Pobočka Helios v Banskej Bystrici - skúsenosti

apolonka
30. mar 2017

Ahojte. Sanatórium Helios so sídlom v Martine si minulý rok otvorilo svoju pobočku v Banskej Bystrici. Som z banskobystrického kraja, tak by mi tam bolo ľahšie cestovať. Bol tam niekto? Máte s touto pobočkou skúsenosti? Internetová stránka zatiaľ nič moc informácií neposkytuje, pripadá mi to, akoby boli zatiaľ iba v rozbehu. Ďakujem za každú reakciu.
http://www.crmbb.sk/

julinka2787
14. nov 2020

@bobulkapetka ale presvedčila si ho 😉 a kym neriesi zrusenie uskladnenia mrazulkov, nadej vzdy je. Jasne, dam vediet ako sme dopadli

bobulkapetka
14. nov 2020

@julinka2787 no už ich asi pôjdeme zrušiť pretože naozaj druhé nechce. Tak no čo už. Ale aspoň za to jedno som rada

julinka2787
16. nov 2020

@bobulkapetka tak uz to mame potvrdene 🤰🏼🥰

flartina
16. nov 2020

@julinka2787 prosím ta v centre fungujú normálne alebo majú nejaké obmedzenia? A gratulujem ❤️❤️❤️

julinka2787
16. nov 2020

@flartina normalne. Akurat rúška. Nic ine

mirpet
16. nov 2020

My dnes kontrola,dalsia v stredu a uvidime ci bude vklad...😔

julinka2787
16. nov 2020

@mirpet budem drzat palce 😉

mirpet
16. nov 2020

Neviem...ale nejake to tam je zvlastne....mozno len moj pocit ked to porovnam pred 3 rokmi

cuttina
16. nov 2020

@julinka2787 a srdiecko ti kedy povedali? Mozem ti napisat ss?

bobulkapetka
16. nov 2020

@julinka2787 gratulujem 👏🏼👏🏼

julinka2787
17. nov 2020

@mirpet my sme pri prvej crm dcerke chodiili vacsinou k bornayovi. Teraz sa striedaju hore dole a dva razy sme chytili krajkovica. Mne ten chlap akosi nesedi. Akoze odbornik uzasny, o tom nepochybujem, ale akosi ludsky mi nesedi. Ale inak sa tam citime prijemne, ako aj pred tymi skoro tromi rokmi

mirpet
17. nov 2020

@julinka2787 aj my sme predtym chodili k Bornayovi,potom som k nemu presla do ambulancie takze chodievam k nemu aj teraz...len skoda ze uz nerobi v crm

julinka2787
17. nov 2020

@cuttina o dva tyzdne ideme po srdiecko ❤️ ze mozem prist aj o tyzden, ak chcem vediet, ci je vsetko ok, ale ze staci o dva kvôli srdiecku. Samozrejme, ze mi mozes napisat 😉

julinka2787
17. nov 2020

@mirpet tiez sme nad nim rozmyslali, ale ja to mam dost daleko k nemu do krupiny.

mirpet
17. nov 2020

@julinka2787 tak my to mame blizko takze aspon to...tp je super ze vam to teraz zas vyslo...my sme mali 10 zamraz.embryi,2.pokus vysiel a teraz 3 neuspesne ket...

julinka2787
17. nov 2020

@mirpet fiha, tak to je pocet. My sme po prvom ivf mali len dve pouzitelne embryjka, cize jeden ET a jeden mrazulo. Ten nevysiel v auguste a druhe ivf ostalo len jedno jedine a to sa chvalabohu podarilo

vladkaxxxxx
18. nov 2020

Ahojte. Nevyuzila som pri IVF Bemfolu 225IU 0,375mg -5naplnenych pier a Decapeptyl 0,1mg - 7 injekcnych striekaciek. Ak by mala niektora zaujem kludne napiste. Zostalo mi z kazdeho 2 balenia. Cenu dohodneme. 🙂

bobulkapetka
18. nov 2020

@vladkaxxxxx pridaj sa so skupinky kde je povolený predaj liekov tam ich asi najskôr predas

vladkaxxxxx
18. nov 2020

@bobulkapetka ahoj. Myslis tu na modrom konikovi? Je tu nejaka taka skupinka? Dnes som sa zaregistrovala. Neviem este ako to tu chodi. Dakujem.

bobulkapetka
18. nov 2020

@vladkaxxxxx áno tu na mk. Skúsim tá do nich pridat

bobulkapetka
18. nov 2020

@vladkaxxxxx neviem tá pridať tak tu sú ich názvy

vitaminy, lieky a iné doplnky

Lieky potrebné k IVF..darujem, predám, kupim.

vladkaxxxxx
18. nov 2020

@bobulkapetka dakujem. Pozriem.

ivusskaa1
25. nov 2020

Ahojte, chcem sa opýtať na celkovú cenu za ivf, na prvej konzultácii pred dvoma neúspešnými iui mi povedali cenu 1500€,len vtedy som to ešte tak nevnímala moc, keďže som nečakala že prídem až do tohto štádia, tak sa chcem informovať lieky zákrok atď všetko dokopy koľko vás stalo v helios v BB, na konzultáciu na ivf sa ešte len budem objednávať, tak sa chcem informovať zo skúseností dopredu, ďakujem.

vladkaxxxxx
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladkaxxxxx
26. nov 2020

@ivusskaa1 ahoj. Ak sa nemylim tak celkova zakladna suma by mala byt 1 100€. No k tomu este injekcie a ine lieky. Neviem, ci sa moze sem dat tento cennik. Ak nie, zmazem. Do sukromnej spravy sa to asi neda.

@ivusskaa1

bobulkapetka
26. nov 2020

@vladkaxxxxx ono je ťažko koľko to celé bude stať. Záleží aj od metódy oplodnenia a koľko má žena vajíčok. Aké berie lieky, dávky liekov. To je individuálne. Niekoho to stojí 1500€ inú zase aj 3000€

vladkaxxxxx
26. nov 2020

@bobulkapetka Ano. Mas pravdu. Treba ist osobne na konzultaciu, aby sa vedelo kolko to bude vsetko stat. Dala som sem cennik kvoli vseobecnemu prehladu. 🙂

bobulkapetka
26. nov 2020

@vladkaxxxxx no ani na konzultácii ti nepovedia presnú sumu. To sa proste nedá. Ale tak s tými 1500€ sa musí podľa mna rátať urcite

cuttina
26. nov 2020

No asi tak. My sme platili cez 3500. Zalezi od poctu vajicok/embryjok, metod oplodnenia, zamrazovania.

mirpet
30. nov 2020

Presne tak...zalezi od mnohych faktorov...pocet vajicok,pocet oplodnenych vajicok...pocet zamrazenych embryi a tak dalej,proces oplodnenia....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre