• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@zlatanka30 Ahoj.Jej aj ty ju poznala? A inak ako sa máš?

28. sep 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Ved tebe kludne realne hrozí byť v telke :sweat_smile: Vieš,ak by sa ti dvojčátka vypýtali na svet 1.1.2011.To by už šlo,nie? :slight_smile:
28. sep 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka este nevies co to bude????
28. sep 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky :slight_smile:
@kiara15 ,kiary,tak to su dobre spravičky,Ty len teraz pekne ležkaj,nech si oddychnuta,ked pojdeš po kiarčatka :slight_smile: :wink:

@orsulka orsulik a neprezradiš ten internetovy obchod tej Tvojej kamošky? nech si trocha rozširim obzory :grinning: ..z toho kojeneckeho som aj ja dost objednavala,dokonca aj cestovnu postielku a bola som spokojna,ale na väčšie detičky tam už nemaju :angry:

@domcek čaves moja,tak Stellinka bude modelka,som vravela....ked drž liniu :wink: a inak to spanie ani u nas nič moc...a pozdrav doma celu rodinku :sunglasses: :wink:
28. sep 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkaa ahoj žienka stratená :sweat_smile:

@surviver Orsulík mi dala di IP adresu no veru už tam pre Sisu nekupim nič,lebo to je obchodík pre "mrňátka" a ja už mám gazdinku na vydaj :sweat_smile:
28. sep 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca jani,tak zajtra budeš mat najsamkrajši narodeninovy darček :slight_smile: :dizzy_face: ....ak by sme sa tu zajtra nestretli,tak blahoželam :slight_smile: ,všetko naj,naj,naj a hlavne zdravičko a takto o rok už aby si konikovala aj s drobcom v naruči :dizzy_face:
28. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no čauko mamina šikovna,tak mi pošli tu adresu,aspon pre zaujimavost,alebo pre druhe babo
28. sep 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver OK,tak pre to druhé bábo :grinning:
(ešte neviem,či to dokážem.Idem skusiť....vieš,niesom moc zručná v tomto.)
28. sep 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver A je to ! No aké to bolo jednoduché. Sa musím pohladkať ! :grinning:
28. sep 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ciky,ale ved Ty si aka zručna...už to mam a dakujem :slight_smile:
28. sep 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a čo Sisi spinka?
28. sep 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver Ano,robí hají... :pensive:
28. sep 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tak to je fajn,aj ja som pred chvilou maleho uložila,tak som zvedava dokedy bude spat,lebo ranne spanie bolo presne 30 minut :angry: ,som nestihla ani kavu spravit nie to vypit :wink:
28. sep 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver Pekne napísane... :grinning: ani spraviť,nieto vypiť :grinning:

Inak fakt.Hádam bude Domika v poriadku :frowning2: Veru dávno tu nebola. :frowning2:
28. sep 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no hej,snad sa im niečo nestalo :pensive:
28. sep 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta vazne ju tam stale maju v tych riflovych satockach :slight_smile: :slight_smile: veru budu muset si spravit nejaku miestnost na to?? :grinning: :grinning:
@kuspitka nevidela musis mi ju opisat co ma oblecene a nabuduce ju tam pozrem :wink: :wink:
@zlatanka30 :wink: :wink:

@orsulka ved aj ja uvidim vo stvrtok ako sa budu drzkat :wink:
28. sep 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver ako si to pekne napisala ze kiarcatka :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek
@cikyta ja by som povedala že toho makveho odvaru by ste si mali navariť vy a nech sa deje čo sa deje vy si pospite :wink:
28. sep 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 držím velmi velmi palce tfuj tfuj tfuj aspon dvojky nech su už ked ste tak dlho čakalli :wink:
28. sep 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten obchodik je : www.avapro.sk

tak kukajte :wink:
28. sep 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta aj ja scem tu adresu toho obchodu
28. sep 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka dik no tu je občas na neho reklama už som odtial scela niečo objednavať ale zatial sme si vystačili konkretne flaše
28. sep 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vam tu napíšem čo naš drobec dnes vyviedol :slight_smile:

inak musím vam napísať dnešny šok posadila som si maleho na kolena ale tvarou ku mne a držal sa mna ina za palce a viete čo urobil???? postavil sa na nohy a ani nahodou nechcel sadnuť a od rana iba toto vystraja ked ho idem dať posadiť tak nezohne nohy je napnuty ako strunka no šok minule v noci sa potichučky prevratil na brucho a tak sa vytešoval potom čo som ho uspala som ani zaspať nemohla a na druhy den sme hned davali nižšie madrac lebo som sa bala že sa v noci potichučky hadam aj vytiahne do sedu a nahodou vypadne lebo toto robi často že sa zobudí a potichu špekuluje dnes som sa zobudila nato že brnkal po postielke ako na gitare a tichučk sa bavi neprezradí že je hore (samozrejme nieje to tak vždy )
28. sep 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 je tam napisane ružovým perom.....
28. sep 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 teším z tvojich vajkulok tfuj tfuj tfuj....a pozdravila si tie moje embryjka sa mi zdá že sa im akosi nechce íst ku mne ... :wink: :wink:
@cikyta aj ja som videla tvoju parádnicu aj drahému som ukazovala že aká kočena :wink: :wink:
@fopardi to už iné ani nebude za chvílu mu budete musieť dávať hádam aj traky do postielky aby vám neušiel .... :grinning: :grinning:
@surviver šak ja som si to tak naplánovala s tým mojím darčekom ... :slight_smile:
28. sep 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca a na zajtra držím palce určite je to šťastny den ked nakto pekne narodeninove budeš mať babanko :slight_smile:
28. sep 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Bude darčekový den,
šepkám ti do uška,
k narodkám si pôjdeš preň,
vezmeš ho do bruška!
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(Inak zajtra má aj vešticin muž meniny,takže to bude DALSIE znamenie !)
28. sep 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta ano poznala som ju.janicca super :slight_smile: inak aj ja mam uz buduci tyzden odber :wink:
28. sep 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 Fíha ! A kedy ti to asi vychádza? :slight_smile:
28. sep 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem kedy v piatok sa dozviem.len dnes povedal,ze na buduci tyzden bude uz odber.ale mam tam nejaku 1 cm cystu a to ma s.... :unamused:
28. sep 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ja som tam mala 12cm cystu a je to ok. :slight_smile:
28. sep 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok