• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@simpatica Ahoj.Gatulujem! No myslím,že ten strach o bábätko je rovnaký,či čakáš jedno,dve,alebo try... :frowning2: Prvý UTZ som mala asi 14den po ET.Neviem už presne.Bola som asi v 5tt.Fotku mám v albume.

@kiara15 No pekne.Takže aj ty máš taký akurátny počet folíkov,ako Janula,takže cítim v ovzduší,že to budu tiež krásne kvalitné vajká :wink:

@surviver Ahojky. :astonished:

@minka051 Jéj moja,tak ti budem držať palce,nech to už SAKRA výjde! Tfuj tfuj..........
20. sep 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver dakujem dufam ze budu aj kvalitne :wink: :wink:
@kuspitka celkom fajn akurat stimulujem a som nachladnuta dufam ze to nebude vadit mam akurat sople :frowning2:
@cikyta ja tiez dufam ked ich neni tak vela aspon budu kvalitne :wink: len som trosku nachladla co myslis bude to vadit???
20. sep 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: zdravim vsetky, co boli dneska na kontrolach :slight_smile:a samozrejme aj vas ostatne :slight_smile:
aj ja som bola dneska na poradni - oliver pekne rastie, vsetko je v poriadku, tak sa vytesujeme :slight_smile: moja svagrina bola akurat vcera na vklad, tak som zvedava, ako dopadnu za dva tyzdne................dufam, ze budem onedlho nielen mamou, ale konecne aj tetou :slight_smile: ............o tri tyzdne som sa objednala aj na 3D ultrazvuk, a uz sa neviem dockat :wink:

....................tak vam zelam vsetkym pekny vecer :wink: :wink: :wink:
20. sep 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak ja som si poležala tyžden v nemocnici - ale už som doma - som tam zasa schudla :rolling_eyes:
20. sep 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 daj si septisan na cmulanie,nech sa ti nechytí aj hrdlo. :wink: Vadiť by to nemuselo,no snaž sa byť fit po ET. :wink:

@tija28 tak super správičky.To je krásne a tešim sa s tebou velmi.A želám aj švagrinke // :slight_smile:
20. sep 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka a čo sa stalo,ked si tam musela zostať :frowning2: ?
20. sep 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ved zacinalo aj hrdlo ale som si strekla salviovy sprey a hned to zabralo len ten nos ma mrzy :unamused:
@tija28 ahoj pekne spravicky Oliverko poslucha tak je ok :wink: a ja tiez svagrinke prajem // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@jerryjanka ahoj tak si si trochu odychla :wink: a uz je vsetko ok??a nevies este co cakate?? :wink: :wink:
20. sep 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence tak prvý deň volna a nekonečneho čakania mám uspešne za sebou.... :wink: bola som u kámošky od rána ktorá ma dvojičky take štvormesačné a cítim sa ako keby som prišla zo zemiakovej brigády... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bolo fajn prišla som na uplne iné myšlienky a kludne by som brala hned aj dve naraz.... :wink:
no najprv bude jedno a potom druhe však @cikyta :wink: :slight_smile:
zajtra kontrola v helíku tak som zvedavá či v stredu bude OPU ... :wink:
@kiara15 a kedy máš ďalšiu kontrolu ? ináč aj mňa akosi pobolieva hrdlo tak idem skusiť nejaký domáci recept... :wink:
@tija28 tešíme sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. sep 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka - a aky si mala problem ? :wink: .........no hlavne, ze uz si v poriadku, drz sa........ved uz sa nam to pekne krati, to uz nejako zvladneme a potom budeme tie najstastnejsie maminy na svete :slight_smile:
@cikyta - dakujem, ved uz sa na toho nasho zbojnika veru tesim, ........a inak siske to pristane na tom zbere gastanov :grinning:
20. sep 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ahoj moja no ja idem na kontrolu v stredu :wink: :wink: stale sa obchadzame :wink: a dali mi pichat 250jednotiek proste zvysili mi davku tak neviem :wink:
20. sep 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca presne tak,najprv jedno,potom druhe.............bohužial.......veštbu nezmeníš :grinning:
20. sep 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca - takze streda to isti - no super, budem na teba silno mysliet :wink:
20. sep 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 dakujem...... :slight_smile: Aj dnes sme boli,ale bola taká mrchavá,že som ju tam skoro nechala :angry: ( :grinning: )
20. sep 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 ja pichám od začiatku stále rovnako 200 tak ak budem mať v stredu OPU tak by nám to stretko konečne vyšlo :wink: :wink: to neva že zvýšili dávku asi to tak musí byť oni vedia čo robia ... :slight_smile: ináč pri tomto IVF ma neskutočne bolia kríže a prsia a o vaječníkoch ani nevravím ... :confounded:
20. sep 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tvrdlo mi bruško tak lekar usudil že radšej by som mala isť na infuzky... ale nález - teda krčok bol 4 cm takže ma po 6 dnoch pustili
20. sep 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka Aha tak.No hlavne,že už je dobre,však?
20. sep 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca tiež som mala pri druhom IVF (uspešnom :slight_smile: ) omnoho väčšie bolesti.Dokonca ešte aj po ET ma bolelo brucho ako šialené :confounded: a to bol uplný nezvyk,lebo pri prvom IVF ma nebolelo ABSOLUTNE.
20. sep 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta minutu po minute pekne za sebou pojdu von veď nemožu íst obidve naraz ... :grinning: :grinning: :grinning:
@jerryjanka lepšie je preventívne si v nemocke poležať ako keby mal prísť doma nejaký problém.... :wink: drž sa babula :dizzy_face:
@tija28 ďakujem určite budem potrebovať vaše myslenie a o palcoch ani nevravím .... :slight_smile: :grinning:
20. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca :grinning: Nie ! Nie ! Chlapček bude starší o 2 roky od dievčatka !
20. sep 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jasne - doma je doma...
20. sep 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta presne aj ja mám také pocity že pri prvom mi nebolo doslova ništ a teraz si mám problem sadnuť.... stretla som jednu známu v Heliku a ona mi tvrdila že na konco stimulky nemohla už pomaly ani chodiť a ja som jej to neverila ale teraz už verím...a vieš že som aj ja na to myslela jednoducho to IVFje to pravé orechové ... :grinning:
20. sep 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a zabudla si napísať že ten vajčák pojde normálnou cestou myslím čo sa týka splodenia ... :slight_smile:aj to sa može stať :wink:
20. sep 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Nie! Nie ! Vajčák to už má spočítané na IVF predsa ! Jedine,ak by išla prirodzene "Tá s tým kávovým zrnkom medzi nôžkami" :grinning:
20. sep 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta jupííí tak prvý bude vajčáááák :grinning: baba jedna ja ti normálne začínam veriť !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Ano vajčák ! Ved chlapček musí byť starší,aby hránil mladšiu sestričku no a k tebe mi to .....................hviezdy ukazuju :wink:
20. sep 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta hmmm tak hviezdy ? :wink: no dobre ukecala si ma nakoniec je to jedno čo to bude len nech sa zadarí nech je to zdravé... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. sep 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Jasne,že najdoležitejšie je zdravíčko a až potom pohlavie................no aj tak to bude najprv vajčičák a potom kávove zrniečko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: či chceš,či nie! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moja no ešte že máme zmysel pre humor šak sa do smejem ked to bude pravda ....no idem ta het prajem dobru nocku :slight_smile: :slight_smile:
20. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca dobruuuuuuuuuuuu :pensive: :wink:
20. sep 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca veru v stredu este mam aj pohovor s embriologickou :wink:
20. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
@jerryjanka som rada,ze si uz doma a je ti lepsie.

@kiara15 tak to je super, uz sa ti to poriadne krati
21. sep 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok