• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@cikyta nááádherna basnička,fakt maš talent :dizzy_face:
17. sep 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver a to mi vypadol net :angry: už by bola skôr.Trochen meškám :grinning:
17. sep 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta hej aj mne nejaka udržba...
17. sep 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To asi od radosti vypadol :sweat_smile: Dokonca,ked som čítala o Kamke,aj vtedy mi vypadol net.To bude ZNAMENIE z neba,že su to všetko vytužené požehnane detičky :slight_smile:
17. sep 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ano super a kontrola v pondelok picham stale 225jednotiek :wink:
@lucula73 este neviem kolko ale asi tych 5-6je tam urcite. :slight_smile:
@cikyta veru ako na pase ale ja som to vymakla prisli sme 6.55hod nikto tam vosla som dnu a ked som vysla uz bola plna cakaren :slight_smile:
17. sep 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booože,čo to tu čítam??? :confused:

tak @brmbolcek- veeeeľká gratulácia.....veľa zdravíčka,šťastíčka a lásky :slight_smile:

no toto som nečakala.....ale konečne sa dočkala...a krásne meno Dianka :slight_smile:

@kiara15 tak super,len tak ďalej. :wink:
17. sep 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 čauko,čo leňošiš? :wink:
17. sep 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 kiari super,len tak dalej a vidim,že si to rano vymakla :wink:
17. sep 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver :grinning: ,sedím pri pc,malý sedí na deke a hrá sa,tak to využívam :grinning: ,asi pojdeme ešte von,je tu pekne,konečne :wink:
17. sep 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 u nas vyzera,že každu chvilu sprchne,ale mužiček sa odvažil ist s malym vonku sam :grinning: ,tak si popijam kafe a relaxujem :sunglasses: :slight_smile:
17. sep 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver ty sa máš....ja mojho asi pošlem tiež....a poviem mu,že budem upratovať... :grinning: ,keď sa vráti,tak bude všetko po starom :grinning: ,hľadám nejaké vecičky na zimu....topánočky,bundičku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neviem si vybrať,celá ja :grinning:
17. sep 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no ja tiež ešte nemam nič na zimu pre maleho,ale maju u nas otvorit aupark a ešte jedno nakupne centrum,tak si počkam,v C&A som videla pekny zimny overal,tak ak nič lepšie neuvidim,tak kupim ten...taky tmavo modry. :wink:
17. sep 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 a topanky ani netušim,kde by som mala hladat,poraď niečo :wink:
17. sep 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver u nás majú otvoriť o týždeň nový shoping,som zvedavá či tam bude niečo pre deti,ale mne sa nechce oobiehať všetky obchody,premeriam si a kupim takto,... :slight_smile:
napíšem ti ešte IP..aleidem fakt niečo robiť,mm je už vonku :grinning:
17. sep 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo to tu čítam tak samé super správy tak to som ani nečakala že Brmbi tak rýchlo prekvapí....gratulujem a prajem veľa šťastíčka ,zdravíčka a skorý návrat domkov :dizzy_face: :dizzy_face:

@kiara15 myslím na teba moja už sme tu len my dve na odstrel..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@cikyta supeeer basnička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no nejdem sa opakovať klobuk dole pred tebou :slight_smile:
17. sep 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek....krásna gratulacia aj odo mna k malej Dianke....hlavne nech rastie do krasy a nech je zdrava...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@cikyta nádhera...nádhera nááádhera....basnička..... nádhera...nádhera nááádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@janicca no moja tak sme na ten urtorok dve.... :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
17. sep 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no odpadávame jedna po druhej ... :wink: dufam že ja pojdem najneskor do stredy na OPU lebo tie injekcie už idu do mna ozaj ťažko... ale čo je základ od pondelka som doma hurááááá ... :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca takže so dnes vsetko v praci porobila a upratala stol...možes ist kludne na PN a hned potom aj na matersku :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
17. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tak stol som si upratala do konca mesiaca som si zobrala dovču lebo u nás na personálnom maju trošku bordel tak mi minulý mesiac priznali 10 dni dovolenky tak že mám k dobru a potom od prveho PN no a samozrejme materská to istí !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca velmi a hlavne zo srdieeka ti to prajem moja!!!! tfuj tfuj tfuj...posielam virusiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ham ham ham a také dvojičkové chutia skvelé :slight_smile: :slight_smile: ..... budem ich potrebovať... :wink: ale šak ja si ešte vypýtam ked bude treba :dizzy_face:
17. sep 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek co to citam aky sok este vcera sme si pisali a ty takto si ma prekvapila velkaaa graaatulaaacia k malej Dianke nech ste hlavne zdravucke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: cmuk cmuk :wink: :wink:

@cikyta krasna basnicka ty si fakt talent :wink: :wink: :wink:
@janicca ja tak tiez na teba stale myslim citam kedy a co ides :wink:
17. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver veru som to vymakla normalne som bola prekvapena :wink: :wink:
17. sep 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej brmbolček gratulujem a ciky nezdaš sa baba jedna :wink:
17. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: ........................par dni tu nie som a ake prekvapenia tu docitavam :wink: ..............takze:
@kamka17 - gratulujem k paulinke a zelam vam obom vela zdravicka a energie a hlavne nech ste onedlho obe uz konecne pekne domka - drzte sa hviezdicky :wink:
@brmbolcek - vam tiez zelam vela zdravicka a hlavne krasne pokojne zaciatky maminkovskych povinnosti :wink:
@kiara15 - uz sa tesim na // ciarkovske spravicky zachvilu :wink:
@janicca - tak s takym krasnym fotom v profile - to inak nevidim, ako na nasu dalsiu tehulku cochvila :wink:
@orsulka - drzim palceky na pondelok a utorok, aby vsetko super dopadlo a drobce ti tam hudec pekne uzavrel, nech sa mozes vytesovat z tehulkovania aspon do toho min.38tyzdna :wink:
@cikyta - basnicky sice nemusim - ale tie od teba su nezabudnutelne a tie jedine si viem pekne vychutnat - a hlavne pri tych tvojich versikoch sa mi aj poezia zacina pomaly pacit :wink:
@komarik, @marta - tie tt vam krasne pribudaju, ochvilu uz budeme veru vsetky pekne kocikovat :slight_smile:
......................tak ja inak stale makam a makam, a hlavne aj ked si stale hovorim, ze na ten dalsi den uz si trocha oddychnem - nejako to nedokazem splnit - a hlavne zistujem, ze stale potrebujem nieco robit - ja mam asi v zadku duracell...............proste neposedim a neposedim - ja som momentalne asi ten najrychlejsie sa pohybujuci slon v okoli......a oliver zatial pekne poslucha, kopka jedna radost, a hlavne vecer a v noci, a ked aj nahodou, ze cez den - tak si vyberie vzdy taku chvilu, ked nieco dolezite riesim v praci - to ako keby sa zapajal vzdy aj on do debaty - a mi to pride celkom mile :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak sa mi drzte bambuliatka moje a uzivajte si tehulkovske, maminkovske radosti kym sa da, a kym to ide, lebo zivot je tak rychly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta krasna basnicka, kde ty na to chodis
18. sep 2010 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko dievčence .... :slight_smile: a dnes by mohlo aj slnko vykuknuť :sunglasses:
@tija28 ty očuvaj ty si tie týždne pretáčaš a či čo ??? :grinning: ved len teraz si tam mala 15 a už 25 no beží ten čas beží.....ty neposedný rýchlo pohybujuci sa slon :grinning: :grinning: :grinning: ale šak ked sa cítiš tak prečo si trošku nemaknuť ved ty sama najlepšie vieš že čo možeš a čo nie .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@wolfskinka a ty sa kade flákaš babula jedna? matej poslucha už určite musí byť z neho chlap ako hora ... :dizzy_face: :dizzy_face:

naložila som masko do pácu a podelím sa s vami o recept :olivový olej ,horčica,kečup,cesnak,med a korenie ja som dala na ražničí tak uvidím ake to bude ...... :wink: :wink: recept som odkukala z TV ked varili tí fitnesáci bez servítky či jak sa to volá ta relácia..... :wink:
18. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile: a krasny vikendik všetkym :slight_smile:

@janicca jani tak vyzera,že u vas dnes bude chutnučky obedik..mňaaam :slight_smile:

a pozdravuje vas všetkych Brmbolček a dakuje za blahoželania :wink: :dizzy_face:

@tija28 Oliver je krasne meno,pekne ste vybrali :dizzy_face:
18. sep 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 ahoj konecne ze si sa aj ozvala ty stale v plnom nasadeni ako vzdy kedy uz ubrzdis???a tych25tt to uz teda ozaj ubehlo :wink: :wink: budem rada ked vas budem nasledovat :slight_smile:
@janicca dobre to vyzera asi aj ja vyskusam :wink: :wink:
18. sep 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok