Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

luko
10. jan 2010

wodanka, ty si aj na PN ?/prepac, ak si to uz pisala...zabudam 😅 /

figurka.m
10. jan 2010

tak to mam este cas 😎
mala som vlavo asi 4 foliky 7mm+nejake malicke a vpravo 3 foliky 6mm+ malicke

majka21
10. jan 2010

Zdravím vás všetky.
Neviem, či si mám predplatit predlženú kultiváciu. Do ICSI idem tak či tak,ako čítam, má väčšiu úspešnosť ako IVF. Poradte mi niekto. 😵

wodanka
10. jan 2010

luko, ano som na PN od stvrtka, ale doma som uz od vianoc.. do 6. januara som mala dovolenku.. v praci som bola len minuly vikend pomoct kolegyniam s koncorocnou uzavierkou

wodanka
10. jan 2010

majka aj my budeme mat ICSI a ideme aj do predlzenej kultivacie, ak bude dost vajicok

luko
10. jan 2010

cize v pripade, ze nastupim dlhy protokol, co predpokladam /fakt sorry ak sa uz budes opakovat/,
tak kedy sa da ist na PN?

figurka.m
10. jan 2010

majka, my asi pojdeme na klasicke IVF, ale PK si dame
luko ja sice niesom na PN, ale dava sa vtedy ked uz stimulujes na rast folikov, to znamena menopur, gonal, puregon...

luko
10. jan 2010

aha, dik 😉 a este mi povedzte, pls. co je to PK 🙂

wodanka
10. jan 2010

luko tie prve dni stimulacie u mna boli v pohode, ale vsetko bude zavisiet od toho ako sa citis a podla toho sa das vypisat aj na PN 😉

figurka.m
10. jan 2010

PK- predlzena kultivacia embrii

figurka.m
10. jan 2010

baby, ja neviem, ci mi hrabe, ale odkedy picham, tak sa mi zda, ze volajako chudnem 😅

luko
10. jan 2010

fugurka: to je ten lepsi pripad, ked chudnes 🙂
wodanka: aha...no uvidime, ja v podstate v praci koncim okolo jednej, takze mozno to ani nebude nutne. Ale ked som mala hormonalnu liecbu endometriozy, tak som trpela navalmi a nespavostou a to moc prijemne teda nebolo. Ale dalo sa to vydrzat.

cukotka
10. jan 2010

ahojte, som späť 😉

wodanka manžel sa už polepšil? ja som tomu môjmu trošku vyčistila žalúdoček

pomaly ma chytá nervozita, ako to zajtra dopadne v centre, či teda budem stimulovať alebo nie

luko
10. jan 2010

cukotka: drzim palce, verim, ze budes 🙂

luko
10. jan 2010

inak s tymi muzmi to je strasne, ja som bola na op. brala som injekcnu liecbu, dalsia ma caka a on mal problem Profertil prehltnut 😠

cukotka
10. jan 2010

tak čo sa týka vitamínov, ten môj v pohode, dokonca aj smradlavú macu, čo ja by som nikdy do seba nedala. A dnes úplne prekvapil, išiel si do lekárne sám od seba kúpiť zinok a vit. E, lebo už mu došli.

figurka.m
10. jan 2010

cukotka, drzim palceky na zajtra
a co sa tyka chlapov, skoda reci...ja som brala liecbu endosky 2-krat, vzdy 6 injekcii, przivala som total prechod so vsetkym co k tomu patri a moj drahy ma vedel vytacat poznamkami si akasi nervozna, co ti je.....mala som ho chut zabit 😅

cukotka
10. jan 2010

proste to oni vedia

luko
10. jan 2010

figurka: to vazne? Teda...ze si toto zvladla dva krat, klobuk dole.
ja som mala len dve injekcie Lucrinu a mala som pocit, ze mam akurat dost. Aj mi to stopli, ale nie z mojho popudu...zmena planu...IVF..Nervozna som nebola, len tie navaly tepla boli strasne a kazdu nedelu som nemohla zaspat /cez tyzden som unavena z prace, domacnost, mimo aktivity)...

cisielko
10. jan 2010

Ahojte

Danka..zajtra držím aplce na OPU, nech je veľa krásnyvh a jvalitných folíkov 😉

Cuki..tak dorazila, no konečne..takže ideš nato...super 😉

Majka..ahoj dakuejm ti za povzbudenie..takže vy tento cyklus nič, tak budem držať palce na daľší 😉

cukotka
10. jan 2010

cisielko ahoj 🙂 no tak dúfam, že zajtra začínam

luko
10. jan 2010

cukotka: do ktoreho centra chodis?

cukotka
10. jan 2010

ja chodím do ISCARU v BA

cisielko
10. jan 2010

Wodanka..to je nádhera..až 20 no tak to je fakt super...drž sa nech sú krásne a nech sú kvalitné...

Demizon..tak ti si daľšia pichajda..to je super..držím palce...

Kajka..takže od včera si pichačka, druhý pokus bude úspešný s //....

Minka..takže to nakoniec dobre doapdlo..to je super..teším sa stebou, kedy ideš na vklad?

Denis, Romy a vy ako, brušká rastú?

luko
10. jan 2010

cukotka: aha, dik, ja do gyn fiv-u

cukotka
10. jan 2010

luko tiež do BA? aj si z BA?

luko
10. jan 2010

ano 😉

cukotka
10. jan 2010

tak to máš fajn, nemusíš veľa cestovať

luko
10. jan 2010

jo jo...aspon nejaka vyhoda 😉

pekny vecer kocky 🙂

mariamaria
10. jan 2010

ahojte baby jaaaj ste tu popisali..baby ja mam asi pruser...mam brucho ako loptu..fakt ako v 4.mesiaci tehu... 😔 bojim sa ze mam OHSS..dnes som fakt malo pila...co mam teraz robit?dnes som mala HP rano v centre..a zajtra zase odber na HP a sono...boze sa taaak veelemi bojim..ak budem mat OHSS aky je postup???dnes som pichla rano 5.Puregon 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre