Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
17. dec 2009

Denis, ok..ka by tak sa určite ozvem..sksim si to tak naplánovať aby som stihla ešte aj vás aspoň s kávičkou...môj ježiško je totálne v pr lalala ale hádam to dobehneme 🙂

denis19
17. dec 2009

cisielko mel by to dobehnou už nemá moc času...... 😀 ale verím , že je to šikula a vše bude jak má být.....kdymáš kontrolu? a co je s katti?

cisielko
17. dec 2009

Ja mám kontrolu 28.12 to je ešte stráááááááááááááááááášne ďaleko a Katka má deň po mne...Katka je ok, teší sa z drobčeka v brušku...veríme, že čoskro sa vám aj my pochválime s krásnymi správičkami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 inak večer ma bolelo brucho ako keby mala mrcha prísť a dnes už nič..to je prvá vec čo som si všimla 😝

dana10
17. dec 2009

Ahojte dievčatá,no konečne je tu sneh paráda. 😵
Cisielko nevieš koľko si dala Katti vložiť vajíčiek? Má aj zamrazené?
Ja som včera prvý krát pichala trochu to dlhšie trvalo treba na to prax, aj tá bude.Trochu som sa bála a ani som nevedela ako som to tam vrazila, nič ma nebolelo.
Neviete či pri tom vpichu do brucha treba odčítavať 10 sekúnd a potom vytiahnuť ihlu z brucha ako pri tom gonale?
Cisielko aj ja idem 28.12. na UTZ+krv kvôli stimulke na gonal/je to po mrche prvé vyšetrenie/.

katti77
17. dec 2009

ahojte
danka dala som si vložit len jedno, lebo mi zostalo len jedno aj to medzi 1-2, ostatné to vzdali
a ja som si neodratavala 10 sekund po diphereline, len pri gonale
a vidíš som ti vravela, že ťa nič nebude bolieť, to bol šok a preto to tak pekne islo, prva bola najhoršia teraz to pôjde jedna radosť, držím ti palčeky

ostatné babenky pozdravujem, snažím sa ležať, tak vas zanedbavam, sorry

viktoria je mi veľmi ľuto čo sa ti stalo, ani neviem čo povedať, lebo slová asi teraz nepomáhajú, ale všetko chce svoj čas, dúfam, že sa ti život otočí tvárou a všetko dopadne tak aby si bola šťastná

cisielko tak uz priznaky, hmmmmm

cisielko
17. dec 2009

Danka..ja som si nič neodrátavala..ani neviem načo to bolo dobré..tak už prvá včielka za tebou, si teda lepšia ako ja, ja ked som pichala prvú tak som bola celá pos....tatatat 😝 no aj ja idem na potrvdenie bud alebo, takže sa tam stretneme, môžeme na seba mrki 😉

Kati..to niesu žiadne príznaky..to len moje telo blbne lebo včera som mala 26Dc a na 28Dc mávam mrchu..ale tým, že si ju uopravili tak teraz ani netušík kedy príde znova..no vlastne ved ona nepríde, až o 9 meisačikov...ako s ainak máš, som ti volala 🙂

figurka.m
17. dec 2009

ahojte kocule 😉

Wodanka zacinam v sobotu, uvidime 😕

Viktorka je mi to luto ☹ no uvidis, ako to dopadne s mm, mozno to naozaj tak malo byt a fazulky citili, ze maminka nieje stastna a radsej si pockaju v nebicku na lepsiu chvilku

Cisielko, Katti, ale sa ten cas vlecie co? ja som taka zvedava na vase vysledky 😅

cisielko
17. dec 2009

Figurka..neskutočne sa vlečie...ja mám pocit ako keby som bola na ET už pred mesiacom 😠 našťastie už idem zajtra do práce, aspoň mi to rýchlejšie ubehne 🙂 a ty začínša v sobotu...to je super, ubehlo to rýchlo 🙂

figurka.m
17. dec 2009

Cisielko, no bezi to rychlo pre mna, ale pomaly pre teba 😀 ale mas pravdu v praci to pojde rychlejsie a este sviatky, bude frmol 😀 a chystas sa testovat?

cisielko
17. dec 2009

Figurka..určite to nevydržím..zatial doma žiadny test, tak ak vydržím si ho nekúpiť tak testovať nebudem..ale asi budem testovať...ked sa tak rozhodnem určite dám vedieť 😉 dnes som aj stále pred lekárnou ale zdrhla som...by ma veľmi provokoval testík tak som radšej vzdala 🙂

figurka.m
17. dec 2009

no mas pravdu,ked ho doma namas aspon neprovokuje, potvora 😉 ale aj ja by som si ho spravila, tak 10 DPO, to by uz malo byt // 😀

cisielko
17. dec 2009

no ved to a mne vychádza 10Dc presne na vianoce a preto sa bojím..čo ak tam nič nebude a vianoce nechcem prerevať, lebo vianoce majú byť krásne 🙂

denis19
18. dec 2009

dobré ránko!!!!
cisielko na vánoce netestuj až po vánocích i z psychologického pohledu a máš jen jedno, HCG se bude určite tvorit pomaleji....tak testni až tak na 12den
katti a jak ti je???
wodanka neco nového??????

Romy a vierka co vaše bambulky v bríšku???? už vám roste bríško????

kajka39
18. dec 2009

ahojte babulky- tak ja len v skratke o vcerajsku. Mam ten zakrok uspesne za sebou a vsetko je OK! Takze aspon srdiecko mam pokojnejsie a v januari mozno IVF ......

viktoria-velmi mi je to luto, mne na 6DK povedali presne to iste ako tebe, ale pri pohovore s lekarom ta debata bola ceklom ina a ovela optimistickejsia. Urcite skus medzi tym poriesit svoje osobne veci a sanca bude ovela ovela lepsia.

afrika- ako, testujes?? nenapinaj!!!! // 🙂

denis,romi,- zdravim vas tehulky nase... 🙂 🙂 🙂
cisielko- drzim tiez palceky, ked testnes daj vediet!!
katti-gratulujem k bambulke, urcite zabojuje a vianove budu nadherne....
figurka- ty zacinas so stimulkou? nemozem koli casu citat dozadu tak nie som v obraze.. ak ano tak vela stasticka.

Pa babulky, musim dnes na 10hod. ku kozmeticke a potom do prace namiesto kolefyne, ta je objednana na 3D ultrazvuk tak sa tesim co to bude ja typujem ze dievcatko a jej gynekolog ze chlapcek. Dnes by to mala vediet na 100%. Pa papa pekny den vsetkym, 🙂 🙂

cisielko
18. dec 2009

Ránko 🙂

Denis, ty ranné vtáča, nemôžeš spať? uvidíme ako bude tiež sa mi nechce veľmi cet vianoce testovať no uvidím ako dlho budem odolávať..a ja už dnes v práci 😀

cisielko
18. dec 2009

Kajka..to je super, že je všetko ok..takže v novom roku šup do IVF..držím aplce 🙂

Afrika..kde si, no ako, akosa cítiš, kedy bude testík?

viktoria77
18. dec 2009

Ahojte, ďakujem za podporu. Doki povedal, že si mám dať dva, tri mesiace oddych a pak sa stretneme a dohodneme čo ďalej.

denis19
18. dec 2009

ahoj holky,
kajka tak paráda a v novém roku do útoku, držím palec..... 🙂
cieselko...vstávám brzo to víš...starší človek 🙂

romy01
18. dec 2009

dobre ranko baby

kajka to su dobre spravicky. Teraz sa uz len pekne opatruj, oddychuj a priprav sa na IVF.
afrika, uz nenapinaj
katti, ciselko - 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Baby letim teraz prec tak sa ozvem okolo obeda, zatial papa

cisielko
18. dec 2009

Viki,..tak oddychuj a máš aj dosť času nato aby si si všetko raidne premysela či teda chceš do toho ísť a tak..silno ti budem držkať palce 😉

Denis..ach ty stará žena 😝 😀 čo budeš hovoriť v 60-ke 😀

Romy, som si učorovala s tehu vírusíkov..dúfam, že sú kvalitné 😀 😀 😀

denis19
18. dec 2009

ahoj holky, tka jsem se vrátila z mesta, meli jsem lehké posezení, teda postavení na punči...já na čaji a musela jsem to hnedle zabalit, neboť je tam slušná zima!!!! aspoň jsem zlehka splkla s kolegama a hurá domu....a také jsem stihla kadernictví 😅

cisielko...v šedesátce moje bublinka bude na vysoké a já budu ráda, že si budu pamatovat v jakém mesta 😀 😀 😀
jinak se na nedeli oblečte teple, deti moje 😀 😀 😀 😀

afrika
18. dec 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte, píšem len v rýchlosti, lebo mám zakázané takmer všetko
ráno som musela ísť okamžite do heliosu. rozvíjal sa u mňa OHSS. doki mi robil UTZ a bol zhrozený. všade som mala tekutinu. okamžite mi to išli odsávať-nepríjemné... tekutina bola od spodku brucha a aj medzi črevami... doki povedal, že to mohlo vyvolať začínajúce tehu . zobrali mi aj krv na HCG. sliznica mala 11 mm, povedal, že stačí. na UTZ nebolo ešte nič vidno. o 14 mi volal dr. Krajkovič, že HCF 570. že to vyzerá zatiaľ dobre. je normálne, že ešte nič nevidel, ani plodový váčok? dnes som bola 12 deň od ET. doki povedal, že to je úplne ok. aj ste tu, píšte názory, lebo zachvíľu príde muž a budem musieť ísť do hajan
pa a ešte ma opľujte s výrusikmi.
pichám injekcie na riedenie krvy 1xdenne, voda 5l, veľa bielkovín...

afrika
18. dec 2009

ozaj tekutiny bolo takmer 1,5litra...

denis19
18. dec 2009

afrika, to mne mrzí co jsi su vytrpela,ale mne na prvním UTZ po 14 den ET také nevidel gestační váček a jsem tehul, videl ho až za týden...a myslím, že HCG máš slušné,ne????

afrika
18. dec 2009

denis dúfam, že áno. doki povedal, že je to úplne v poriadku. no bolo to straššššnéééé

denis19
18. dec 2009

tak to ti verím,neumím si to ani predstavit....jak jsi prišla na to , že je to OHSS????

afrika
18. dec 2009

no tušáka som mala už aj predtím- bolesti brucha-silné, a najmä chrbtice. včera večer som mala brucho ako LOPTU a celú noc som od bolesti krížov, ktoré išli do brucha nespala. ráno som išla do heliosu a tam to už išlo rýchlo. musím piť veľa vody, pichať injekce a v pond. alebo utor. kontrola. ak to bude zlé, tak opäť.

denis19
18. dec 2009

ješte,že máš helios na skok!!!! super jsi to odhadla!!!jsi dobrá! a prý je dobré ješte konzumovat hodne bílkovin...maso,sýr,jogurty....tak ham ham...... 🙂

afrika
18. dec 2009

aj to mi kázali...taká som šťastná. ako otrasne deň začínal, tak sa polepšil...

denis19
18. dec 2009

no vidíš, ne nadarmo se ríká nechval dne pred večerem....a platí to i naopak.
preji hezké sny!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre