• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@cikyta posluchla som ťa......ved ako vždy otatne :grinning: :wink: :wink: kupila som krasne dve biele malilinkate čiapočky....chcela som aj zimne, ale ani v jednom stanku nemali...len so šálikmi.....a to už by mi naco boli tie šáliky.....tak aspon toto.....

a stretla som kiarku na jarmoku .-)))) neuverite, ale dávala si ........červené vínko !!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Jéj,tak si kupila :sweat_smile: No super. :wink:

Kiarka,moja zlata....tak takto jarmokovala? :frowning2: To znamená,že tá mrcha si stále nedala povedať? :frowning2:
Juj keby som mohla a tá mrcha je nejaký človek,už ju vážne zbijem! :angry:

Dnes mi Sisa absolutne cez den nespala.Má bojovu náladu.Za všetko reve a ja si už nemusím odo dnes farbiť vlasy na blond.Som určite uplne šedivá :rolling_eyes:
11. sep 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem tak dnes máme konečne slnečný deň.... :sunglasses: :slight_smile:

@orsulka tak ďalšie babatkovské nákupy máš za sebou jeeee to musí byt radosti.... :dizzy_face: aj ja už by som takto pre svoje chcela dufam že dočkám..... :slight_smile: )))

@cikyta a máš ušetrené budeš mať dva v jednom......ale veď taký biely či šedivý melír je teraz trendy.... :grinning: ja viem že to musi byť niekedy na mašlu a ešte keď si totálne nevyspatá

Kiarka aspoň máš dôvod si dať vínko aj ked je to na nervy to neskutočné čakanie....neboj mne skončí a tebe príde už aj ti ju posielam ... :slight_smile:))

12. sep 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekyny den...a dens to myslím doslova :wink: :wink: :wink:
a teraz rozmyslam, že som amla kupit už ciapočky aj o cislo vacsie, nie len tie najmensie...ale co už......taky ujo mi poradil stranku vraj: www.styloveciapky.sk, tak tam najdem co potrebujem....tak objednam možno cez net .-))))

Kiarka pokial veim, tak zatial nist....akurát už jej očká krutilo od tolkeho vina :grinning: :grinning: :grinning:

@cikyta ty budes pekna aj šedivá :wink: :wink: :grinning: :grinning:
12. sep 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca :grinning: :grinning: :grinning:

@orsulka Krásne čiapočky na tej stránke! Minulý rok som si kupila (teda nie ja.To Sise :sweat_smile: ) taku čiapočku ako trpaslík.Má dlhočiznú špičku až po pás.No bohová.A kupim možno zase väčšiu ak príde aj tento rok ten stánok.
12. sep 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Toto je tá čiapočka. (Dobrá nám je už 11 mesiacov. :grinning: Rastie s nami)
12. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Z tej stránky su super 1159 a 1137.Tie sa mi velmi páčia :wink:
12. sep 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca A ty si hladaj také letnejšie šatôčky na hlavičku,alebo veeelmi letné vzdušné čiapočky-lebo v juny už budu pekne hice :slight_smile: :wink: :grinning:
12. sep 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým Máriam,Marienkam,Maruškám,Majkám,Marusiam želám všetko najlepšie! :slight_smile:
12. sep 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta pekne su tie čiapočky, len su letne......teraz idem hladat este zimne..... :wink: :wink:

gratulujem aj ja vsetkým Máriám .-))))))) cmuky cmuk
12. sep 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka poprípade dáš dve letne do kapucne a je :wink:
12. sep 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka To budeš mať krásne...v lete ti začnu drobci sedkať a to je také milé :sweat_smile: ako bábiky :dizzy_face:
Mám rada také obdobia....ked sa bábo narodí,ked začne samo sedkať,ked urobí prvý krôčik,zopakuje prve slová po tebe atd...atd....
12. sep 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný podvečer...

ani som nevedela,že taká stránka existuje,krásne čiapočky,naozaj......ja som kúpila na jarmoku iba dvoje pančušky a doma som zistila,že presne také isté ponúkajú nové na mmb o 1,30 lacnejšie... :angry:

@kiara15 no ako?hneď by som ti dala moju mrchu,včera mi prišla,nečakane,ani vložky som doma nemala,skoro ma porazilo :angry:
12. sep 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 a aj s poštovným by ťa to vyšlo lacnejšie? :frowning2:
12. sep 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hlasim sa konecne som dostala zajtra picham decapeptyla autorok aj menopur a piatok kontrola :wink: :wink: :wink: tak som sa dockala dakujem vsetkym za povzbudzovanie!!!!!!!

katy7 gratulujem k malinkemu musela si si prezit toho haja dunda hlavne ze ste v poriadku :wink: :wink:

zuzanka vitaj ze sii nas aj prisla pozret super ze uz mate novy domcek gratulujem :wink: :wink: :wink:

@orsulka vidis oplatilo sa mi pit to vino sice mi uz islo hore krkom :grinning: :grinning: :grinning: ale som rada ze sme sa stretli joj keby ste videli ake mala krasne brusenko :slight_smile: :slight_smile: som si pohladkala :wink: :wink:
12. sep 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tak a mame krasnu nedelu za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ako ste ju stravili ? u nas sa navarilo , povegetilo , taky fajn relaxik, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: k tomu zmrzlinkovy poharik s bananikom :grinning: :grinning: :grinning: a po dobrom vytraaaaveni sme si dali fajnu prechadzocku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

teraz sme akurat spolu s muzickom prekontrolovali cest.tasku do nemocky ci nam este nieco nechyba a zatial to vyzera ok :wink: :wink: :wink:, co mam este dokupit je kojenecka podprsenka a casaky, ci krizovky istota je gulomet aj ked emocie u mna budu velmi velke a cas na casaky nebudu ..... to keby nieco :wink: :wink: :wink:

@orsulka- kukla som stranku s ciapockami, su uzasne nadherne, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: radost vyberat a cakat kym ti to pride :wink: :wink: :wink: ale uz mas teraz krasne bielucke 2 a k tomu pomalicky dalsie budu pribudat :wink: :wink: :wink:
@lucula73- to si mala teda riaden sok, ze sa to spustilo a ziaden pudilar po ruke :wink: :wink: :wink: ako sa rychlo zvyka bez mrchy :wink: :wink: :wink:
@cikyta- ako prezil dnesnu nedelu nas Labudko? pospinkala nieco ? boli ste vonku ? vsetko spapala co mala ?
@kiara15- tak dorazilo milostiva pani mrcha ? ci sa este necha dlho prosit :unamused: :unamused: :angry: :angry: :angry: pohroz jej , ale ak by meskala koli tomu ze si mozno tehuhu , :wink: :wink: :wink: tak nech radsej nechodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ostatnym prajem krasny zvysok vecera :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. sep 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek uracilo sa :wink: :wink: :wink: :grinning:
12. sep 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, ja s hlásim z nemocnice. V piatok som volala či máme prísť lebo mi tvrdne bruško. Zobrali mi moč, stery, krv na kontrolu či nemáme zápal z amniocentézi. Na sone zistil že placenta leží na krčku a tlačí naň tak sa očakávalo krvácanie. Ostala som v nemocke a púšťajú mi magnézko infúzijou. Už máme výsledky z moču a krvi a sú v poriadku. Ešte čakáme na stery. Aj magnézium pomohlo a tvrdnutie bruška prešlo. No krvácanie sa zatiaľ nedostavilo. Dnes si už lekári robili prdel že si aspoň oddýchnem.
Orsulka - krásne fotečky
marta222 - dúfam že už budete v poriadku a nemocka príde na rad až v pravý čas.
katy7 - gratulujem. Si silná a pekne ste to aj s malým zvádli.
12. sep 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik moja,tak len pekne oddychuj,to mohla byť rekacia na tú amnio?myslím to tvrdnutie.......ale hlavne,že sú výsledky z krvi v poriadku....držkaj sa a čochvíla ťa pustia,uvidíš :wink:
@kiara15 kiarka,no konečne,takže ty už ideš do tuhého :slight_smile: ..
@brmbolcek ty veselá kopa,ešte ste dva v jednom? :slight_smile:
no ja idem konečne žehliť,deti spia,hádam bude pokoj :slight_smile:
12. sep 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer...
@cikyta jasné ja len po takích pokukujem šak tehotnej nemože pripekať na hlavu to už by som bola načisto pripečená... :grinning: :grinning:
@kiara15 tak to je fajn že dorazila ved som povedala mne skončí a tebe príde... :wink: dufam že nám víde aspoň jedno stretko v Helíku ja idem zajtra akurát som počítala že OPU by mohlo byť tak cca okolo 22.9
@komarik vyzerá to tak že všetko zlé je už za vami myslím že už možeš spokojne tehulkovať a mudr maju pravdu aspoň odychneš i keď lepšie sa vegetuje domka.....držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

12. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 aho veru idem do tuheho aj uz asi zacina trosku strach :wink:
@janicca mne kontrola vychadza v piatok na krv a sono :slight_smile: tak potom daj vediet :wink:
@komarik aspon ze je vsetko ok :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 jasné určite dám vedieť ... :slight_smile:

babulky idem ja ta het hají hají akosi ma kloní... :grinning: ...dobru noc prajem ...
12. sep 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik Dufam,že už bude dobre a žiadne neplechy :frowning2:

@brmbolcek nedela bola ok.Labudko papal,hajal,vyvádzal :dizzy_face:

@kiara15 supeeeeeer :slight_smile:

@janicca myslela som letné šatky pre bábätko,akože pokrývka hlávky v lete.... :wink:

12. sep 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik tak si aspon pod dozorom lekara nonstop keby niečo
a to ti až teraz zistili že maš placentu cez krčok? ak sa ti nevytiahne vyššie tak asi nebudeš mocť rodiť normalne ale jedine cisarskym
13. sep 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inač pekne rano :wink:
13. sep 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:))))

@komarik moja tak prajem, nehc ti to tam rýchlo ubieha, nech ta pekne skontroluju a vsetko okolo toho, a potom sup domkov dalej odyxchovať :slight_smile: :wink: :slight_smile: bude dobre....uvidíš :wink: :wink:
@lucula73 a ano....tvrdnutie bruska može by t ralkcia práve na amnio....preto sa odporuca zo dva dni, byt skoro stale ležmo, nič nerobit a est tak zo týžden nič nedvihať, jednoducho kludový režim...niektorí lekári rovno po manio pichaju jednu injekciu magnezia....
13. sep 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne pod ,rakom zamracene pondelkove ranecko :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ako sme sa vyspinkali ?

@komarik- je fajn, ze ste to vcas podchytili a ostala si v nemocke kde si v spravnych ruckach :wink: :wink: :wink: trosku oddychnes polezkas a nenazdas sa a si domka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a potom uz len na porod :wink: :wink: :wink: Hlavne ze su vysledky ok, a rodit uz zvladnes aj cisarakom keby ti nieco take hrozilo, ved sme silne zeny :wink: :wink: :wink:

@lucula73- tak mi este taky tulen z nas je :grinning: :grinning: :grinning: ale veru ze donekonecna sa neda byt tehuhuhu a ten krasny pokladik raz bude musiet ist vonku :grinning: :grinning: :grinning: a ten cas uz coskoro u mna pride :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Stihla si vsetko vcera pozehlit ked uz deturence hajali ?

@cikyta- spravny Labudko , nic nenechal len tak a vsetko postihal , sikulka je po mamine :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@kiara15- no super, ze milostiva prisla konecne si rada ze uz mozes ist do tuheho :grinning: :grinning: :grinning: aspon to trusku zmakcsis :grinning: :grinning: :grinning: a potom budeme uz cakat iba na kolajnicky :wink: :wink: :wink:

@janicca- tak ty uz coskoro OPU 22.9, wau ale to beziiiiiiiiii, tak vela kvalitnych vajok a tu naj naj spermiku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tfuj, tfuj, tfuj, a rok 2011 moze pre teba zacat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@orsulka - asi dnes bude v praci dorabat vyplatky, bo min.tyzden ta firma nemohla, tak dufam ze sa dohodnete obojstranne uspesne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ako sa maju maly drobcekovia ? posielame im pohladenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vsetkym ostatnym zienkam prajeme krasny zaciatok prac. tyzdna a vela slniecka na kazdom kroku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. sep 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky...

@brmbolcek že šikulka po mamke :sweat_smile: vieš čo robila maminka celý výkend? Sedela s vyloženými nohami a ocko varil a staral sa o Sisu.(hamba mi :sweat_smile: )

Inak len tak medzi rečou.....viete aké spodné prádlo nosí slimák ????
Tak podla mna určite slipy !!!
A viete prečo ?
Lebo dnes uvidela Sisa nakresleneho slimáka a kričí:
-Slipák ! Slipák ! :grinning: :grinning: :grinning:
13. sep 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
@brmbolcek tie tvoje slniečka :grinning: ...inak neožehlila som nič,lebo len čo som to napísala,tak som chodila na striedačku k jednemu aj druhemu,hlavne k veronike,niečo na ňu lezie,bolela ju včera hrozne hlava a nedalo sa jej spať....takže kopu prádla preskakujeme ďalej.....moja mamina sa ma pýtala,či sa ideme sťahovať,keď videla tie kopy na posteli :grinning:
13. sep 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: :grinning:
a prečo ti hanba?veď aj maminy si musia oddýchnuť.... :wink:
13. sep 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok