Pobočka Helios v Banskej Bystrici - skúsenosti

apolonka
30. mar 2017

Ahojte. Sanatórium Helios so sídlom v Martine si minulý rok otvorilo svoju pobočku v Banskej Bystrici. Som z banskobystrického kraja, tak by mi tam bolo ľahšie cestovať. Bol tam niekto? Máte s touto pobočkou skúsenosti? Internetová stránka zatiaľ nič moc informácií neposkytuje, pripadá mi to, akoby boli zatiaľ iba v rozbehu. Ďakujem za každú reakciu.
http://www.crmbb.sk/

dijefcatko
31. mar 2017

Ahoj, ja síce nemám skúsenosť priamo s centrom, ale poznám jedného úžasného lekára, ktorý tam pôsobí, rodila som pri ňom. Volá sa Igor Bornay ml., je to veľmi empatický a milý lekár, mladý. Rodila som pri ňom v BB, potom odišiel do Banskej Štiavnice, no po zatvorení pôrodnice si musel hľadať miesto a prijali ho do Heliosu. Teraz ordinuje aj v BB Heliose a súkromnú prax si ide otvárať v Krupine. Ako lekára určite odporúčam ;) a držím palce, samozrejme!

luci1983
31. mar 2017

@apolonka ahojko zacali sme riesit tehotenstvo v heliose a potom uz chodili do CRM BB . Doma mame uz svoj pokladik.. na CRM BB nedam dopustit u mna su to uzasni skveli vustretovi zdravotnici. Viac sa nam s muzom lubilo tu v CRM ako helios no..koho som tam na vysetrenie odporucila a boli kazdy bol velmi spokojni.centrum uz funguje naplno!!! Treba skor zavolat sestricky su zlate vsetko vysvetlia poradia objednaju.

apolonka
autor
31. mar 2017

Jéj ďakujem vám, potešili ste ma a dodali mi kúsok nádeje. 🙂

luci1983
31. mar 2017

Drzim palceky urcite budete spokojni. Ja mam skusenost s MuDr.Rosova.aj s MuDr. Bornay len odporucam.sem tam chodi aj MuDr.Krajcovic do CRM. Vela stastia🍀🍀🍀🍀🍀🍀

mellany76
31. mar 2017

@dijefcatko tiez mam vybornu skusenost s panom doktorom. Rodila som s nim.

tinulienka.t
3. máj 2017

možem vediet boli ste tam na umelom oplodneni v BB??

apolonka
autor
3. máj 2017

@tinulienka.t Ja som zatial bola len v Heliose v Martine, ale teraz som sa dopočula o pobočke Heliosu v BB, tak chcem najbližšie vyskúšať tam.

tinulienka.t
4. máj 2017

@apolonka mi tam už chodime ja mam za sbou 2 krat insemináciu a ideme na umele oplodnenie už to mame odsuhlasene

apolonka
autor
4. máj 2017

@tinulienka.t Tak držím palce nech to vyjde na prvý krát 🙂

tinulienka.t
4. máj 2017

@apolonka boli by sme velmi šťastný 🙂 dakujeme aj Vam nech sa darii do šťasneho konca🙂

apolonka
autor
4. máj 2017

@tinulienka.t Ďakujem, aj ja v to dúfam. 🙂

tinulienka.t
4. máj 2017

@apolonka dobre to dopadne veď si napíšeme

eva1984
11. máj 2017

@apolonka Ahojte, hľadala som nejaké info na nete ohľadne CRM BB, skúsenosti báb a tak, ale veľa toho nie je... Ja som tam dnes práve bola na vyšetrení u dr. Bornaya.... centrum funguje rok a pol ako som sa dozvedela... Dr. bol fakt super, tak milého doktora som už dávno nestretla, predstavil sa, ruku podal, a všetko krásne vysvetlil... o 2 týždne ideme aj s drahým tam na konzultáciu a zároveň aj po krvné výsledky. Odporučil nám umelé, nakoľko ja som síce v poriadku ale mužík má "flegmošské spermie", že ani nedorazia k môjmu vajíčku... proste málo a pomalé.... dosť dlho sme sa rozprávali, a mám z neho fakt dobrý pocit. Za odber krvi som platila 6 eur. drahý za spermiogram asi 17 eur.

tinulienka.t
11. máj 2017

@eva1984 mi ideme zajtra na konzultáciu lebo už nám schválili umelé oplodnenie tak sa tesim čo nás zajtra čaká dúfam že všetko Ok áno majú dobrý prístup a pekne vysvetlia a odpovedia na akúkoľvek otázku

eva1984
12. máj 2017

@tinulienka.t no super, tak Vám držím palce.... my sme sa ešte celkom nerozhodli či do toho ideme, ale kedže už máme dosť rokov a ccheme dieťa tak asi nemáme na výber.... ale aj zázzraky sa dejú, tak sa možno udejú... my až o 2týždne na konzultáciu a máme sa hned aj vyjadriť či do toho ideme či nie... či chceme ešte vitamíny a pod... No neviem sa dáko rozhodnúť....
Ako dlho Vám trvalo kým poisťovnňa schválila umelé? Ja som chcela tiež najprv insemináciu, ale povedal, že by to bolo zbytočné že tie spermie sú lenivé. Jeden zákrok stojí 120 eur.

tinulienka.t
12. máj 2017

@eva1984 no nám robili 2 krát unsemunaciu a nepodarilo sa tak sme dali žiadosť a behom týždňa bola schválená odniesli sme si ju osobne do Dôvery tak a už čakám pred ordináciou u Dr tak uvidíme čo mi povedia

eva1984
16. máj 2017

Ahoj tak čo ti povedali v centre? Idete do toho teda?

eva1984
16. máj 2017

@tinulienka.t Ahoj tak čo ti povedali v centre? Idete do toho teda?

tinulienka.t
17. máj 2017

@eva1984 ahoj áno ideme do toho od 28.5 začínam brat tabletky dúfam že všetko bude ok

eva1984
17. máj 2017

@tinulienka.t super, tak vám držím palce... 🙂

tinulienka.t
17. máj 2017

@eva1984 ďakujeme

miriamkaaaa
10. aug 2017

Aj ja chodim do CRM BB mam najlepsiu dr.Rosovu je velmi mila a vsetko vysvetli aj 3x nakolko je velmi dolezite vediet vsetky informacie. Som momentalne po IUI a 18.8 idem na krv ci sa podarilo a ak nie tak idem rovno na IVF🤗🤗

net43
22. aug 2017

@tinulienka.t
Pozdravujem.preplatila vam poistovna umele oplodnenie?ako ste spokojna s centrom?

net43
22. aug 2017

@miriamkaaaa
Pozdravujem.My sa s manzelkou snazime ale dako nic....vy ste s centrom spolojna?ako vam to dopadlo?

tinulienka.t
22. aug 2017

@net43 áno spokojná som bola preplatili nám ale vyšlo to okolo 1000e injekcie a zákrok ale nepodarilo sa

net43
23. aug 2017

Co vam dalej odporucili?

tinulienka.t
23. aug 2017

@net43 je 3 mesačná pauza potom uvidíme

katuska1987
23. aug 2017

Ahojte, aj my sme tam chodili a boli sme velmi spokojni...My sme mali prvy ET neuspesny a potom KET o 2 mesiace uspesny 🙂

net43
23. aug 2017

@katuska1987
Co znamenaju tie skratky?

katuska1987
23. aug 2017

@net43 ET- embryotransfet a KET je kryoembryotranfer.... ET byva transfer cerstveho embrya po odbere a oplodneni vajicok a ked sa sa nepodari, cize je neuspesny, tak potom rozmrazuje zmrazene emryo a vkladaju to (ak nejake zamrazene su)...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre