Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mirka7582
11. mar 2010

moja diagnoza je N97.0 Hrozne to znie co??? ☹

brmbolcek
11. mar 2010

provera sa dava pri dlhom protokole, neviem ako to je pri kratkom.....

Denis- no dik za tu zizalecku 😀 😀 😀 😀 o par mesiacou bude so mna slonica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krivka- presne tak mame nasich tatinov, kt.sa o nas postaraju ved uz teraz tak robia a robili uz ked si nas vzali a povedali to ich vytuzene ANO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

krivka5
11. mar 2010

tuzim ja mam 38r.

krivka5
11. mar 2010

brmbolcek...tak je a mame dobrych muzickov,ten moj sa so mnou ani vadit nechce,vzdy mi da za pravdu len nech som v klude 😀

mirka7582
11. mar 2010

xi krivka brmbolcek ja som este nezacala lieky brat a uz mi hovori ze zomna oci nepusti a co bude ked budem tehu 😀

krivka5
11. mar 2010

mirka...tak to naozaj vyzera hrozivo 😖 to co je?
tuzim...my s muzom sme mali poslednu sancu tak asi preto nam dali dlhy protokol,asi to bolo istejsie,lebo my by sme uz druhe ivf nestihli...

krivka5
11. mar 2010

mirka...ak je tvoj muzicek ako moj tak ta bude na rukach nosit 🙂 ved si to zasluzime 🙂 a nasi muzi si zasluzia vytuzeneho potomka
🙂

mirka7582
11. mar 2010

krivka ja mam 28 A manzel 34 takze tak N97.0 to je ze som nepoldna a spontavnou cestou neotehotniem moj mozog nevytvara hormony ktore potrebujem k otehotneniu a menzes mam raz za tri mesiace tak sa neda urcit ci mam ovulaciu a manzel ma ties zly spermiogram ☹ufff inak vsetko je v poriadku

mirka7582
11. mar 2010

veru bude vcera .som mu povedala ze mu dieta porodim aj ked sa plazit budem 😀 ano zasluzia si potomka

brmbolcek
11. mar 2010

Mirka- tak to je dobre a ked budete mat raz dcerku tak ta citlivost sa na chlpov raz dva prevteli 😀 😀 😀

krivka- jednym slovom sme radi ze ich mame a ja vam poviem iba jedno ja by som nemenila aj keby som chodila so svieckou po svete by som takeho manzela ake ho mam teraz nenasla 🙂 🙂 🙂som rada, ze je a mam ho prave ja !

brmbolcek
11. mar 2010

mirka- ja si myslim ze umele oplodnenie vam pomoze, mas malo rockou tak ta sanca je u teba perspektivna 🙂 🙂 🙂

mirka7582
11. mar 2010

brmbolcek .krivka mame statsie ze sme natrafili na takyx manzelou 😀 mame silny vstah 😀

tuzimpobabatku
11. mar 2010

krivka: do akého centra chodíš? Ja do gin fivu. Viem, že sa platí za ICSI, takže ked je dobrý spermiogram, tak ti to aj tak spravia?( priatel má viac spermii ale idú do strán a nie rovno 😉) to je dobrá správa.

krivka5
11. mar 2010

mirka...tie cisla v tvojom nicku su vase roky narodenia 🙂 aj moj muz ma 34r. este ze ta medicina tak pokrocila a takmer kazdemu paru sa da pomoct k vytuzenemu babu. ja som sice ovulku mala ale bohuzial sa vajicko nemalo kde oplodnit kedze mam zlepene vajcovody...

mirka7582
11. mar 2010

brmbolcek ano myslim si to aj ja .moj gyndos hovori ze to vinde na prvi krat a moja endokrinologicka hovori ze mam dobre hormony na udrzanie plodu takze by nemal byt problem 😀

mirka7582
11. mar 2010

krivka to je moj datum narodenia 07051982 😀 krasny datum

denis19
11. mar 2010

no tak to je potom mirka na dobré ceste...už jen trpelivost, kterou v IVF potrebuješ hezkou dávku,ale výsledek stojí z a to , podívej na nás 😀 😀 😀 😀

mirka7582
11. mar 2010

😀 😀 denis bed toto 😀 len nas tobude stat 800 ale nevadi 400 uz mame na sporene xi 😀 dam aj viac nech uz konecne mame maleho lukaska alebo barborku 😀

krivka5
11. mar 2010

tuzim...ja som chodila do heliosu v MT. ICSI je sluzba ktora sa plati ,tak ti mileradi vyhoveju 🙂 je to vacsia istota ze sa vsetky vajicka oplodnia.
brmbolcek...aj moj muz by strasne chcel dievcatko.po tom tuzil uz od zaciatku, ale teraz uz rozmysla aj nad chlapcekom aby sa zachovalo priezvisko. no co nam namiesali to bude,hlavne nech je zdravucke 🙂 skoda ze sa nam neuchytili obe 😒

krivka5
11. mar 2010

mirka...mne,denis,brmbolcekovy to vyslo na prvy pokus,tak len pozitivne myslenie a vsetko dobre dopadne 😉

mirka7582
11. mar 2010

kirvka ,denis ,brmbolcek Ano to mi hovorila aj jedna pani ze dolezita je psychika takze dami ked sa vam chce plakat placte ,ked sa vam chce kricat kricte 😀 ale hlavne sa otom rospravajte s manzelom a okolim 😀 ja to robim xi

mirka7582
11. mar 2010

jaj babenky tak by som to uz chcela mat za sebou 🙂 takze ked si ste brali lieky tak ste pracovali ????

krivka5
11. mar 2010

mirka...ty mas v sebe len optimizmus sa mi vidi a to je velmo dolezite. tak ti budem veeeeeeeeeeeeeeelmi silno drzat palce nech ti to dobre dopadne 🙂

denis19
11. mar 2010

mirka...já už jak jsem začala se stimulkou,jako píchání injekcí, tak jsem už byla doma 😀

mirka7582
11. mar 2010

😀 krivka dakujem uz len aby poistovna dala suhlas 🙂 denis a bola si pn kolko

denis19
11. mar 2010

mirka...byla jsem doma do 12tt a potom jsem šla do práce, ted už jen vyberu 30 dní dovolené, asi tak týden PN a materská, strašne to uteklo!!!!! a pokud stojíš za pultem , tak určo zustaň minimálne do 12tt doma!

mirka7582
11. mar 2010

denis😀 ano stojim za pultom ....a akos i to znasala 🙂

mirka7582
11. mar 2010

denis myslim tie hormony a tak 🙂

denis19
11. mar 2010

víš co kupodivu celkem dobre, byla jsem i dosti racionální a společenská, bez nejakých zvláštních emocí a pocitu, jen jsem úplne z ničeho nic pri stimulce pribrala cca 2kg....ale co nadelám.....horší to bylo po transferu a utrogestanu...to jsem byla neskutečne spavá a plačlivá...jinak pohodička 🙂

mirka7582
11. mar 2010

aspon nieco pozitvne co som citala 😀 to nevadi ze priberem 😀 porodim dam dolu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre