Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
9. sep 2009

ok tak kuknem predpoved pocasia a ak sa ukaze aspon trosku pekne - bez dazda tak by som tu sobotu riskla 😀 Pokecam s manzou a mozme sa tam vidiet a dat si cajik

denis19
9. sep 2009

Super, začínám se tešit. Romy a na jarmarku a čajík???? Snad burčáček?????

romy01
9. sep 2009

nooo ja proti nemam nic ale ked uz berieme tie hormony, neuskodi to?

denis19
9. sep 2009

Ne,manžel se ptal koordinátorky a ta ríkala, že jedno pivko, nebo dve deci vínka neuškodí nikomu a ničemu, tak se toho držím, dokonce nezakazují ani kourení, což mne prekvapilo!

romy01
9. sep 2009

no ked vravis, verim ti tak si liznem aj toho burciaku 😀 😀
inak nemas albumik, urob si nejaky, ja som si tam prave supla fotku

denis19
9. sep 2009

Videla jsem,ale nenašla jsem tam tu obludu 🙂 Asi si nejaký vytvorím, když príjdu domu, v práci by to fakt byla drzost!!!!

romy01
9. sep 2009

tesim sa 🙂

denis19
9. sep 2009

Romy, vidím, že jsi akční na vícero forach,aspoň Ti utíká čas doma a nabíráš informace🙂))))
Budu v práci končit. Tak zdravím a možná večer na prečtenou🙂

romy01
9. sep 2009

tak papa

cukotka
9. sep 2009

ahojte dievčatá 🙂

sasko25579
autor
9. sep 2009

Caute BABY
co tu mate nove? 😀

denis19
9. sep 2009

Ahoj cukotka ako???? Co zítra, mravenčení v bríšku už je?????

cukotka
9. sep 2009

ahoj, mám pocit, že sme tu len my dve 😉

sasko25579
autor
9. sep 2009

Je tu niekto?
😠

denis19
9. sep 2009

Ne hele je tu i angelika 🙂

cukotka
9. sep 2009

no dnes som bola celý deň nervózna z toho, čo nás čaká, dnes toho asi moc nenaspím,

cukotka
9. sep 2009

no ja som myslela seba a angeliku, nevedela som, že aj ty si tu Denis

sasko25579
autor
9. sep 2009

Viete co sa mi dnes stalo?s tou ,,hadkou,, s manzelom som mala pravduuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
9. sep 2009

Ano,prišmodrchala jsem sevám tu i já ☹

sasko25579
autor
9. sep 2009

CUUKOTKA
neboj vsetko bude ok, je to len takak bezna navsteva.len si pokecate.....

cukotka
9. sep 2009

😉 😉 blahoželááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám

cukotka
9. sep 2009

ja viem, ale som v strese, ja by som bola najradšej keby ma tam zajtra hneď oplodnili 😉

sasko25579
autor
9. sep 2009

DENIS
jasne ze som s tou jeho robotou ,daniami mala ja pravdu.donutila som ho dnes dojst ku mne do prace kde je taka teta co je platena za poradenstvo ata mu to povedala,vies ako sa mi potom super robilo?
Ale nepriznal ze hovoril zle,len povedal tej pani dobre a hotovo.Ale nevadi, tak ma to navodilo na robotu, ze som dnes trieskala pokuty a pokuty........... 😠

denis19
9. sep 2009

Tak jsi dobrá, angeliko, dala jsi mu to jasne i citelne znát????
Kati, nestresuj, je to jen další krok k cíly!!!!

sasko25579
autor
9. sep 2009

CUKOTKA
dakujem za gratulaciu.aj ja som sa bala,alenaozaj su tam mili ludia myslim v tych centrach.Myslim ze siuvedomuju ze su tam pre nas a nie pre nich a su velmi mili a ustretovi....... 😅

cukotka
9. sep 2009

inak sasko, na margo tej hádky, ja som sa s mojim mužom už dávnejšie posekala kvôli tomu, že každý sme mali svoj názor na skloňovanie mesta Svätý Jur, manžel ma presviedčal, že žije pri Jure celý život tak snáď vie ako sa to skloňuje, ja som sa nasrala, zavolala som do jazykovedného ústavu Ľudovíta Štúra a popýtala sa na to, samozrejme, zže som mala pravdu ja. Tak som ich pekne poprosila či mi to môžu potvrdiť aj mailom. Ten doma nechápal, keď nám došiel mail z toho ústavu. 😉 Tým chlapom sa netreba dať.

denis19
9. sep 2009

Tak virid manželovi, nechť radeji seká dobrotu a verí Ti , nebo se jina živnostníci mají po chlebe!!!

sasko25579
autor
9. sep 2009

myslim , že som od tej pychy narastla o 2cm he he.
Aj si trosku viac verim v robote a potesilo ma to ze nie som taka sprostucka........ale dost uz o mejej robote ako stesa dnes mali vy?

cukotka
9. sep 2009

ste milé ďakujem, sasko si sa dnes rozohnila, ešte že nie som podnikateľ 😉

denis19
9. sep 2009

Výborne a ted se i celkem bavím, vidím , že jsem ve vztahu manželstí i napriek veku brídil!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre