• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@cikyta si super dávam palec hore :slight_smile: :slight_smile: .....krásna básnička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj moje krsniatko je Michal presne takto som to chcela vklad septembri nakoniec mi to vyšlo presne na narodky a do konca som chcela nech v ten týžden prší ked budem ležať aspoň ma to nebude ťahať vonku ... :wink: teda ak sa všetko uskutoční tak ako má .... :wink: ináč všetko dobre do seba zapadá aj s tou vešticou :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatanka30 tak že ideš v naších šlapajách a pekne nás dobiehaš držím palce... :wink:
28. sep 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,???????????????????, :wink: a ja uz doma panikarim,ze co to zasa tam mam.inak poviem ti budu aj vajka :slight_smile:
28. sep 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 no ja debil ! OPRAVA:
-12mm :sweat_smile:
28. sep 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ty si kedy mala vklad pri 2 IVF na ktorý den po OPU ?
28. sep 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom zmizla ta mrcha??? :unamused: :unamused: :unamused:
28. sep 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca 6 den.

@zlatanka30 Dr.vravel,že je to endometrialna cysta,ktorá sa zväčšuje každou menštruaciou.Sledoval ju pred OPU,no ked som mala ET a potom mi vyšlo,že som tehotná....tak mi to už nepozerali,ale určite tam je.V pravom vaječníku.
28. sep 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 cysty pri ivf nevadia absolutne,len pri prirodzenom skušaní.A niektore cysty zmiznu,prasknu,alebo sa inak stratia aj pôrodom.
28. sep 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko dievčence :wink:
tak dnes ideme na ET už sme volali.....takže vkladáme dve a jedno bude na mrazenie ak sa vyvinie tak ako má povedala teta embriologička :wink: no hlavné je že na vklad ostalo no a možme sa začať báť aby sa to uchytilo ..... :wink:
29. sep 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.....

@janicca pokladik moj...sťastnu cestu, a domov s drobcami pekne opatrne!!!!!!!! juuuuj...super, tesim, že je to takto fajn, a verim, že aj to jedno zabojuje, a pekne sa zamrazi, aby ste si mohli ist aj pre surodenca, ci sestricku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja už varim kapustnicu...tak som si rozmyslela, že v tomto pocasi treba aj vitaminy :slight_smile:))))) nebude sice ako vianočna, ale vitamíny budu...a poobede sypražaný vyr s omarskou tatačkou!!!!!!!!! už dva dni mam nan velku chuť :grinning: :grinning: :grinning:

fopardi....tak maly je sikulka, ked už sa naucil stať na nohách, tak sa asi bude stále šprajcovať teraz, a nebude chcieť sedeiť....ale je to fakt mile, ako detušky každým dnom robia pokroky!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko! Janicca, držím móóc palčeky a prajem všetko naj k narodeninám :wink: . A Kiarke, nech sa vajíčka pekne vyvíjajú do krásy:slight_smile:
29. sep 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:

@janicca jani tak tfuj..tfuj...tfuj.. :slight_smile: a pekne si bobačikov opatruj :dizzy_face: :wink:
29. sep 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka orsulik,tak Tebe sa kapustičky zachcelo,ale ten syr by som si dala asi radšej...a ta tvoja klavesnica Ta pri tych jedlach nejako nepočuva :wink:
29. sep 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne dopoludnie babulky,

neviem ako je to mozne ale nestihame citat, ci tak vela pisete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nam uz odpadol pupcek tak sa chystame k detskej lekarke ukazat :wink: :wink: :wink:

@janicca- myslim na teba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tfuj, tfuj, tfuj,
@cikyta-este ze mrcha netrva mesiac ale len par dni, ako prisla tak aj odide :wink: :wink: :wink:
@kamka17-neni dovod na hnev, ved ste mali prednost pred vsetkymi z nas co sme tu a hlavne je to ze je Paulinka zdravucka a zelame vam kopeeeeeeeeeeec tepleho mlieckaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@surviver- dnes to vidim ze budete s Timurkom domka v takomto pocasi :wink: :wink: :wink:

ostatne zdravim a zelam pekny stred tyzdna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vsetky pozdravujeme od A po Z a posielame vam krasny Zilinsky usmev :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým želám krásny usmiaty dník !

Janulke taký narodeninovo-detičkový :wink:
Orsulke taký kapustičkovo-syrový :wink:
Brmbolceku taký pupčekovo-doktorský :wink:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi dakujem si zlata :slight_smile:
@kuspitka skusim nabuduce popozerat :wink: a co ma na sebe??
@janicca pozdravila ked som lezala hned som na ne mysllela ze su nedaleko mna :wink: :wink: :wink: a dnes ti prajem veeeela stasticka nech sa ta drzkaju drobciatka male :slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca a este vsetko naj ......k narodeninam nech je toto tvoj najkrajsi darcek :slight_smile: :slight_smile: cmuky!! :wink: :wink:
29. sep 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ja sem nechodím,iba to tu čítam..želám ti aby sa ti ujali obe...neboj dá sa to...v tehulách a maminách som sama s dvojkami,tak aby sme tam nabudúce boli už dve :wink: :slight_smile: :slight_smile: ...a že máš narodky,tak všetko naj
29. sep 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 je tam hola len v plienke....taka 10x15 fotka
29. sep 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 Zajtra voláš,že?

@zefa Bože jak ma miklo? Taký nezvyk ťa zazrieť aj tu :slight_smile:
29. sep 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...vsetko najlepsie k narodeninám......aj k drobcom prajem :slight_smile:)))))) :slight_smile:
29. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek brmbi no dnes budeme znova doma cely den... :angry:
29. sep 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 Kiara ahojky, nevieš na čo sa manž. bere pred mojou Opu krv?, Povedali mi len tolko že je to novinka, ale nenapadlo ma sa opýtať aká :wink:
29. sep 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evasbk Asi kvoli chorobam - HIV, syfilis,... myslim si.
29. sep 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to su mi novinky. :wink:
29. sep 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimili To asi nie, lebo to už mu brali pred 3 týž.
29. sep 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka urcite ju pozrem :wink:
@cikyta ano zajtra volam uz teraz mam strach co nove?,
@evasbk ahoj moja veru neviem aj mojmu brali ale tiez neviem preco??
29. sep 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj vam to em napíšem dnes otvorím nove čislo mama a ja a koho tam nevidím :slight_smile: dr. Krajkovič :wink:
29. sep 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 mojmu nebrali.......ale to bolo dávno......

A neboj nič.Je normálne,že máš strach.......ale bude to fajn.Ved boli krásne :wink: Ja mi verím a držím palce Kiarčatkam.
29. sep 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi myslela si ema??a co ako tam vyzeral?? :wink:
@cikyta pred tym nebrali krv ale teraz po novom beru tak som bola stoho aj vyburana :slight_smile: ja viem moje male kiarcatka :grinning:
29. sep 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok