• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@zlatanka30 a prečo by neprežili,veď sú krásne...posielame im s matúškom kooopec energie :wink:
8. okt 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem si zlata.dufam,ze preziju bojim,bojim. :frowning2: :frowning2: :frowning2: malinkemu posielam boztek na licko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula - no ja nazov este neviem, lebo moj chlap nepovazoval za dolezite si to v obchode poznacit, takze sa tam musim zastavit niekedy aj s nim - a v tom obchode je vyhoda, ze staci zlozit len zalohu a kocik si mozeme vyzdvihnut az ked sa maly narodi, pripadne ak sa rozhodneme objednavku zrusit - vratia nam aj peniaze, takze pohodicka .........a ked uz budeme mat kocik doma, istotne sa vam vsetkym hned pochvalim :wink: :wink: :wink: ....a inak ty sa mas ako ? a drobcek uz je zdravucky ?
8. okt 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 aha,tak si ešte počkáme :slight_smile:
hej,malý je už fit,boli sme dnes na poslednej kontrole,ale objednali nás na alergologiu,lebo to vyzerá,že by mohol mať aj nejakú alergiu,čo ma moc neteší :angry: ,lebo mu hrozí,že sa to bude opakovať....tak aby sme mali doma prvú pomoc :wink:
8. okt 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula - to je super, ze je drobec opat v kondicke a verim, ze na alergologiu nebudete musiet vobec chodievat :wink: drzte sa
8. okt 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 dík aj ty sa držkaj.....my budeme mať ročik,keď ty budeš rodiť :grinning: ...tak približne,den-dva hore-dolu :slight_smile:
8. okt 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vedela som, že to mám zapnut hned rano!!!

JANICCA!!!!!!! mojko......tak toto je pekná správička dievčatko......tak pekne sa už neviem dockat pondeloka a už vobec tej krvičky.......ale vyzerá to krásne prekrásne velmi nááááádejne....tak ber a pokračuj...:tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

PS: dobre rano :slight_smile:)))

vcera som sa dozvedela, že obyvka cez vik nedojde :pensive: :pensive: :pensive: najskor v pondelok...no fasa...no fasa...no fasa......
ako pisala Janicca...kto si počká ten sa dočká :wink:
9. okt 2010 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko vsetkym zelam :wink: :wink: o to je krajsie ze janica ma ducha :wink: :wink: :wink: hura!!!!tesiiim!!!este neviem ako ja dopadnem :slight_smile:

@orsulka nic si stoho nerob hlavne ze bude :wink: :wink:

@lucula73 Matusko je uz ok super ze je zdravucky vsak je pekne uz musi behat na vychadzky po vonku :wink: :wink:
9. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 ahojček :wink:

@orsulka no o to viac sa budeš vytešovať na budúci týždeň :slight_smile: ,ale to naťahovanie poznám... :angry: napíšem ti ešte IP :wink:
9. okt 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 a ty sa ako citiš? kolky den si už po vklade ? budeš testovať

inač pekny sobotny deň u nas slnečno :wink:

@orsulka a musím ťa pochvaliť za ten super recept na kolač včera mal veeelikansky uspech :wink: takže dik
9. okt 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

poslala som vam slubenu IP - ALBUMIK kuknite :wink: :wink: :wink: dalsie doplnim ked bude viac casu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , na koho som pozabudla , kludne sa ozvite a polepsim sa :wink: ! :wink:

@katy7
@surviver
@tija28
@kamka17
kiara15
@cikyta
@wolfskinka
@lucula73
@janicca
@orsulka
@fopardi

zelame krasnu sobotienku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi zatial celkom fajn az vcera som mala bolesti v podbrusku a krizoch ale dnes je lepsie a som 7den po vklade :wink:
@brmbolcek :wink: :wink: :wink:
9. okt 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 a chystaš sa testovať či nie ? kedy iddš na krv?
9. okt 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte !!!!!

Janula- si predstav,že sa mi Sisa z bežných 8-10 krát....zobudila v noci len 2 krát !!!!!!!!!
Už som chcela volať 112,že čo mám robiť :frowning2: hladela som na nu trištvrte noci,či mi dýcha :grinning:
9. okt 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta tvoja malinka sa tak casto v noci budi? A nevies co caka orsulka?
9. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkaa orsulík pojde teraz na 3D a tam jej už hádam povedia na 100%,čo čaká... :wink: Zatial nevieme,tak sme ako "na trnoch"aj my a sme zvedaví :wink:
hej-budí sa mi tak často :pensive: "vdaka" :angry: kojeniu a tak....
9. okt 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no tak ty môžeš konečne spať a ty sa pozeraš na Sisku no ty s teda :slight_smile: ale verím musel to byť šok takže nabuduce ked ti niečo take urobi pekne vklude spinkaj aj ty :wink:

9. okt 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a už si predala kočiar ?
9. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatka trosku som upravila fotoalbum a pridala nove foto :wink: :wink: :wink: tak kuknite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@katy7
@surviver
@tija28
@kamka17
@kiara15
@cikyta
@wolfskinka
@lucula73
@janicca
@orsulka
@fopardi
9. okt 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek no ved prave mi v nom neukazuje nič :sweat_smile:
9. okt 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brdo ten mk je čoraz viac podobny facebooku
9. okt 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi - skus teraz
9. okt 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek hej už mi ide :slight_smile:
9. okt 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi Kocik som ešte nepredala.Tento týžden prídu záujemcovia z BA si ho pozrieť na 50% a ked nie,muž im ho za 2 týždne dovezie,lebo má cestu.Tak som ho pozastavila v inzerátoch..................................Len dufam,že ho kupia,lebo každý hned hrrrrr..ano...ano....a ked sa idem s nimi dohodnuť kedy,kde atd...tak cuvnu-no na nervy :angry:
A za tu cenu,čo ho dávam,mi ešte pán boh vynadá do hovád :unamused: Nuž ale čo....zabera miesto a eurače sa zidu teraz na ine veci zase.

Nepáči sa mi MK,lebo je už ako FB.Za toto som nechodila na FB,lebo samé:
-daj si ma za priatela,daj si,že sa ti to páči,zamkni,odomkni,a pod.chujoviny :angry: Ja nemám čas sa tu hrať :angry: :grinning:
9. okt 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi chystam ale az buduci tyzden uvidim ako prejde vikend :wink: idem na krv18.10.
@brmbolcek krasne fotecky :slight_smile: :slight_smile:
9. okt 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi ktorý kolač myslíš??????

@brmbolcek mne ten fotoalbum nejde...... :frowning2: :frowning2:
9. okt 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brmbolcek ani mne sa teraz nedá otvoriť,tie prvé fotky ráno mi šli :wink:
9. okt 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka kinder bueno :wink:
9. okt 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 akoto že v albume maš inu fotku ako tu ?
9. okt 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok