Podstúpili ste darovanie vajíčka vo Ferticente Bratislava?

butterfly333
9. máj 2022

Prosím vás je tu nejaká z vás ktorá podstúpila darovane vajíčka a podarilo sa tehu? Koľko ste mali vajíčok od darkyne?

rachel36a
9. máj 2022

@butterfly333 my mame synceka z DV, sice z RF Brno, ale postup je všade cca rovnaky

butterfly333
autor
9. máj 2022

@rachel36a cena bola aká a koľko vajíčko garantujú 2? A máte ešte zamrazené?

rachel36a
9. máj 2022

@butterfly333 vyslo nas to aj s liekmi a odmenou darkyni cca 4000€. Mali sme garantovanych 5 vajicok, nakoniec sme mali 9, oplodnilo sa 8 a 3 z nich boli vhodne ku vkladu a mrazeniu....prvy vklad som mala MMT, druhy nic a z posledného mame synceka...uz ma 7 rokov...dalsie uz nemame, ale sme ani neplanovali, kedze som v case porodu mala 43 rokov...trvalo 6 rokov kym sa mi konecne podarilo donosit dietatko...predtym som opakovane potratila...

butterfly333
autor
9. máj 2022

@rachel36a tak to je veľmi dobre 5 garantovaných vajíčok no musím to všetko spracovať čo ďalej. Ďakujem za info.

rachel36a
9. máj 2022

@butterfly333 drzim palce

butterfly333
autor
9. máj 2022

@rachel36a ďakujem

mitkab
22. okt 2022

@butterfly333 Ahoj ako to dopadlo ? chystame sa tiež .

butterfly333
autor
22. okt 2022

@mitkab vieš čo no z ferticent sme odišli nakoľko garantujú len 1 vajíčko za 3200€ to je veľa za jedno a ďalšie čo by mala darkyna tie predaju ďalšej pacientke takže sa na jednej darkyni dobre nabalia a keby ju chcem celú tak 6400€ a plus k tomu ďalšie služby no nie. Tak sme odišli do BA Repromedica tam super už máme darkyňu a cena 3800.

mitkab
22. okt 2022

@butterfly333 dakujem a ste samoplatci ?

butterfly333
autor
22. okt 2022

@mitkab áno samoplatca som.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre