Preimplantačné genetické vyšetrenie

lubica9414
4. jún 2019

Tie, co ste si presli cez IVF, davali ste si robit aj geneticke testovanie?

szkatuska
3. aug 2019

@zuzumajko
Ako Ti to zistili? Ake vysetrenia Ti robili a kam chodíte? Co to navrhli? My chodime do Brna do Reprogenesis.

lenteraz111
3. aug 2019

Ahoj. Pgd sme dali, koli manželovej zlej fragmentacii, uchytil sa. Predtým som potracala. Držím moc palce

zuzumajko
3. aug 2019

@szkatuska mne to zistili z krvi v zeleznicnej nemocnici v ba. Prve babo mi umrelo v brusku v 5 mesiaci a posielali ho na pitvu. Z pitvy dosiel nalez v kt nam odporucali podstupit geneticke vysetrenie. No a ja nedam dopustit na reprofit v brne.

szkatuska
4. aug 2019

@zuzumajko dakujem Ti za info. Ako ste na tom teraz??

szkatuska
4. aug 2019

@zuzumajko Robili nam karyopyt. Bez toho ani nezacnu nic. Vam robili aj nieci iné?

zuzumajko
4. aug 2019

@szkatuska jj to robili aj nam. A ked prisli na tu moju mutaciu, este mi vzali krv dvakrat ale uprimne, bolo to pred 9 rokmi a netusim co presne skumali tymi zvysnymi odbermi.
No, my sme 8 rokov na slovensku nedosiahli nic. Noc nevyslo. To som skor otehotnela prirodzene (a dopadlo to zle) ako v CAR. A takto pred rokom sme boli v Brne prvy raz v Reprofite. Kym sa vsetko vyriesilo, stimulovali sme v novembri. Potom cakali na diagnotisku 30 vajicok, z ktorych sa delili len 4. 4 sli na genetik a 3 boli pouzitelne. A z toho jedno mi teraz kopka do bruska 🙂 som v 23tt

szkatuska
5. aug 2019

@zuzumajko
Super, super, super!! Tešim sa! Gratulujem!!

szkatuska
13. aug 2019

@zuzumajko Ahoj! aký protol si mala? Mne teraz navrhuje dlhý, že tým je väčšia šanca získať viac vajíčok, Ty koľko máš rokov?

zuzumajko
13. aug 2019

@szkatuska ahojky, mam 36 a dvojtyzdnovy protokol 🙂

leticia22
24. jún 2021

@ingelika78 prosím ťa a to ti čo napíšu v tých výsledkoch? Iba vhodné alebo nevhodné, či napíšu aj prípadný problém prečo nevhodné? Ďakujem pekne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre