Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
10. sep 2010

@cikyta co k tomu dodať.......náááádherná basnička......ako vždy 🙂))) 😵 😵 😵 😵 😵

a dakujeme krasne za pochvalu 🙂))))

cikyta
10. sep 2010

@tinkaza Karinka vie,čo je pekné....proste byť malinká krásna baba! Nie obrovská velká ozruta-opacha 😝 Dievčatká maju byť maličké peknučké krehučké 😉 Aj maminke sa bude tak lahšie rodiť 😉

cikyta
10. sep 2010

@mimili Ja neviem ☹ Myslím,že Kuspitkin muž bol na tom.Mylim sa? Fakt toto neviem...

cikyta
10. sep 2010

@katy7 Moju neter takto podobne rodili.Len ju ťahali klieštikmi von a mala ešte dlho na čielku taku otlačku-ako hviezdičku 🙂 Bola ako princezná so zlatou hviezdou na čele 😅
Marianko to zvládne.Hlavne,že to už za vami a že ste obaja OK.

cikyta
10. sep 2010

@brmbolcek na tvoj TP má moj muž meniny 😅

fopardi
10. sep 2010

@orsulka no krasne fotečky hlavne ta prva a druha akože riadne krasne vidno uško !!!! nadherne musíte byť velmi šťastny 🙂

fopardi
10. sep 2010

@katy7 uf nezavidím ale verím že bude dobre ja som mala nerv ked mi ho nedali v den porodu a nieto ešte žeby mi drobatko nedali 5 dni ☹ ale dobre že ste už doma 😉

janicca
10. sep 2010

@cikyta a ja mám vtedy narodky 😵 a možno budem v tom čase už s nohami hore ležať s fazulou alebo aj s dvoma v bruchu ... 😀 😀
@orsulka nádherné copane ..... 😉 😉 vidno skoro do detailov.... 😵 😵 😵
@mimili mne sa zdá že na ten trial wash sme boli tesne pred IVF alebo dokonca počas stimulky to si už presne nepamatám ale viem že na výsledky sa dlho nečaká.... 😉
@katy7 gratulujem k drobcovi nech rastiete do zdravia a do krásy .... 🙂
@marta222 ahoj moja... 😉

cikyta
10. sep 2010

@janicca No ja zdochnem! Fakt??? To budeš mať užastne narodeninky.....Juj bodaj by !!!!!!!!!Hrozne moc ti fandím a želám a držím palčeky Janulík! 🙂

janicca
10. sep 2010

@cikyta prosím ťa len nezdochni moja čo by sme tu bez teba robili ty moja Sybila ,dobrá víla a čo ja viem čo ešte !!!!ďakujeeeeeem moja velmi pekne si zlatá....... 😵 😵

cikyta
10. sep 2010

@janicca no dobre,tak nezdochnem. Prehovorila si ma 😉

janicca
10. sep 2010

@cikyta 😵 😵 😵 😵

orsulka
10. sep 2010

@fopardi dakujem pekne 🙂 😉
@janicca tak na narodky budu fazulky u teba ??? super to vyjde 🙂)))))))

katy7
10. sep 2010

babulky dakujem velmi pekne
@cikyta kraaaaasna basnicka, dakujeme velmi pekne 😉
@tinkaza moj porod viedol doktor Tomša, všetko bolo perfektne (az na tie bolesti 😅 ), porodne asistentky velmi pomahaju, poradia ako dychat, co robit (mne velmi pomahalo hojdanie na lopte), treba ich pocuvat, radia a pomahaju ako sa da. Ked potom nastali komplikacie, zavolali doktora Babinca a ten to dokoncil. Skoda len, ze sa to s tou pupocnou snurou nezistilo skor, mohlo sa to riesit cisarom a drobec nemusel byt ohrozeny... Nemam absolutne voci nikomu vyhrady, personal aj lekari boli zlati, nemam komu co vytknut.
@orsulka mas v brusku krasne bambulky, ale je im tam spolu dobre 🙂 drzkajte sa
@marta222 ahoj kocka, dufam ze teraz uz budes s bobatkami v poriadku, nech nemusis v nemocke zasa travit tolko casu, opatrujte sa a veeeeeeeeeela oddychujte

fopardi
10. sep 2010

tak konečne som pridala aj nejake tie fotečky 😉 ked chcete tak pozrite

zuzanka.h
10. sep 2010

@mimili aj my sme na tom boli a ak sa dbre pamätám zisťovali či budú plodňvať ICSI alebo klasikou... to je v podstate spermiogram, ale nejaký špeciálny.... Ale naozaj si už nepamätám či to robili kvôli poisťovni ☹

zuzanka.h
10. sep 2010

a ozaj baby hodila som foto Jurášika tak ak chcete urobte kuk...

lucula73
10. sep 2010

@mimili ano,ten trial wash sa robí tesne pred ivf,oni tam zisťujú schopnosť oplodnenia,či klasicky ,alebo budú musieť spermoše do vajíčka napichnúť /ICSI/ 🙂

@orsulka krásne fotočky,ja takú peknú ani nemám.....ale vyzerá to na kočeny 🙂

tinkaza
10. sep 2010

@cikyta , @orsulka : no veď hádam ten týždeň pozadu nie je nič katastrofálne, bola som u dvoch dr. na sone, a obaja povedali, že to nie je ani priemer, ale taký "lepší podpriemer"....proste že je to na dievčatko ešte v norme, ale keby to bol chalanisko, tak už by sa to asi riešilo hospitalizáciou, síce neviem, čo potom ďalej, ale takto len treba dúfať, že teraz bude už len priberať a priberať....ja som zatiaľ pribrala "len" 5 kg, ale to s tým asi nijako nesúvisí, tak uvidíme
@katy7 : aha, ani jedno meno mi moc nehovorí 😒 ale som rada, že aj napriek komplikáciám ste obaja v poriadku..a hlavne, že ste už domka....a ešte musím uznať, že si ma trochu ukľudnila, že to v tej našej pôrodnici nie je až také katastrofálne s personálom, ako sa niekedy hovorí....a bola si na nadštandarde?

brmbolcek
11. sep 2010

pekne uprsane ranecko 😉 😉 😉 dnes tu mame sobotienku 🙂 🙂 🙂

ako ste sa vyspinkali ? ja uz len cik-cik 😉 😉 😉 ku koncu tehu to uz tak byva 😉 😉 😉

@katy7- vitam ta a zelame vela zdravicka vam obom, ste silny ze ste to tak bravurne zvladli, posielam obrovsku gratulaciu , aj k tomu ze mate mliecko po takom velkom strese 😉 😉 😉 teraz uz len nabrat ten spravny rezim a vsetko k tomu prisposobit, verim, ze ste si na seba rychlucko zvykli 😉 😉 😉

@orsulka- no nadherne , neopakovatelne fotecky vam porobili, uzasne , 😵 😵 😵
a mas v plane kupovat na jarmoku ?

@zuzanka.h- zelame teplucko domova v novom domceku 🙂 🙂 🙂

@tinkaza- jeden tyzden hore-dole , to malicka dobehne, ved to sa este pomeni do 39_40tt to neboj, teraz sa to tak javi ale tvoja bojovnicka to raz dva dobehne. 😉 😉 😉 Dost zien mali s tymto problemi a ked sa malicke narodili ani nevedeli ze mali taky problem 🙂 🙂 🙂

...zelam krasnu sobotienku vsetkym, dobre navarte, napecte , a oddychujte 😀 😀 😀

brmbolcek
11. sep 2010

@cikyta- tak 20.9 je velmi popularny datum 😉 😉 😉 budem mu v duchu gratulovat 😀 😀 😀
a krasnu basnicku si vymyslela 😉 😉 😉

@janicca- a ty mas vtedy narodky ? , fiha 🙂 🙂 🙂 to budes znova o rok mladsia 😀 😀 😀 a co budes s tou mladostou robit ? 😀 😀 😀

@orsulka- teda vidis aky nam dali paradny termin do nemocky , kazdy ma sviatok,.... a mi v myslienkach s nimi 😀 😀 😀

chorale1
11. sep 2010

tinkaza, moja kamarátka mala termín 29.3. a ked bola na pasoch tak jej povedali že malinká je strašne malá takže má zle vypočítaný termín. vybavili jedného lekára ten jej posunul termín na 19.4. no a malá sa narodila 4.4. s váhou 2530g a dnes je z nej normálne bábetko - myslím váhou. proste niektoré detičky majú menšiu hmotnosť. takže nestresuj sa malá je určite v poriadku.držím palce pa

orsulka
11. sep 2010

dobre ranko......
tak som prave dosla z obchodu, nakupila ranajky a tak podobne 🙂)))))

@brmbolcek cik.cik...je asi uplne že normalne v tvojom stave...aj u nas stale prší, tak ten jarmok asi až poobede...verim, že to počasko sa umudry...
no videla som tam taky stanok napr. s detskymi čiapočkami.....tkže možno drobcom nejake už pokupim......vela stankov som vcera nepozerala, chystam sa až dnes, tak uvidim ci niečo vobec budu mat.....lebo niekedy je to len o činskom tovare 😒 😒
@chorale1 ahoj...ako sa mavate ???????

chorale1
11. sep 2010

ahoj orsulik, momentálne uplne naprd. malý včera večer začal byť nejaký zahlienený, do rána sa pustili soplíky a vykašliava. takže ked sa napapa pojdeme na pohotovosť - radšej. už som si ráno aj poplakala, lebo človek sa snaží či obliekať, či chodiť von, stále papáme iba moje mliečko a vidíš. no čo už.

orsulka
11. sep 2010

@chorale1 jojooooooj...tak prajem skore uzdravenie .......... to jeden nevie kde sa to chytí, kde je aky bacil, a asi sa tomu nijak nedá zabraniť....... len nech to nie je nejake drasticke a nema horucky, len taky rýchly a lahky priebieh....vela stasticka prajem 🙂 🙂

cikyta
11. sep 2010

@orsulka Určite si kup tie čiapočky na jarmoku-ak je to stánok so slov,výrobkami.Su užastne kvalitné a teším sa na jarmok aj ja,lebo tam som minulý rok kupila nakvalitnejšie a najkrajšie čiapočky.Aj pančušky a botičky. 😉

@brmbolcek Ale ved ty máš TP 29.9.či som už ja uplne mišuge???Ved máš v prifile,že máš TP 29.9.preto píšem,že moj muž má vtedy meniny.

@zuzanka.h idem urobiť kuk na fotečky 🙂

cikyta
11. sep 2010

Hm Zuzka má asi zatajený album,že? ☹

mimili
11. sep 2010

Dievčence, ďakujem za info, asi sa budem teraz pýtať častejšie, tak dúfam, že Vám to nebude liezť na nervy 😔 .

zuzanka.h
11. sep 2010

@cikyta hej ???
idem sa na to pozrieť
🙂

cikyta
11. sep 2010

@zuzanka.h už je to OK 🙂
@mimili čo si? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre