Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
9. okt 2010

@fopardi joooooooooj...ten je fakt super...!!!!!!! pisala som, že drahší ale oplati sa... 🙂

fopardi
9. okt 2010

@orsulka ale vyborny včera som mala baby z roboty a ratali vrstvy že aky naročny kolač 😀 😀 😀 tak som bola akože za šikovnu 😀 😀 😀

janicca
9. okt 2010

ahojte dievčence prajem fajn sobotný večer .... 😉 😉
ten koláčik kinder bueno musím niekedy doma urobiť ale samozrejme až keď bude pršať 🙂

@cikyta Sisa sa mení a čo sa týka spania už bude len a len lepšie .... 😵 😵 😵
@brmbolcek ani mne to nejde ☹
už ten koň sa fakt začína podobať na FB 😠

orsulka
9. okt 2010

@fopardi 😀 😀 😀 aj ja som s nim mala uspech na nmojej oslave......vraj ho mam robiť zakaždým ked tí známy dojdu 😀 😀
@janicca caves moja.... 😉

ja som to tiež nepochopila, že pridať ako priatela.......to akože načo!!!!!!!

inak pochvalim sa , prvá postielka je doma a zložená 🙂))))) vyzerá to tak, že ked sme skusali aj v spalni, ci sa zmesti....tak zmesti......aj jdna aj druha, akurat otocime nasu postel.....takže celkom fajn 🙂 😉 🙂

fopardi
9. okt 2010

@orsulka ani ti nevie skušala som že čo to tak so si vas tam popridavala možno ked budeme akože ..madzi priatelmi ta nemusíš možno davať moju adresu albumu ale ta to tam rovno pusti -neviem skus

janicca
9. okt 2010

@orsulka čaves moja 😉 no asi tak to vyzerá pokial nemá dotyčného v priateloch tak asi neuvidíš foto 😉 trošku také iné mi to pripadá 😝 ...jeeej super tak že vy uplne v plnom prude zariadujete čo sa týka babatkovskej výbavičky ......bože ten čas strašne letí .....akurát som dnes drahému spomínala že už predavaju vianočné kolekcie a on šak dva mesiace prejdu a su tu vianoce čo sa čudujem 😕 😅

orsulka
9. okt 2010

ved ja sa tu hádam postupne rozkukám.........a uvidim ci je to treba pridavať ako priatelov.....vsetko pekne postupne....

@janicca no ved ten cas niekedy fakt leti.......a že Vianoce??? no tak to ma fakt este nenapadlo...dnes dokonca na tom Korze u nas V PD, este žiadna vyzdoba na Vianoce nebola......

orsulka
9. okt 2010

@janicca at y co si dnes porabala moja...????? upratovala a tak???????

mne je treba umyvat okna (Kamke zavidim, že už to ma za sebou)......tak sa asi zas budem musieť dohodnut so svokrou, nech dobehne a umyje...alebo s kamoskou uvidim.....

janicca
9. okt 2010

@orsulka no cyki nemám v priateloch a jej album vidím 😀 😀 eee nejdem to riešit .....a čo aký bol dne den ?
@fopardi ahoj mamina ako malý Matuško vlastne už skoro velký 😉 🙂 poslucha ? 😉

janicca
9. okt 2010

@orsulka ja som naozaj dnes zase nič nerobila zase sa hanbím za seba 😀 😝 😝 😝 ..........akurát čo som babke nakupila ,hodila jednu práčku ,vyvesila prádlo a to bolo vsjo drahý ma hodil ku segre a tam som sa motala s krcpom po záhrade a zbierala som dečko 😀 😀 😀 taká pohodička 😉 ak vidíš cez tie okna tak to nerieš 😉 ....ja viem ale pre dobrý pocit sa to vždy oplatí umývať 😉

orsulka
9. okt 2010

@janicca ja som mala fakt v pohode den.....po ranajkach sme sli pozriet to nove Kozro v PD, kde je kopec nových pbchodov a tak.......je tam len jeden detský obchod, aj to taky dost slaby povedala by som........
drahy si kupiljednu super mikunu v sportovom obchode....potom sme si navarili super obedik, zložili tu postielku......teraz som ho zaviezla na basket do sportovej haly......a ja vegetujem dalej .-)))
zjatra nas caka obed u svokrovcov a navsteva, takže tiež bude pohoda....akurat rano trosku upraceme spolocne..... 😉

orsulka
9. okt 2010

ved ja som tiež toho dnes moc neurobila doma....akurat co som varila 🙂 🙂
ja som ani neprala ....hahahahahahaha

majkaa
9. okt 2010

@cikyta ty ju este kojis????? No krasa tak dlho.

orsulka
9. okt 2010

@majkaa ahoj moja...ako sa mavate????? posluchate???? 😉

janicca
9. okt 2010

@orsulka moja najsam polovička išiel hrat frolbal zajtra má zase hokejbal a ja si možem akurát tak trhnuť nohou 😀 😀 😀 😀 no šak ho nechám nech sa chalan vybehá ja zbrýlam celý týžden mi bolo povedané 😀 😝 my taky tak obed u svokrovcov a potom ku našim na kafe a ´další krásny deň za nami ..... 😉

orsulka
9. okt 2010

@janicca zlato, vead nech si to teraz este uzije....vsetko to sporotvanie....potom nebude tolko stihat.....to vravim aj mojmu 😀 😀 😀 a pustim ho, nech ide...aj na basket, na tebnis, ci squash....este može 😉 😉

majkaa
9. okt 2010

orsulka ty si cislo, kde mas fotky svojho bruska?????????
My sa mame uz dobre, rastieme, a vypada to, ze tazky prichod na svet nam nezanecha ziadne nasledky.

orsulka
9. okt 2010

@majkaa vo fotaku a v mobile ich mam 😀 😀 😀 😀
a ja ani neviem že ste to mali nejake ťažke, ale tesim sa, že to vsetko vyzerá velmi dobre.......ste aj museli nejak cvicit s malým alebo tak???????

janicca
9. okt 2010

@orsulka veď ja mu to tiež vravím že ak náhodou tak má chalan odchodené teda spoň na chvilu ale pravdu poviem mne to vobec neva že ide si zašportovať ..... 😉

orsulka
9. okt 2010

@janicca ani mne nie moja....s mojím by to bolo na nevydržanie, keby mal len doma sedieť....... 😀 😀 to naozaj radsej nech ide 😉 😉

janicca
9. okt 2010

@orsulka tak to si nechcem ani neviem predstaviť keby mi mal sedieť stále doma za zadkom 😀 😀 😀 šak on by sa z toho asi zbláznil a ja taky tak 😀

orsulka
9. okt 2010

@janicca 😀 😀 😀 no sledujem, že sme na rovnakej vlnovej dlžke, a tie naše polovičky tak isto 😉

cikyta
9. okt 2010

Ahojte....

@majkaa No kojim veru 😀

@janicca To nebol duch !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

janicca
9. okt 2010

@cikyta ved aj mne sa zdá že nie !!!!!!!!!!!!!!!! 😉 šak necháme sa prekvapi na krvičku ked ja to už beriem ako tutofku 😵 😵 😵 😵
@orsulka 😀 😀

fopardi
9. okt 2010

@janicca veru poslucha je zlatučky len sa naučil beťar skakať na nohach a neviem čo s nim 😀 aj ked nenamaca nič pod nohami o čo by sa mohol zaprieť aj tak si poradi no je zlatučky

fopardi
9. okt 2010

@janicca ale ciky nema utajeny album ona ma verejny ale ja mam utajeny tak možno to ma vyznam iba v takom pripade ale už to zisťujem 😉

fopardi
9. okt 2010

@janicca

@orsulka a ostatne tak už som to vynurila ked maš niekoho ako priatela a ma utajeny album tak nemusíš hladať adresu v ip-čkach ale len klikneš a sa ti ukaže ten album tkaže ma to svoj vyznam 😉

minka051
9. okt 2010

Takže hlásim som doma a vkladali až 3 doktor ma presvedčil že je to väčšia šanca. Tak uvidíme 🙂 Inak sa cítim dobre len unavená a ten utrogestan ked sa zje, tak to som ako keby ma nadrogovali. Musela som ho zjesť pred vkadom lebo mi to kázali a potom na cestu. No bola som grogy 😀 😀

@janicaa moc moc Ďakujem 😉 už čakám na tvoj výsledok a silno na teba myslím a držím palce. 🙂

cikyta
9. okt 2010

@minka051 fííííííha,že 3 !
Ale myslím,že to správne a teraz sa to určite podarí !!!! Juj ako sa tešim a držím pestičky !!!!!
A utroš si papala? Hm...
Držkaj sa Minuška 🙂

wolfskinka
9. okt 2010

@tija28 ja by som brala s tymi vacsimi je to praktickejsie

@janicca ja som mala takeho ducha 10 den po ET vecer a ten duch mi spi v postielke a teda dava mi niekedy riadne zabrat ale ked sa usmeje tak zabudnem na vsetko, tak drzim prsteky tfuj tufj tfuj, ale ja som to vedela, ze to vyjde, nepamatas hovorila som ti to ... skratka Matej je lepkavy ... xixi, ako prva som otehotnela ja a vsetky idete rad radom za mnou .. takze ty nebudes vynimka

inac stretla som tinku uz sa pekne kotulala a z bulvara mi tlacila prazdny kocik, lebo matejko sa chcel nosit tak som ho niesla od tempa na rukach az na marianske tam tinka mala stretko a potom som ho dala do kocika a tak plakal ze sa ludia za nami otacali ze co s tym dietatom robim, skratka Matej je Matej a ked si postaví hlavu tak s nim nepohne ani tank

@kamka17 pozdravuj paulinku, myslim na Vas

@alicao a ty ako bojujes stihas uz aspon nieco ? musime sa dohodnut na spolocne kocikovanie

@orsulka a ty co lopticka, este ta nozicky nosia ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre