• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@janicca odfoť toho ducha.........zase prosím....viečkami klipkám !!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. okt 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta je ale len taký dúšik ozaj taký malý sa mi zdá .....ešte tak neteš necháme sa prekvapit :wink: .....a znova sa opakujem jaká hrdinka zo mňa že nestresujem ........... dnes som si minimálne 150 x pozrela cecky že či sa mi farba mení a ten test som pozrela najmenej 200 krát .......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta aj som skušala ale tam to vobec nie je vidno ........
8. okt 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Cecky nekukaj.Ja ich mám stále rovnaké :stuck_out_tongue_closed_eyes: biele,žilnate a dlhe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

Hod to foto :wink: Aj ja idem hodiť výsedok môjho testu. Fotené pred minutkou...
8. okt 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no telefonom to absolutne nie je vidno to by bolo zbytočne a fotak mám u segry naozaj to nie moc dobre vidno na tom teste...........tak v pondelok sa predvediem teda ak to bude také naozajstné dvojkoľajnicové :wink: aký test ??? tehuhu ??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čoooo ??? tak šup sem s ním :wink:
8. okt 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak toto výsledok môjho testovania spred dvoch rokov...
8. okt 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca Asi sadnem na vlak a pridem si ten tvoj test pozrieť osobne :frowning2: Ja sa tak tešim....toto je lepšie,ako Vianoce !!!! :slight_smile:
8. okt 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no čo ti mám na to povedať respektíve napísať........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tiež to bol duch ??? :wink:
8. okt 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No fasa.......výsledok môjho testu sa zobudil :rolling_eyes:
8. okt 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca hej...9den to bol duch...a 10 sa mi dal odfotiť. :wink:
8. okt 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta že aj ja vravím :dizzy_face: :wink: :wink: no šak trošku vydrž možno to bol len ozaj taký duch .....ja už to nechám na ten pondelok :wink: to su zbytočné nervy :wink: tak sadaj a dojdi !!!! zajtra sa naserinkám a dojdem ja osobne ti ukázať :wink:
8. okt 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca no dojdi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Kiarka ako? Mala v pláne testíkovať? :wink:
8. okt 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak chod si obriadiť toho svojho ducha pampucha :wink:
8. okt 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca nemusím....zase je tvrdý...............(ten duch) :sweat_smile:
8. okt 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta dojdem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no super ale ty potom zase dnes taháš nočnu ked teraz spí pampuch malý :wink:
8. okt 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca tak veru :rolling_eyes: Ale zase netreba ma rozmaznávať nočnými spánkami :grinning: :wink:
8. okt 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa naspím,ked budem na dôchodku :wink: Niekde v nobl penzione-ved nie nadarmo si platím 2.a 3.pilier :wink:
8. okt 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ja veru s tými piliermi to máš pravdu ja si platím len jeden a budem rada ak bude na ten duchod a nie to ešte na penzion :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a s tým spaním schavaľujem šak sa ešte naspíš ked budeš prdkat do hliny :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievcence moje, prave sa mi vratil muz z obchodu, som ho poobede vyhnala este do jedneho obchodu s kocikmi, kde bol este kuknut inspiraciu, a nasiel este krajsi a lepsi, takze kupa toho s fotkou, co som vam poslala sa nekona - do dneska sme ho mali rezervnuty, no nevadi - a aj tak som zvedava na ten dalsi, je sice trocha drahsi, no ale vraj lepsi, tak som zvedava, ked chlap vybera, xixi - no toto bude veru dlha cesta za spravnym kocikom - @orsulka - sme mali vybrati ten F4, ale obrazok toho F4R som tam dala hlavne kvoli tej prenosnej taske :wink:
@cikyta - tak z tej navstevy je jasne, ze silvinke by sa veru hodil este nejaky ten surodenec, co ty nato mamina ???
@janicca - ved to je super, ked tam mas uz teraz ducha, snad o par mesiac bude vyzerat podobne ako cikytkyn :wink: :wink: :wink:
@kiara15 - ahaaaaaaaa, som nejaka prepracovana dneska - mi to cvaklo az po vysvetleni :wink:
8. okt 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafulienka aj vedľa heliosu je penzion volá sa Ľadoveň, a je to aj reštaurácia a výborne a za prijateľné ceny tam varia.čo sa týka ubytovania - ceny neviem.
8. okt 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

zlate ste,
dakujem velmi pekne za typy na ubytovanie, pomohli ste mi,
:slight_smile:
8. okt 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tam,kde piše chorale varí moja švagrinka :wink:
8. okt 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka ajoj :slight_smile: :slight_smile:
8. okt 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 a aký ste nakoniec vybrali?

@janicca veď to je na dobrej ceste,ak máš ducha,veľmi na teba myslím,aj na kiarku,nech tam máte riadne kolajnice :grinning:
@cikyta mne až zimomriavky nabehli,keď si napíslaa,že hodíš výsledok tvojho testu... :grinning:
8. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 a ty máš čo nové?ako tvoje trojičky? :wink:
8. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj.et pravdepodobne v nedelu.mame 1 jednotkove,2 dvojkove.strasne sa bojim,aby prezili.dnes tam volal manzel ja som nemala odvahu.tlak 180/100 :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok