciarkami mas pravdu, uz sa mi z nich miha pred ocami hehe :slight_smile: juj jasperka sa tesim :grinning: dafy ja nemam moc dobru skusenost s vyvolavackou, mala som na utz cistu, tak som nemohla ist na insemi, ale ja mam anovulacny ciklus, takze nic prekvapive :slight_smile:
4. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok