• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
pekne ranko :slight_smile: :slight_smile:
8. okt 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta222 dakujem pekne a ja ti zelam vela sil!! :slight_smile: :slight_smile:
@orsulka ja vkladam 2x2 preco??
8. okt 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak prajem vsetkym pekny den :slight_smile: :slight_smile:
8. okt 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Budeš určite spokojná a ver,že tam nebudeš chodiť ako ku bežnemu dr. že:
-strach,nervy,nervozita...
Do heliku sa budeš priam tešiť :wink:
8. okt 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko prajem aj ja všetkým a slnkoooooo svieti :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ja už mám dnes za sebu povinnú aktivitu...nemocka...a chystám sa upratovať...inšiprácia od orsulky zo včera :grinning: :grinning:
@cikyta hlboko sa ti ospravadelňujem, že som ťa včera tak nezodpovedne tu priehliadla, až sa hanbím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ako dopadla návšteva?
8. okt 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
speranza........ved to, my sme nemali žiadny problem...resp. nikto nevedel ppovedat prečo sa nedari .......

@kamka17 aj tebe krasne ranko moja:slight_smile: resp. den :slight_smile:))
@kiara15 tak len tak som sa pytala na ten utros......informativne... :wink:
8. okt 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta teraz mam este zmiesane pocity ale verim, ze nabuduce to uz bude lepsie..
:slight_smile:
@orsulka hm... je zvlastne aka je ta priroda vypocitava... ale som rada ze si uz tehu uzivas plnymi duskami :wink: :slight_smile:
8. okt 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jo jo jo...snažim sa.... :slight_smile: :slight_smile: vela ludi sa ma pytalo, prečo to tam vyslo a tam nevyslo, a ja na to nemám odpoved.....podla mna jednducco až teraz nastal ten spravny cas, aby sa zadarilo, tak sa zadarilo .-))))
8. okt 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 Odpustím ti,ak mi slubiš,že budeš Pavlinku denne od nás pozdravovať !!! :slight_smile:
8. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júúúj, ako je krásne, v kancli mi svieti priamo na chrbát slniečko, parádička:slight_smile: Tak ja už mám po pohovore so šéfkou.. fúú, balvan zo srdca mi spadol - bola neskutočne milá. Dokonca navrhla, že ak budem PN dlhšie ako 2 týždne, dali by mi notebook a mohla by som pracovať doma, že sa nám teraz peniažky zídu.. Normálne ma prekvapila :confused:
A ako je to s PN? To Vám doktor vypísal hodiny, kedy môžete chodiť na vychádzky? Ako je to? Ja som ešte PN nikdy nebola :sweat_smile: .
8. okt 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta neska som ju pozdravila špeciálne od tety cikyty a Silvinky :sunglasses: :sunglasses: vidíš, aká som zodpovedná :confused: :confused:
a zodpovedne už mám poriadené a dokonca okno na spálni umyté...lebo nejaký magor z vyšných poschodí asi niečo lepkavé vylieval von oknom rovno na naše...a už sa po tých troch týždňoch , čo som sa nevládala hýábať, cez to nedalo dívať :angry: :angry: :unamused:
8. okt 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 no prídi aj k nám okná umyť :grinning: ,nemáme umyté presne rok :cry: :angry:
8. okt 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Jaj veru, s oknami je vždy problém. Ja som ich mala v pláne minulý týždeň. Ale bola som lenivá. No mm sľúbil, že ich umyje on... tak som zvedavá.
@kamka17 Kamka si šikuľka, keď popri maličkej zvládaš aj umyť okno.. no ale asi si veľmi nemala na výber :wink:
8. okt 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimili ano,doktor ti napíše vychádzky,dve hodiny doobeda a dve poobede.....nič moc,ja som to dodržialvala len zo začiatku,potom už nie.... vraj tehulkám nechodia kontroly,ale je tu o tom temička a veru niektoré babenky kontrolu mali :unamused:
8. okt 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no uz som dneska neodolala, a som to isla skontrolovat do prace, ale len tak na 4hodky, a teraz uz som zase v posteli, takze pianko hviezdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@kamka17 - no vy uz mate pekne velku slecnu, istotne tomu vsetkemu pomaha aj toto krasne slnieckove pocasicko, aj ja pozdravujem paulinku :wink:
@surviver - tak ty uz mas riadneho chlapa teda domka, mozno to bude buduci paulinkyn frajer, hmmmm ! :wink:
@cikyta - no ako dopadla vcerajsia navsteva kamosiek a ich milych malych ratolesti ??? :grinning:
@kiara15 - ja som to nepochopila, ze 2x2 vkladas :wink:
@janicca - a ty ako ? ktory ze si uz dneska den ? :slight_smile:
................inak tento kocik zatial vyhrava patron fenix F4

8. okt 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 čaf mnoja :slight_smile:
kočiar super...kde ste vyberali v Laugariciu ??????? prečo ten prvy ma velke kolesá a ten druhy male?????? ved to je ten isty nie???
8. okt 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka prvý je F4 a druhý je F4 R...to sú dva..tijuška si ešte nevybrala :grinning:
8. okt 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.

@mimili no super to dopadlo so šefkou :slight_smile:

@kamka17 dakujem za pozdravenie.(čo to mohlo byť to lepkave? :sweat_smile: )hm...ešteže bývame na samom vrchu.Sem len netopiere chodia spávať :grinning:

@tija28 Návšteva bola super.Ved kuk album :wink:
Pekný kočik :wink:
8. okt 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka jaj vzdy mi to tak daju :wink:
@tija28 ze si vkladam 2xdene 2tabolky utrosu sa orsul pytala :wink:
8. okt 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááááááhoooooooooooooooj a som späť konečne doma :wink:
@orsulka tak dnes som už do zbrýlala (super výraz ) :grinning: :grinning: nešla som nikde tie caky paky to bola len nákupná taška a kabela a tak.....dnes som bola skoro celý deň vonku tak Dečka budem mať aj na rozdávanie :wink:
@cikyta tak drahému to je jedno lebo dnes nie je doma chvála bohu lebo to by ma len kontroloval že nechod tolko,ved si odýchni a tak on si už myslí že som v 40 tt. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: more ani hory sa nekonajú :angry: :grinning: :angry: :grinning:

@kamka17 musíš mať určite najkrajšie okná v celej Za myslím že to je tvoja špecialita :wink: pozdravuj Pavlínku odo mňa a že kopec pozitívnej energie a déčka posielam :wink:
@tija28 kočíky su super ved teraz je obrovský výber kočíkov človek ozaj nevie čo si má vybrať ...... :wink: a dnes som 9 deň po ET 13 krv a sono :wink:
8. okt 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca testni :wink: prosííííííííííííííííííííííííííím :sweat_smile:
8. okt 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ja sa neviem dočkať :sweat_smile:
8. okt 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca kde si? testuješ ? :wink:
8. okt 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta kto si počká ten sa dočká .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ty mrkva ja sa tu tolko na tebe uškerím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca že mrkva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Práve mi Sisa zadriemala na cicke a skrz tu tvoju mrkvu mala chvílu spanie,ako na traktore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no musím sa priznať nevydržala som a testla som :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala som ten rapi Clear ja sa v tom nevyznám čo sa týka testov že ktorý je ten naj..... je tam taký duch skoro žiadny tak ešte vydržím bo v pondelok mi príde taký špeciálny test od super babenky Lusiny :wink: :wink: som jej slubila že pretnem tu niť negatívních testov a ona ma bude potom nasledovať teda aspoň tak to máme na pláne :wink: a jaká hrdinka so mňa bola že pche ja testovať nebudem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca ja som to vedela,že si testla a inak:
-Duch neduch-dôležite je,že tam JE !!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jupi jupi tralala...jupi jupi tralala...Janica je tehula...jupi jupi tralala...
8. okt 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok