• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@cikyta ahoj a ďakujem budem sa snažiť aby sa to podarilo nech už aj ja konečne napíšem aj dobrú správičku. :slight_smile:
21. sep 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence. Zdravím všetky a dúfam že ste v pohode. :sunglasses:
@jerryjanka, moje zlaté, tak aj ty si bola v nemocke? Ja tiež a za týždeň som tiež schudla. No keď sme prišli domov tak za 2 dni sa mi nazbieralo kilečko hore. Začalo mi strašne chutiť a stále by som len jedla. Viem že si veľmi schudla skrz nevoľnosti ale dúfam že teraz sa ti už bude vodiť lepšie. :wink:
21. sep 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence .... :wink: tak kde ste kto ??? :wink: ja potrebujem pomocť a vás tu net ....... :confounded: tak dnes kontrola dopadla fajn folíkov máme tak akurát dosť si myslím a su krásne mi bolo dnes povedané od 18 a jeden bol už do konca 22 tak už mám zase v hlavičke katastrofický scenár že čo ak mi popraskajú do štvrtka .... :confounded: no ja nie som asi normálna... :sweat_smile:

@komarik a s tým priberaním ved ty máš predsa na to právo teraz papáte dvaja :dizzy_face: :dizzy_face:

@minka051 držím palce a dufam že aj ja ta za chvilu budem opluvať TV :grinning: :grinning: :wink:
21. sep 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik tak sme si poležali naraz? tak ale hlavne že sme doma - kilečka sa nazbieraju mame ešte 17 týždnov pred sebou :sweat_smile:
21. sep 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca, ale také dobré správy :dizzy_face: . Úctihodný počet vajok a neboj, nepopukajú. Budú držať silou vôle. :sunglasses:
@jerryjanka, máš pravdu - ešte priberieme až-až :dizzy_face:
21. sep 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca nerob paniku :slight_smile: neboj folíky vydržia hlavne klud a žiadny stres, ja ti silno držím palce a teším sa na TV a musíš ma potom poriadne popluvať :grinning: :grinning: Mne už mrcha dorazila tak od zajtra užívam lieky a UTZ sliznice mám 4.10.. a ak bude všetko v poriadku tak KET by mohol byť 8.10. :slight_smile:
21. sep 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka veru krati ale nech uz am bombulku v brusku a bude si ju opatrovat :wink:
@janicca neboj ved oni vedia co robia mne zvysili davku tak som ties trosku v strese co bude zajtra ja ratam ze opu v pondelok
21. sep 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 neboj moja všetko bude dobre.
už sa teším ,keď napíšeš som tehotná....
21. sep 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka joj keby si mala pravdu tak som najstastnejsi clovek :wink: ale dufam ze to tak bude :wink:
21. sep 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: ...dneska je tak krasne, ze sa mi ani do prace nechcelo - tak som nesla :grinning: :grinning: :grinning: ved aj zajtra je den :grinning: .......akurat som spravila puding a sup ho zase lenosit.........este skocime s drahym podvecer vyvencit nasho chrustika chlpateho stvornoheho, ked je tak pekne a potom zase len lenosit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

..............@komarik a @jerryjanka - tak baby, ked som ja bola vcera na poradni, pekne ma tam sprdli, ze uz som pribrala 11 kil, no ale mne to momentalne vobec nevadi - sak priestoru na chudnutie budem mat potom az-az..................mne teraz tak velmi chuti jest, ze jem, co vidim a to v praci furt pobehujem, a aj tak priberam a priberam, xixi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

................a vy moje snazilky @kiara15, @janicca, @minka051......................vy uz cochvila budete pekne vsetky tri naraz tehulkovat - moc sa nato tesim :wink:
21. sep 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Nič sa neboj o vajíčka....................Nejazdi na koni,nezbíjaj zbýjačkou beton,neskáč na trampolíne,odpusti si cestu traktorom......a všetko bude tak,ako má byť.Cim zrelšie,tým lepšie. (inak tiež som mala jeden folík taký DOMINANTNY celý čas a stále mám také blbé tušenie,že to bola Silvinka :wink: .Aspon viem,že je z laveho vaječníka :grinning:

@minka051 Tak ti držím palce,aby si mala leto 2011 s bábätkom v náručí ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@kiara15 Zahod všetky stresy,rátaj do 10,otoč tvár ku slniečku a HLAVNE vlož všetku dôveru do heliosu !!! Oni su machry a vedia najlepšie,čo robiť,kedy robiť atd.... :wink: Ved predsa všetko dobre dopadne ! Co ty nevieš ? :wink:
21. sep 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Ahoj.Dobre si urobila,že si sa rozhodla využiť posledné tohoročné luče :wink: doma! A nejaké KG sa kašli.Jedz,čo ti chutí a hotovo ! To neješ ty,ale to malinké ! (ja som pribrala 20kg cez tehu a teraz? Vizerám,že trpím podvíživou) :rolling_eyes:
21. sep 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - vobec si ani neviem predstavit, kde sa na teba mohlo nalepit 20 kg, jedine zeby do oblecenia ? :grinning:
21. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nechcem vám moc vstupovať do témičky, keď ju máte takto rozbehnutú, no chcem sa s vami poradiť ohľadne heliosu, ak mi teda budete vedieť poradiť... ešte som v Heliose nebola, no nie som spokojná so svojou dr., proste od apríla sa snažíme, mala som v júni potrat, no neurobila mi žiadne vyšetrenia, len mi nasadila duphaston... zvažujem Helios, len neviem, ako vlastne fungujú, kto ku nim môže prísť, koľko sa platí a pod. poradíte prosím?
21. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Mala som obrovské brucho,boky a stehná.Aj tvár som mala pribratu.(To bolo len jeden jediný raz,čo som sa sama sebe ozaj páčila.Dokonca aj pupáčiky z tváre mi vtedy všetky zmizli) :grinning:

@zuzika251 Je to verejné forum a každý,kto sem nakukne a prispieva je vždycký vítaný ! :wink: Máme rovnaký osud (helios) a tak vieme,o čom si píšeme... :slight_smile:
Do heliosu si zavoláš, (ani tvoja gynekologička o tom nemusí vôbec vedieť.) oni si ťa cez tel.objednaju na pohovor aj s manželom.Zoberu ti pár krát krv.Mužovi hned spermie.(Teraz neviem,ale nás tuším 1.konzultácia pred 2,5 rokom vyšla 300sk)
21. sep 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzika251 - len sa pekne objednajte do heliosu, oni vam uz vsetko vysvetlia, dohodnu s vami termin a mate velmi vysoku sancu, ze sa coskoro dockate dalsieho drobceka :wink: takze nevahaj, a volaj :wink:
21. sep 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta - tak to ja mam to iste, stehna, boky siroke jak slak - a to som mala predtym nohy ako sparatka, no a tvar mam jak gulicku - si obcas pripadam jak marfa z mrazika - este tie orechy mi chybaju :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 :grinning: neboj.....heliosove bábätká sa vždycky postaraju o to,aby ich mamičky rýchlo schudli :grinning:
21. sep 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta
@tija28 jej kočky, moc dík teda za radu, idem tam zavolať, ešte raz moc moc ďakujem.
21. sep 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzika251 za málo....držíme palce,nech všetko dopadne dobre a nech sa čo najrýchlepšie dočkáte surodenčeka pre synčeka. :slight_smile:
21. sep 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ty si úplne že super ty má vieš vždy ukľudniť!!! OK od dnes nejazdím na traktore,nezbíjam zbíjačkou...naozaj každá tvoja rada je nad zlato a treba sa jej vždy držať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pri tej 22 som spozornela a odrazu prestala počítať foliky to znamená že to bola si tá moja DOMINANTA s vajcami :grinning:
21. sep 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.je tu niekde cikyta alebo niekto z martina???
21. sep 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa ta opytat,ci sa listky na mestsku hromadnu dopravu v martine kupuju v autobuse alebo kde???? :unamused:
21. sep 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ano v autobuse :wink:
21. sep 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dakujem si pomohla.uz mam dnes prvu vcielku v bruchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 gratulujem ku včeličke :wink: Takže vravíš,že tu bude dalšia tehulka na obzore? :slight_smile: Sa teším s tebou...
21. sep 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 Pôjdeš busikom do MT a potom hore na Ladoven?
21. sep 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ,ak nebude moct ist so mnou moj mm.aky bus tam chodi myslim cislo???ja iba viem,ze je to konecna na ladovni
21. sep 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 má napísané že : Ladoven a je to také č.že 11,10,20...atd...a ešte chodia také že "martinské strely" a tie idu všetky smer Ladoven-tam totiž končia a su ešte lacnejšie.,ako busy.
21. sep 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok