Podarilo sa vám otehotnieť s oligoteratozoospermiou?

lucmm
25. jan 2017

Ahojte žienky.Viem že tu bolo už mnoho diskusii o tejto diagnóze oligoteratozoospermia ale našla som len staršie príspevky.Chcem vedieť ci sa niekomu podarilo otehotnieť či už normálne alebo umelým oplodnenim s touto diagnozou.S mužom by sme mali ísť na druhé Ivf užívame aj vitamíny,zmena stravy.Teraz mu brali krv na FSH.Zevraj je to naša posledná nádej😕Ďakujem každej jednej za príspevok

lucmm
autor
5. jún 2017

Áno dnes je 10 deň po et..ale už nebudem testovať.Uvidim z krvi ale to už tým že sa blíži odber som nervóznejšia..Musím si zapratať myseľ 😉 a ty ako?co nové?

petajan
6. jún 2017

@lucmm držím 🙏 aby ti to vyšlo. ja akurát teraz stimulujem.keď všetko pôjde ako má, budúci týždeň odber. minulý mesiac mi to nevyšlo stopli mi stimulku, lebo sa mi vytvorila cysta☹ daj vedieť potom ako si dopadla😘

lucmm
autor
6. jún 2017

Jasne ďakujem aj tebe nech všetko dobre dopadne a drž sa Pa 🙂daj vedieť potom koľko vajíčok sa ti vytvorilo mne iba 4 ale mame zamrazené aj dve vzorky

petajan
6. jún 2017

@lucmm si bola na soft či? ved aj jedno stačí,hlavne nech sa oplodní a zahniezdi na 9 mesiacov👶

evca8285
7. jún 2017

@lucmm na teste slabi dusik je😉 aj ja som takeho mala 😉 drzim palce nech silnie a silnie 🙂

evca8285
7. jún 2017

@petajan drzim palce so stimulkou nech su pekne vajka a nech sa aj pekne uhniezdia 😉

lucmm
autor
7. jún 2017

Petajan
My sme mali icsi+macs a mali sme aj lepšie výsledky stym.Minuly rok sme mali malo rozvijajuce sa vajíčka ale tento krát bola vraj ako mi povedala sestrička krásnu blastocystu a dve ďalšie mame zamrazené..Takze sto a jedno oproti minulému roku kde sme nemali čo mraziť.Som zvedavá v piatok čo mi povedia.

lucmm
autor
7. jún 2017

evca8285
Ďakujem za povzbudenie..Tak Dufam že to nie je len z liekov a bude to dobre tento krát..V piatok sa určite ozvem a dám vedieť nech to už dopadne akokoľvek..😉pekny deň

petajan
7. jún 2017

@evca8285 Ďakujem,zajtra idem na 7den na UTZ som zvedavá čo bude.ale brucho ma bolí to asi z injekcií ☹

petajan
7. jún 2017

@lucmm
v piatok nám napíšeš, že ste 2v1👶

lucmm
autor
7. jún 2017

Petajan
Kiežby si mala pravdu 😊Inak to brucho ta môže bolieť lebo sa ti tvoria vajíčka a to pobolieva..

petajan
8. jún 2017

Tak v utoko mám odber🙏 dnes na sone na 7den 11 folikulov🙏

lucmm
autor
9. jún 2017

Ja som bola dnes na krvi tak píšem ako som dopadla

petajan
9. jún 2017

@lucmm píš,držím🙏

lucmm
autor
9. jún 2017

Nepodarilo sa..Sestrička odkázala po doktorke že mám prísť na konzultáciu a spravia sa vyšetrenia či sa vôbec znášajú naše gény.Preco toto vyšetrenie nespravili predtým ako sme im tam nechali toľko nehoraznych peňazí nechápem.Clovek zaplatí rad za niečo čo sa ma podariť ale nie keď stále počúvame nové veci a diagnózy.Asi si dám na čas stopku lebo som nahnevaná a veľa emocii zlych ktoré nepatria do tela zeny ktorá sa pokúša otehotnieť.Vam držím palce aby sa podarilo a dotiahli do dobrého konca.Budem na vás myslieť baby 🙏😘

petajan
9. jún 2017

@lucmm do frasa.....☹ až keď sa nepodarí tak vtedy posielajú ďalej na ´dalšie vyšetrenia....veď jasné,človek nech platí.ved je to bizsnis.ja sama o sebe môžem povedať že sa hnevám na všetko.mám nafúknuté brucho,bolí ma celý spodok brucha,pchám do seba tie lieky a vlastne ja som zdravá!!!!!čiže ako keby naschvál som si ,,dodrbala" organizmus a ešte si aj za to zaplatím. Poviem ti,podstupujem to prvýkrát aj naposledy.obdivujem žienky čo majú silu to absolvovať viackrát.ja stále hovorím. Nasilu nič nejde. Človek mieni pán boh mení...

petajan
18. jún 2017

Ahojte,tak dnes sme boli na vklade.Dufam že sa bojovník zahrýže a zostane so mnou 9 mesiacov🙏 ináč morfologia sa nezlepšila ale množstvo a pohyblivosť 2x tolko.takže vitamíny určite pomohli.a u vás čo nového dievčatá?

petajan
25. aug 2017

Dievčatá ahojte, pochválte sa ako sa Vám darí? U ktorej čo noveho???

stella123450
19. dec 2020

@lal mozem sa spytat na aku pricinu ste prisli? Moj ma tu istu diagnozu a dokonca presne pocet spermii len 9tis/mil. dufam ze pri kontrolnom spermiograme to bude lepsie vzhladom na to ze berie vitaminy a prestal s horucimi kupelmi.
Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre