Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

afrika
18. dec 2009

tebe tiež...pekný víkdendík prajem

cisielko
18. dec 2009

Afrika...to mi je ľúto, že si takto dopadla..a to sa na teba len tak z ničoho nič navalilo? pila si dosť tekutín? ale aspoň to už máš za sebou a pozitívne je ,že sa to asi podarilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 drž sa a daje vedieť ako sa máš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

afrika
19. dec 2009

ahojky, manžel ešte spí, tak som zdrhla z postele 😝
mám sa ok, dúfam, že aj bambuliatko sa má fajn.
čísielko a ty ako pokračuješ? ako sa cítiš?

cisielko
19. dec 2009

Ahojte

Afrika...no nemusíme čakať asi ani 14 dní ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ začala som krvácať..volala som do Helisou, mám vraj ležťa a uvidíme..ja si však neviem pomôcť a revem ako malé decko...vedela som, že to bude boj ale , že sa to skončí takto rýchlo..som len 5 deň po ET a už toto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mariamaria
19. dec 2009

dobre ranko!
afrika to ma mrzi s tym OHSS..ale tesi ma ,ze mas tak dobre hcg!!!tfuj tfuj!len tak dalej..a dufam,ze uz nebude treba odsavat tekutinu 😒 urcite to bolo bolave ...auuu...a brusko si mala tvrde?ako lopta fakt???prepac ,ze sa pytam..ale vopred sa treba pripravit na vsetko,ak nahodou v januari pojdem aj ja na ICSI...

baby ozaj kolko sa to pichaju tie injekcie..to sa pichaju po odbere vajicok ,ci este predtym... asi predtym ,ze? 😝

denis ako sa citis?ako babetenko?rastie?

viki je mi to veeeelmi luto ,co sa ti stalo..ale verim,ze fakt asi si musis dat do poriadku svoj sukromny zivot..a ak to ma dojst do konca vo vztahu,tak ti zelam ,aby tam niekde na teba cakal lepsi partner,kotry si ta zasluzi viac...a mozno nebudes musiet ani na IVF... napis ako si sa rozhodla...na co si prisla..mylsim na teba..drziiim velmi palce ,ci to dopadne tak ci onak...

figurka kedy zacinas stimulku?ja mam ist 6.1.na krv,7.1.na sono...a potom neviem ,co dalej..od 26.12:mam striekat nejaky sprej do nosa..predpriprava na ICSI...a beriem minisiston...

romy a ty sa ako mas???chces vediet pohlavie dietatka???

kajka tak budeme mozno spolu podstupovat vsetko..drzim palceeee

😅

mariamaria
19. dec 2009

cisielko drzim veeelmi palceee ☹

figurka.m
19. dec 2009

ahojte 😀

Afrika, no ty si si teda uzila, len co je pravda 😒 ale velmi ma tesi , ze bolo HCG pozitivne, tak sa pekne opatrujte a drzim palceky 😀

Cisielko 😲 myslim, ze som vela citala o babach co spinili dokonca aj krvacali a predsa sa to podarilo, treba verit, myslim na teba 😉

Mariamaria, ja zacinam od zajtra s proverou a niekedy okolo 3.1. by mala prist mrcha mam ist na krv a sono a zacnem s Menopurom, uvidime 😕 tak nam to vychadza priblizne rovnako

romy01
19. dec 2009

afrika, ja som to vedela, ze ty si tehula , nechapem ako ale nejak som to citila. Gratulujem. Tvoje HCG je na 12 den krasne. Ja som bola na krvi az 16 den po ET a bol vidiet iba akoze naznak plodoveho vacku, ale keby som gatovej nepovedala ze test je pozitivny mozno by ho aj prehliadla. Musela ho hooodne dlho hladat.
To OHSS date s Krajkom doporiadku neboj sa, hlave sa snaz lezat aby bolo miminko OK.

Ciselko to mi pripomina vierku - aj ona tak skoro zacala krvacat a nakoniec bola OK. Radsej si zavolaj do heliku, mozno ti daju uzivat aj duphaston.

mariamaria - ja to uz viem 😀 Som presvedcena ze to bude chalan . . . . .teda ak to bude baba asi sa mi budete smiat aka som si bola ista, co ? 🙂

figurka drzim palce

afrika
19. dec 2009

babuľky moc vám ďakujem. brucho mám zas veľké, ale zatiaľ mi nieje zle, tak to môže byť aj z tej vody a injekcií 😒 uvidíme do pondelka. doki hovoril, že jednej tehuľke to robili asi 10x 😕. hrozné
čísielko- ja som to nikde nepísala, ale na 6 deň po ET som mala špinenie s klasickou krvou. nariadili mi len ležať a nestresovať sa. bolo to v období, keď mala dôjsť ms. nepísala som to preto, lebo som bola sama z toho v šoku. ale naozaj sa mi to stalo. pod zadok som si dala vankúš a celú nedeľu som ležala. príšerne ma bolelo brucho, nemohla som sa ani smiať a cítila som úplný rozbeh ms. neboj, treba veriť. viem, že to je ťažké. moc držím pršteky.

kajka39
19. dec 2009

ahoj afrika- gratulujem,gratulujem ,gratulujem ...1000 krat!!!! Krasne , predsa sa to podarilo 🙂 🙂 🙂 Vytrvalo si si isla za bambuliatkom a podarilo sa!!! Ja som z vas baby tak pozitivne naladena, ze asi od dalsieho cyklu zacnem stimulovat tiez??

cisielko- drzim palceky este vydrz, este to nie je stratene, tak ako pise romy, tiez si pamätam na vierku ked pisala, ze na testiku nic a o par dni bolo // 😉 ,

romy,denis, figurka,mariamaria -zdravim tiez 🙂 😉

mariamaria
19. dec 2009

kajka stimuluj jednoznacne...ak sa chce a veri sa tak je mozne vsetko 😉
ja len mam akusi depku..nie az tak silnu ako viki...ale mam..a neviem ,ci chcem babo...za takych okolnosti... neviem ,co to je za obdobie,..vsetko ma stve..placem za vsetko..som zuriva...a este do toho manzel ma s.e.r.i.e. 😀 no ja neviem..a ten minisiston s nizkymi hormonmi mi asi nepridava..mam takeeee pubertiacke akne na chrbte..to som nikdy v zivote nemala..byva mi zle..migreny...jaj baby..a to poriadna stimulka asi ma zabije.. 🙄

romy chlapcek?a preco si si tak ista???som zvedavaaaa...ozaj kde by som nasla nejaku studiiu alebo vyskum ,kolko ch a kolko D sa pocalo pri IVF???ja by som chcela CH,kedze uz mame babu 😝 ale sak jasne..je to jedno..hlavne nech je zdrave..ale taky 100%ch by ma potesil 😎

afrika dufam,ze teda sa to nebude opakovat!pekne oddychuj moja!

cisielko
19. dec 2009

ďakujem za povzbudenia, chcela by sm veriť naozaj ale veľmi mi to nejde ☹

Afrika..bolo to špinenie alebo mrcha?..lebo ja už mám mrchu akurát rozbehnutú, nieje ti špinenie je to mrcha ☹

Dievčatá, držte sa, opatrujte si svojich drobčekov a snažilky bojujte 😉

kajka39
19. dec 2009

mariamaria - dik za povzbudenie, urcite budeme nad tym premyslat, ved uz zhanam aj menopur na stimulku. Hoci neviem preco, ale stale mam pocit, ze sa nam zadari prirodzene. Neviem odkial to beriem, ale ten pocit je vo mne ,, ze by mi z toho troska zacalo hrabat?,, Len to nie.... 😀 😀
Ja si tiez myslim, ze budem mat raz chlapceka dokonca dvoch. Kolegyna v juli otehotnela a vravela som jej, ze to bude dievcatko, bola troska v pomykove lebo jedno uz ma a tak samozrejme tuzi po synovi. Pred 2tyzdnami prisla do prace vysmiata, ze gynekolog jej oznamil,ze je to chalan, no ja som si stala za svojim ze baba!!! A v piatok bola v Heliku na 3d ultrazvuk a vraj sa to babo predvadzalo a ukazovalo, ukazovalo ,,pisulku,, Takze 100% dievcatko, len ked ju mali fotit, tak nozicky schovalo k sebe 😀 😀 😀 Zatial mi to typovanie vzdy vyslo, aj to kto bude mat kolko deticiek. . . Bola by som rada, keby to vyslo aj v mojom pripade.
..ono to tvoje obdobie urcite prejde, len sa musia riadne vyblaznit hormony. Tak to vydrz, alebo skus ist na dobru predvianocnu masaz a uvolni sa, vraj to pomaha 😀 😀 😀

kajka39
19. dec 2009

cisielko- aj tak nevzdavaj a daj vediet ako bude zajtra. Drzim palceky, nech bublinka bojuje!!!!! Mas aj nejakych snehuliacikov do zalohy??
Prajem pekny vecer a dobru noc! 🙂 🙂 🙂

denis19
20. dec 2009

Dobré ránko holky!!!

Cisielko ......jak je? neco se zlepšilo,posunulo......?ješte neveš hlavu...vierka na tom byla stejne a hele kde je dnes.......nebuť smutná.... 😕
zdravím všechny!!!!

mariamaria
bublinka roste a držíse, tak ať ji to vydrží ješte pul roku 🙂 a ty???

Romy,ako?????

kajka bojovnice....tak jak se vede na skolonku vánoc?

wodanka
20. dec 2009

dobre rano vsetkym 🙂 ahoj denis.. ako sa mas? uz vsetko nachystane na vianoce?

denis19
20. dec 2009

ahoj wodanka...
letošní vánoce za mne vše chystá maminka, jedeme k nim 😀 tak jsem bez starostí a ty?????? máš už doma jasno?

wodanka
20. dec 2009

to máš super, ja som včera piekla medovníky a chystám sa ešte niečo piecť, ale neviem čo zatiaľ ..
doma je teraz ticho, nič sa nemení, len ja som sa rozhodla aj tak ísť do toho, takže papám Proveru a pichám Clexan..

denis19
20. dec 2009

wodanka!!!!!!!paráda....nic se nejí tak horké jak se to uvarí!!!!!!jsem ráda,že jsi se rozhodla pro sebea bublinku nastávající....super.
také jsem premýšlela, že bych neco upekla,ale to mne ješte včera večer volala mamka a schladila mne, že upekla 11 druhu !!!tka jsem skoro omdlela a v klidu opet zalezla pod deku a sjíždela tv programy. 😝
dnes prijede do BB i romy s mnž, tak skočíme na koláček, už se teším, že opet splkneme,porovnáme prírustek na váze a uspokojíme se jak jsme dokonalé 😀 😀

wodanka
20. dec 2009

snáď máš pravdu denis, veď deväť mesiacov je dlhá doba na to, aby sa to nejakým smerom ubralo.. 🙂
pozdravuj romy, aj ja by som sa hneď pridala keby BB nie je taaak ďaleko.. my asi dnes pojdeme do Trenčína na trhy, ešte sa uvidí

denis19
20. dec 2009

no vidíš, tak to máte také hezký program 😀 trenčín mám ráda a muj brácha tam hodne často jezdí s prítelkýni na výlety.....tak si to tam hezky užijte, pokecejte 😕 a já se jdu chystat....

kajka39
20. dec 2009

dobre ranko vsetkym prajem!!
denis- ja sa mam dobre, vcera sme boli cely den v Polsku na nakupoch a bola riadna zima -15stupnov dosli sme az po tme, ale kupili sme uplne vsetko, Teraz sa chystame na oslavu vlastne ich bude viac, skoro kazdy 4-den budeme slavit, lebo vsetci z rodiny maju ,,meniny,narodeniny..,, takze okrem vianocnych darcekov sme zhanali aj narodeninove a meninove 😀 😀

wodanka-gratulujem, nech sa ti pekne dari pri stimulkovani. Vela stasticka, mozno vianoce vela poriesia aj vo vztahu 😉 😉

afrika- tiez pozdravujem, ako sa ma bambuliatko?? 🙂

cisielko - a tebe sa ako dari? 🙂

denis19
20. dec 2009

kajka tak to je pestrý december,ale u nás to není tak hrozné,ale podobné, táta, neordky, švagrová svátek, švagr narodky a hned po vánocích švagrová narodky
jsem ráda, že se máš fajn a hlavne ,že jste dobre dorazili domu, včera u nás dosti snežilo!!!!

kajka39
20. dec 2009

denis-aj v PL bolo krasne bielucko a vsetky lyziarske svahy boli vecer osvetlene a fungovali, domceky vysvietene vianocnymi svetielkami- proste nadhera. Ta skoncila len co sme prekrocili pomyselne slovenske hranice: cesta zasnezena, kamienky prskali z aut, smutne dedinky-sem tam svetielko na domceku, vlek v Zdiari opusteny....no proste Slovenska realita!! 😵 😵

kajka39
20. dec 2009

Pa papapa musim ist, vsetkym pekny den. Vecer nakuknem.....

viera6
20. dec 2009

Ahojte dievčata 😉
Prajem pekny den
denis ako sa maš kuspitka vraj ma Kamilku vedla seba dala ti vediet?

viera6
20. dec 2009

cisielko ako je dnes zmiernilo sa to?

Afrika blahoželam!!!

denis19
20. dec 2009

vierka...nedala mivedet jen jsem se dočetla na koníkovi, že už jsou dve!!!§ malá má 48/2650 pokud se nepletu....to budou vánoce... u mne pohoda, práve se s mnž chystáme do mesta, dorazí romy s mnž tak porovnáme bríška...co ty????

viera6
20. dec 2009

Tak romy pozdravujem.
No teraz už lepšie vo štvrtok som mala dost strach začala som špiniť a dosť 😠 .V piatok som bola v heliku na sone a krvy krajko mi povedal,že to mohlo byt z hocičoho, ale cistu ani nič podobne tam nenašiel.NT mame 1,5mm a 65mm všetko zatial v poriadku.Do heliku idem za dva tyžne na krv a do poradne zajtra.

denis19
20. dec 2009

tak se dte...hlavne ať se udrží mimčo ješte pul roku a vše bude jak má být!!!!!§ také by mne to teda dobre rozhodilo!!!!!!!nemáš mít jinak v normálním clu menstruaci?možná to bylo ono?????
zatím ahoj a večer sem nakouknu!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre