Rozhovor u koordinátorky. Budú vyšetrovať aj mňa?

danielka7
2. feb 2008

Ahojte,som tu opäť s novou otázkou 😉 .Dňa 05.02.2008 ideme na rozhovor ku koordinátorke a manžel na odber.Budú mu robiť wash test.Neviete či budú ešte aj mňa vyšetrovať?V tom čase by som totižto mala mať menzes.Ak máte niektorá s týmto skúsenosti,ozvite sa .Dakujem za každú radu. 🙂

danielka7
autor
2. feb 2008

Ozvite sa ,nenechávajte ma tu samú 😢

lauritka
2. feb 2008

danielka rada by som ti poradila, ale u nas v centre diskutujeme len s dokotorm, tam ziadna koordinatorka nie je ..
a nepovedali ti co budu robit ???? uz ti robili profil ??

danielka7
autor
2. feb 2008

Všetky vyšetrenia mám ,toto má byť pohovor s tou koordinátorkou aby mi vysvetlila,kedy začnem s inj.merional,dá mi recept a pod.Akurát manželovi majú robiť ten test.Zabudla som sa opýtať,č ibudú ešte aj mňa vyšetrovať.Ja si to neviem ale predstaviť počas menzesu. 😔

lauritka
2. feb 2008

danielka ak uz mas vysetrenia tak asi nie... uz ti len povie ako si to mas pichat atd...

renusa
2. feb 2008

danielka, neviem do akého CAR chodíš, ale tuším koordinátorka, to asi bude Helios 😉 ja som tam chodila dávnejšie..... ale ak už máš všetky vyšetrenia hotové a ideš si iba pre recept, tak už Ťa nebudú vyšetrovať, iba vysvetlia ako s inj...atď.....a to vyšetrenie počas menzes...ani ja som si to nevedela predstaviť, ale dá sa zvyknúť na všetko 😀 😀

tanitta
2. feb 2008

Danielka... ak ti budu robit nahodou utz.. ale myslim ze nie .. tak pocas MS cez brusko...tebe len asi daju protokol a ukazu ako pichat injekcie.. mangel ide na trail Wash - spermiogram.. je to podrobny spg pri ktorom pouzivaju presne tie iste media ktore pri ivf a sleduju ako sa tie spermijky budu spravat v tych roztokoch...v ktorych sa kultivuju....a oplodnuju vajicka....paaa

tanitta
2. feb 2008

ups preklep... Trial Wash spg...

danielka7
autor
2. feb 2008

Dakujem za odpovede.Normálne sa toho už neviem dočkať.Tiež som zvedavá aj na tie inj. a ostatné lieky a kedy asi začnem.Bolo by dobre,keby som začala hned na druhý deň.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre