Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

zlatanka30
11. okt 2010

cikyta dakujem.on bol naozaj silny hned od zaciatku.este ze nepukol 😀 😀 😀 😀

orsulka
11. okt 2010

@zlatanka30 len mu zavolaj, on je zlaty, určite sa poteši 🙂)))))) a este ked bude vysledok pozitivny...tak to bude radosti .-))))
@cikyta dakujem lasenka moja...🙂)))) viem, že si nam to priala 😉 😉

zlatanka30
11. okt 2010

orsulka ja viem,ze sa potesi.dufam,ze sa dockame. 🙂 🙂 🙂 🙂

janicca
11. okt 2010

@orsulka no super tak copaňa a vajčák no krása gratulujem to musí byť radosti to budu tie najkrajšie vianoce 😉 😉 😉 😉 áno dnes som testla kuk album 😵
@cikyta cica dúfam že ťa nesklamem dnes mi prišiel ten špeci test od LUSINY 😉 a kukaj čo sa z toho vyklulo 😵

orsulka
11. okt 2010

@zlatanka30 tfuj tfuj tfuj...... 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 aokrem ineho ....nezabudni...aj to jedno embryjko sa vie krasne rozdelit a možu byt dve 😉 😉

orsulka
11. okt 2010

@janicca velmi krásne gratulujem divečatko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, ale si mi urobila radosť !!!!!!!!! aj tebe tfuj tfuj tfuj...... 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂
tesim sa už na vysledky a co povie krajko v stredu .-))))) ale supeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵

janicca
11. okt 2010

@orsulka ďakujem aj ja sa teším na to HCG dúfam že všetko pojde tak ako má a pojdem v tvojich šľapajách a kludne by som bola rada keby boli aj dve 😵 😵 😵 😵 ďakujem za pľuvance 😀 😀 😀

orsulka
11. okt 2010

@janicca kludne pod za mnou..........nech sa páči, ja budem len rada.... 😵 😵 kiež by to vyslo 🙂)

cikyta
11. okt 2010

@janicca kukla som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
11. okt 2010

A ja si hladam robotu,kde by som robila len doobeda...........uplne zbytočne!!!!!!!!!!!!!!!!
Ved veštiť sa dá kludne len doobeda a mám to ako prácu z domu,takže jupiky ! 😅

janicca
11. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petuska123
11. okt 2010

@cikyta ty vestis?????????

cikyta
11. okt 2010

@petuska123 ano,ale iba z profilovej fotky v teme sanat.helios 😀 😀 😀

petuska123
11. okt 2010

@cikyta jaj 😀 😀

cikyta
11. okt 2010

@petuska123 akože "sranda",ale zatial mi všetko vyšlo 😀 😉

petuska123
11. okt 2010

@cikyta no vidis.....sa nezdas......

izzie27
11. okt 2010

Ahojte dievčatá, uz v lete som dostala letáčik do heliusu od dokiho. Vybavili sme si návštevu. Absolvovali sme pohovor, partner pojde na kontrólny spermiogram. Chcela by som vedieť čo mame čakať, ake su postupy....dakujem

cikyta
11. okt 2010

@izzie27 záleží,ako vám dopadne spg a ako dopadne tvoje vyšetrenie.....od výsledku sa bude všetko dalej odvíjať.Každý je indiviulne posudzovaný 😉

izzie27
11. okt 2010

@cikyta ahoj a ďakujem... moje vyšetrenia sú celkom ok. partner mal zle spg, najmä morfológiu.... 😒 o mesiac má kontrolné vyšetrenie. a potom sa ma rozhodnúť , čo ďalej.... doki nám v skratke načrtol, čo ako.

wolfskinka
11. okt 2010

@kiara15 je mi to strasne luto, tak som verila ze tentokrat to vyjde
@janicca tesim sa strasne moc, ze ti to vyslo .... a nezabudni si kupit tu dialnicnu znamku

fopardi
11. okt 2010

@minka051 vau že tri tak to som prekvapena ale dr. určite vie čo robí a takto to určite bude // verím tomu

cikyta
11. okt 2010

@izzie27 Ak sa morfologia nezmení,pôjdete na IVF-ICSI,že?

fopardi
11. okt 2010

@kiara15 ooooo čo to tu čítam ☹ tak velmi som na teba myslela a brala som to ako samozrejmosť že sa to podarí ☹

fopardi
11. okt 2010

@orsulka joj s teba mam taku radosť tak vidíš po tolkom čakani budeš mať aj dievčatko aj chlapčeka tak sa ti plni najkrajši životny sen velmi velmi sa s tebou teším 🙂

wolfskinka
11. okt 2010

@orsulka takze parik ... super ze ti to takto vyslo tesim sa s tebou

cikyta
11. okt 2010

Takže aby vám bolo jasne dievčatá...................Orsulka nebude mať dcerky,ani synčekov,ale DETI ! 😵

zuzanka.h
11. okt 2010

@orsulka to je nádherné dievčatko a chlapec ... SUPER máš to hneď naraz! 🙂 my sa ešte budeme pokúšať o malú princeznú 😉

wolfskinka
11. okt 2010

@zuzanka.h my tiez ale az ked bude mat Matejko 1 rok a zacne chodiť skor nie

zuzanka.h
11. okt 2010

@wolfskinka šak aj my trošku neskôr, keď bude Jurášik samostatnejší, lebo sa bojím že budem mať zase rizikové tehotenstvo.

wolfskinka
11. okt 2010

@zuzanka.h no ja c hcem tak ked matej vyrastie z kocika, aby druhe babetko mohlo ist do jeho kocika a on mohol cupitat popri takze tak aby mal tie 2 rocky , ale vsetko ukaze cas ci sa nam to podari, ale je to celkom sranda davat si pozor aby som neotehotnela ... xixi sme sa minule s muzom na tom dobre bavili ... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre