• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@lucula73 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poznáme to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja som Sisu vyfešakovala,ked mali prisť tetky konikovky a napokon sme skončili zase len v teplákoch :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta idem ho prezliect akurát,do teplákov :grinning: ,lebo mu to smrdí kyselinou,vetrám odušu :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver niesom vysmiata mojko.To len tá saláma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hnevá má počasie,tá kombineza a zub tiež.Ešteže existuju tabletky :cry: Stvrtok by mi ho mali vytrhnuť a dovtedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no neviem...neviem...Ešte som si ho večer riadne rozrýpala a hladala príčinu bolesti :sweat_smile: (nejaký chleba,mäso,rascu či čo) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak skus ešte pohladať alebo počkať či náhodou nebude niečo lacnejšie ....ináč niekedy sa dá na tích bazaroch fajn dobre nakupiť niektoré kusky su ozaj dobre a za super ceny....
@lucula73 tak to je fajn že vás to takto obišlo ...ale to bude asi tým počasím dnes je tam hnusná zima teda spoň u nás a už aj prší to bude zase víken...
17. sep 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca :grinning: :grinning: :grinning: no dnes slama...na zajtra máím nachystane seno... :grinning: :grinning: :grinning: nech je to pestré:slight_smile:)) hahahahahahahahah
a sak musim setrit ked detom drahe veci kupujem .-)))))))))
@lucula73 mojko, ja mam informacie od kamky, volali sme už skor spolu, ale ja nebudem tu o tom pisat, to su veci, ktore musi chcieť ona sama napisať..... tak len tolko, že sa maju fajn...a určite ju od vas vsetkych pekne pozdravim :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka veď tebe treba predsa vyváženu stravu o tom nepochybujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka jasné :wink: ,ale sms jej možem napísať?mám jej číslo.... :slight_smile:
17. sep 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca :wink: :wink: :grinning: :grinning:
@lucula73 samozrejme že ano.... :wink: :wink:

no idem variť........
17. sep 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja idem niečo porobiť ked od pondelka nepracujem tak nech tu na mna nepluju že som im tu nechala bordel ... :wink:
17. sep 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka orsulik s tym chapanim to bude už len horšie a horšie...ja si už pripadam jak taky trulko niekedy... a s dvoma detičkami no bude to sranda,ved uvidiš :grinning: :wink:
17. sep 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Sem tam kupim niečo v bazariku no teraz čo sa týka zimnej kombinezy,tu som chcela uplne novu , termo , a velku tak,aby ju nosila aj na druhý rok.
17. sep 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka dakuje m tak sa hlasim vsetky vysledky sme mali super aj foliky uz rastu bola som vybavena za 5min.
17. sep 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 no super Kiari.....tak este poobede vysledky a pokracovanie...dalsia kontrola ?????
17. sep 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no neviem,či je vhodné kupovať na dva roky zimnú kombinezu...lebo túto prvú zimu budeš musieť vyhrnúť nohavice a na tom vyhrnutom mieste sa to veľmi často derie,lebo dieťa si tie gaťuše často pristupi a na budúci rok to nebudeš mať pekné....moja skúsenosť...takému 3-5 ročnému,čo už rastie pomalšie,by mohla vydržať jedna dve zimy :wink:
17. sep 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 jej aj vieš,kolko asi?folikov....
17. sep 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Aj nad tým som rozmýšlala,no zatial si jediná,ktorá mi to vraví.Všetcia mi radili opak.No aj tak....č.80 je jej teraz akurát.To by muselo od zajtra udrieť -20°C ( :grinning: )a č.86 jej bude akurát okolo januára ( :grinning: )
17. sep 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 No super.Tak dnes to šlo ako na páse? Ako si na tom s folíkmi? :slight_smile:
17. sep 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta zodrali sme tak dve kombinezy,to vyhrnuté nedrží dobre a pošliape sato.... :angry:
17. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Vieš že máš asi pravdu? :unamused: Ked si predstavím,čo mi robí Sisa vonku....to by musel byť kovový lem :grinning:
(Len potom mám krátky rukáv z tej 80-tky :unamused: Ona má dlhe nohy ruky ako jej mať-pavučik môj) :grinning:
17. sep 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak jej vezmi 86 a dolu to zašiješ dovnutra trošku,aby nebolo dlhé :slight_smile: a dáš obiť podkúvačom :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Prehovorila si ma. :wink:
17. sep 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 A hned jej dám pribiť aj podkovičky na nožičky,nech ma ťahá na saniach :grinning: (bože vidíš.....aj tie musím zohnať niekde.Samozrejme nie sa cenu auta :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo už ozaj nevedia,čo za kus dreva pýtať) :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže mam pre vas spravičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Brmbolček už porodila :slight_smile: ...Dianka,2720g,48cm,....rodila prirodzene a všetko prebehlo hladko a obe su vporiadku a štastne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak blahoželam a skory navrat domkov prajem
17. sep 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver čooooooooooooooo????????????????, Ja nestíham básničkovať ! Kočky to ste si ako rodelili ? Včera,dnes...fuha............a ešte včera večer bola posledná veta od Brmbolceka že: "Zajtra sme tu zas!" hahaha :grinning: Pekne nás dostala !
17. sep 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver čooooooooooooooo????????????????, Ja nestíham básničkovať ! Kočky to ste si ako rozdelili ? Včera,dnes...fuha............a ešte včera večer bola posledná veta od Brmbolceka že: "Zajtra sme tu zas!" hahaha :grinning: Pekne nás dostala !
17. sep 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no Ciky nejako sa tie deturence ponahlaju k maminkam do naručia :wink: ...ale Ty si šikovnica,Ty to krasne zbasničkuješ..ved Ty si naša "dvorna" poetka :wink: :slight_smile:
17. sep 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo to čítam? Riadne šoky!
To je iná správička!
Ved sa z nášho brmbolčeka,
stala šťastná mamička!

Dianôčka naša malá,
vitaj u nás na svete,
vitaj u nás na koníku,
vitaj na internete !

Bud vždy zdravá,bud vždy šťastná,
ako tvoja mamička.
Ved ona je odjakživa,
rozžiarená tvárička !

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@cikyta no nevravim :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok