Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
20. sep 2010

@simpatica Ahoj.Gatulujem! No myslím,že ten strach o bábätko je rovnaký,či čakáš jedno,dve,alebo try... ☹ Prvý UTZ som mala asi 14den po ET.Neviem už presne.Bola som asi v 5tt.Fotku mám v albume.

@kiara15 No pekne.Takže aj ty máš taký akurátny počet folíkov,ako Janula,takže cítim v ovzduší,že to budu tiež krásne kvalitné vajká 😉

@surviver Ahojky. 😲

@minka051 Jéj moja,tak ti budem držať palce,nech to už SAKRA výjde! Tfuj tfuj..........

kiara15
20. sep 2010

@surviver dakujem dufam ze budu aj kvalitne 😉 😉
@kuspitka celkom fajn akurat stimulujem a som nachladnuta dufam ze to nebude vadit mam akurat sople ☹
@cikyta ja tiez dufam ked ich neni tak vela aspon budu kvalitne 😉 len som trosku nachladla co myslis bude to vadit???

tija28
20. sep 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 zdravim vsetky, co boli dneska na kontrolach 🙂a samozrejme aj vas ostatne 🙂
aj ja som bola dneska na poradni - oliver pekne rastie, vsetko je v poriadku, tak sa vytesujeme 🙂 moja svagrina bola akurat vcera na vklad, tak som zvedava, ako dopadnu za dva tyzdne................dufam, ze budem onedlho nielen mamou, ale konecne aj tetou 🙂 ............o tri tyzdne som sa objednala aj na 3D ultrazvuk, a uz sa neviem dockat 😉

....................tak vam zelam vsetkym pekny vecer 😉 😉 😉

jerryjanka
20. sep 2010

ahojte
tak ja som si poležala tyžden v nemocnici - ale už som doma - som tam zasa schudla 🙄

cikyta
20. sep 2010

@kiara15 daj si septisan na cmulanie,nech sa ti nechytí aj hrdlo. 😉 Vadiť by to nemuselo,no snaž sa byť fit po ET. 😉

@tija28 tak super správičky.To je krásne a tešim sa s tebou velmi.A želám aj švagrinke // 🙂

cikyta
20. sep 2010

@jerryjanka a čo sa stalo,ked si tam musela zostať ☹ ?

janicca
20. sep 2010

ahojte dievčence tak prvý deň volna a nekonečneho čakania mám uspešne za sebou.... 😉 bola som u kámošky od rána ktorá ma dvojičky take štvormesačné a cítim sa ako keby som prišla zo zemiakovej brigády... 😝 😝 ale bolo fajn prišla som na uplne iné myšlienky a kludne by som brala hned aj dve naraz.... 😉
no najprv bude jedno a potom druhe však @cikyta 😉 🙂
zajtra kontrola v helíku tak som zvedavá či v stredu bude OPU ... 😉
@kiara15 a kedy máš ďalšiu kontrolu ? ináč aj mňa akosi pobolieva hrdlo tak idem skusiť nejaký domáci recept... 😉
@tija28 tešíme sa s tebou 😵 😵 😵

kiara15
20. sep 2010

@cikyta ved zacinalo aj hrdlo ale som si strekla salviovy sprey a hned to zabralo len ten nos ma mrzy 😒
@tija28 ahoj pekne spravicky Oliverko poslucha tak je ok 😉 a ja tiez svagrinke prajem // 🙂 🙂 🙂
@jerryjanka ahoj tak si si trochu odychla 😉 a uz je vsetko ok??a nevies este co cakate?? 😉 😉

tija28
20. sep 2010

@jerryjanka - a aky si mala problem ? 😉 .........no hlavne, ze uz si v poriadku, drz sa........ved uz sa nam to pekne krati, to uz nejako zvladneme a potom budeme tie najstastnejsie maminy na svete 🙂
@cikyta - dakujem, ved uz sa na toho nasho zbojnika veru tesim, ........a inak siske to pristane na tom zbere gastanov 😀

kiara15
20. sep 2010

@janicca ahoj moja no ja idem na kontrolu v stredu 😉 😉 stale sa obchadzame 😉 a dali mi pichat 250jednotiek proste zvysili mi davku tak neviem 😉

cikyta
20. sep 2010

@janicca presne tak,najprv jedno,potom druhe.............bohužial.......veštbu nezmeníš 😀

tija28
20. sep 2010

@janicca - takze streda to isti - no super, budem na teba silno mysliet 😉

cikyta
20. sep 2010

@tija28 dakujem...... 🙂 Aj dnes sme boli,ale bola taká mrchavá,že som ju tam skoro nechala 😠 ( 😀 )

janicca
20. sep 2010

@kiara15 ja pichám od začiatku stále rovnako 200 tak ak budem mať v stredu OPU tak by nám to stretko konečne vyšlo 😉 😉 to neva že zvýšili dávku asi to tak musí byť oni vedia čo robia ... 🙂 ináč pri tomto IVF ma neskutočne bolia kríže a prsia a o vaječníkoch ani nevravím ... 😖

jerryjanka
20. sep 2010

no tvrdlo mi bruško tak lekar usudil že radšej by som mala isť na infuzky... ale nález - teda krčok bol 4 cm takže ma po 6 dnoch pustili

cikyta
20. sep 2010

@jerryjanka Aha tak.No hlavne,že už je dobre,však?

cikyta
20. sep 2010

@janicca tiež som mala pri druhom IVF (uspešnom 🙂 ) omnoho väčšie bolesti.Dokonca ešte aj po ET ma bolelo brucho ako šialené 😖 a to bol uplný nezvyk,lebo pri prvom IVF ma nebolelo ABSOLUTNE.

janicca
20. sep 2010

@cikyta minutu po minute pekne za sebou pojdu von veď nemožu íst obidve naraz ... 😀 😀 😀
@jerryjanka lepšie je preventívne si v nemocke poležať ako keby mal prísť doma nejaký problém.... 😉 drž sa babula 😵
@tija28 ďakujem určite budem potrebovať vaše myslenie a o palcoch ani nevravím .... 🙂 😀

cikyta
20. sep 2010

@janicca 😀 Nie ! Nie ! Chlapček bude starší o 2 roky od dievčatka !

jerryjanka
20. sep 2010

tak jasne - doma je doma...

janicca
20. sep 2010

@cikyta presne aj ja mám také pocity že pri prvom mi nebolo doslova ništ a teraz si mám problem sadnuť.... stretla som jednu známu v Heliku a ona mi tvrdila že na konco stimulky nemohla už pomaly ani chodiť a ja som jej to neverila ale teraz už verím...a vieš že som aj ja na to myslela jednoducho to IVFje to pravé orechové ... 😀

janicca
20. sep 2010

@cikyta a zabudla si napísať že ten vajčák pojde normálnou cestou myslím čo sa týka splodenia ... 🙂aj to sa može stať 😉

cikyta
20. sep 2010

@janicca Nie! Nie ! Vajčák to už má spočítané na IVF predsa ! Jedine,ak by išla prirodzene "Tá s tým kávovým zrnkom medzi nôžkami" 😀

janicca
20. sep 2010

@cikyta jupííí tak prvý bude vajčáááák 😀 baba jedna ja ti normálne začínam veriť !!!! 😀 😀 😀

cikyta
20. sep 2010

@janicca Ano vajčák ! Ved chlapček musí byť starší,aby hránil mladšiu sestričku no a k tebe mi to .....................hviezdy ukazuju 😉

janicca
20. sep 2010

@cikyta hmmm tak hviezdy ? 😉 no dobre ukecala si ma nakoniec je to jedno čo to bude len nech sa zadarí nech je to zdravé... 😵 😵

cikyta
20. sep 2010

@janicca Jasne,že najdoležitejšie je zdravíčko a až potom pohlavie................no aj tak to bude najprv vajčičák a potom kávove zrniečko 😀 😀 😀 😀 😀 či chceš,či nie! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
20. sep 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moja no ešte že máme zmysel pre humor šak sa do smejem ked to bude pravda ....no idem ta het prajem dobru nocku 🙂 🙂

cikyta
20. sep 2010

@janicca dobruuuuuuuuuuuu 😔 😉

kiara15
20. sep 2010

@janicca veru v stredu este mam aj pohovor s embriologickou 😉

kuspitka
21. sep 2010

Ahojte.
@jerryjanka som rada,ze si uz doma a je ti lepsie.

@kiara15 tak to je super, uz sa ti to poriadne krati

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre