• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@cikyta tak hned na 1 navsteve mi zoberu krv???a aj muzovi spermie???ci budeme sa len rozpravat .a treba si zobrat aj moj spis od gynciara??
11. okt 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 spis od tvojho gyndoša nemusíš brať,no môžeš...ak máš za sebou nejaké operacie atd...doktorom to len pomôže.No spermoše nám brali hned na 1.návšteve a krv...už si nepamätám...asi tiež hned....

@zlatanka30 ahoj :slight_smile:
11. okt 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 oni vám tam urobia všetky potrebne vyšetrenia-preto velmi spis netreba :wink:
11. okt 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta ty by si mohla byt poradkyna ohladom ivf :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak babulky vseeeetkym vam dakujem za drzanie palcekov ale sa to aj tak nepodarilo som stoho velmi sklamana za cala som krvacat a aj som si robila test a bol negativny :frowning2: :frowning2: neviem co k tomu dodat :frowning2: mam vas vsetky rada a dakujem za podporu :cry:
11. okt 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 je mi to veľmi ľuto ja som verila :cry: :cry: ....ale netreba zufať ešte máš mrazáčikov tak hlávku hore babula :dizzy_face: :dizzy_face: držkaj sa myslím na teba
11. okt 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca aj ja som verila a vidis :frowning2: mraziacikovia su moja posledna nadej :unamused:
11. okt 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 treba veriť že mrazáčikovia čakajú na teba :dizzy_face: strašne ti to prajem som myslela že nám to spoločne víde :pensive:
11. okt 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca no ved aj ja ale bohuzial :frowning2: ale aj tak dakujem
11. okt 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 - je mi to luto, ze ti to tentoraz nevyslo, ale verim, ze mrazacikovia dorovnaju konecne statistiku uspesnosti, a v buducom roku uz budes tehulkovat jedna radost :wink: :wink: :wink:
@janicca - tebe gratulujem ku krasnym kolajnickam :wink: :wink: :wink:
11. okt 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 diky si zlata
11. okt 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 - hlavne sa nevzdavaj, a bojuj dalej a ver, ze ti posledni bojovnici budu ti najsilnejsi ......................ved vacsina z nas si tym uz presla a presne vieme, ako sa teraz citis, ale hlavne sme to v kutiku duse ani jedna nevzdali a pekne bojujeme dalej a vidis, ake krasne vysledky tento boj prinasa, tak hlavu hore, utriet slzy a sup do boja :wink: :wink: :wink:
11. okt 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 ja viem ze sa musim pozbierat ale vies teraz to strasne boli a neviem ako zareaguje moj manzel ten chudak tomu tak veril vsak aj ja a viem ze uz mam posledne sance a koncim to su posledne pokusy :unamused:
11. okt 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 - ja viem, ze to boli, a takisto viem, ze raz to preboli......a verim, ze to tvoj manzel pochopi - a ved ti je oporou uz par rockov, takze dvaja to rychlejsie zvladnete a o to silnejsi pojdete obaja do toho posledneho uspesneho boja :wink:
11. okt 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. okt 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata.dnes ma moja mala zlu naladu od rana len place,ked nevladzem tak ju dam nech place v postielke.
ja uz neviem co jej je.uz ma 8 zubkov a idu jej ocne asi.
11. okt 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 Kiarka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to neskutočne luto..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: O to viac teraz posielam vela pozitívnej energie tvojim mrazáčikom a obrovsku silu do ich boja :frowning2:

@zlatanka30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie.......su tu žienky,ktore prešli omnoho viac kadečím,čo ja.A maju niekolkonásobne väčšie skusenosti :wink:

@kuspitka ved tá Kamilka ti stále plače :unamused:
11. okt 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj ahoj......

@kiara15 :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ale bude lepsie uvidiš moje srdiečko !!!!!!!!
@janicca testovala si aj dnes?????? ci????

dievčatka , tak ja vam s radostou oznamujem, že po dnesnom 3D sone sa nam drobckovia krasne ukázali a budeme mat dievčatko a chlapčeka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vsetko je v poriadku, drobci skoro rovnako važia jeden 709 a druhy 705 g........boli hlavkami uplne pri sebe a tulkali sa k sebe krásne :dizzy_face: :dizzy_face: no na zožratie už teraz :slight_smile:)))
11. okt 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka krásne,budete mať párik,len nech pekne rastú ďalej :slight_smile: a už si to povedala aj svojmu drahému,či..?? :wink:

@kiara15 tak toto som nečakala,staršne mi je to ľúto.....ale ja verím,že tí mrazáčikovia to určite zachránia,veď čo by tam robili v tom dusíku? :slight_smile:
11. okt 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja vam oznamujem,ze mame jedneho drobceka v brusku. :slight_smile: :slight_smile: vydrzal len jeden. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73
@zlatanka30 dakujem dievčatka.....

@lucula73 drahy tam bol so mnou, doky mu pekne nachystal stoličku tak sme sledovali spolu .-)))

@zlatanka30 ty ako pokracujes srdiečko???? bola si tam EWT v sobotu ci v nedelu?????
11. okt 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta dakujem :cry:
@lucula73 ved mi uz nic neostava :unamused:
@orsulka super babuliatkam posielam pusinku :wink:
11. okt 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 odovzadane moja......a vážne...hlavu hore....fakt bude lepšie, ver mi!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. okt 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka nie az dnes sme mali et.ten nas doky je poklad ze?? :wink: :wink:
@zlatanka30 gratulujem k dorbčeku v brusku...teraz sa naozaj len pekne staraj o ten pokladik..... :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
@zlatanka30 no ja na neho nemožem povedať krive slovo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: preradil ma do rizikovej poradne, do nemocnice, ale stale ma aj tam bude sledovat on...takže ja som dosť spokojna.... :wink: :wink:
11. okt 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem sa snazit.mu rozpravam,aky sme mali problem.tak nech si to uvedomi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Orsulík !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja sa tak teším !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Priala som ti párik ! :slight_smile:

@zlatanka30 Tak len nech sa drží bojovník.Zvyčajne,ak zostane jeden,bojuje za všetkých,takže má obrovsku silu.Mám vela kamaratiek s posledným embrijkom a bábätkom v náručí.Ved Sisa je z posledného tiež:wink:
11. okt 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja.som mu chcela zavolat.nech sa tesi,ze to mame za sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok