• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
cikyta dakujem.on bol naozaj silny hned od zaciatku.este ze nepukol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 len mu zavolaj, on je zlaty, určite sa poteši :slight_smile:)))))) a este ked bude vysledok pozitivny...tak to bude radosti .-))))
@cikyta dakujem lasenka moja...:slight_smile:)))) viem, že si nam to priala :wink: :wink:
11. okt 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ja viem,ze sa potesi.dufam,ze sa dockame. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no super tak copaňa a vajčák no krása gratulujem to musí byť radosti to budu tie najkrajšie vianoce :wink: :wink: :wink: :wink: áno dnes som testla kuk album :dizzy_face:
@cikyta cica dúfam že ťa nesklamem dnes mi prišiel ten špeci test od LUSINY :wink: a kukaj čo sa z toho vyklulo :dizzy_face:
11. okt 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 tfuj tfuj tfuj...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aokrem ineho ....nezabudni...aj to jedno embryjko sa vie krasne rozdelit a možu byt dve :wink: :wink:
11. okt 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca velmi krásne gratulujem divečatko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, ale si mi urobila radosť !!!!!!!!! aj tebe tfuj tfuj tfuj...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tesim sa už na vysledky a co povie krajko v stredu .-))))) ale supeeeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. okt 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ďakujem aj ja sa teším na to HCG dúfam že všetko pojde tak ako má a pojdem v tvojich šľapajách a kludne by som bola rada keby boli aj dve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ďakujem za pľuvance :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca kludne pod za mnou..........nech sa páči, ja budem len rada.... :dizzy_face: :dizzy_face: kiež by to vyslo :slight_smile:)
11. okt 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca kukla som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja si hladam robotu,kde by som robila len doobeda...........uplne zbytočne!!!!!!!!!!!!!!!!
Ved veštiť sa dá kludne len doobeda a mám to ako prácu z domu,takže jupiky ! :sweat_smile:
11. okt 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. okt 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ty vestis?????????
11. okt 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ano,ale iba z profilovej fotky v teme sanat.helios :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. okt 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 akože "sranda",ale zatial mi všetko vyšlo :grinning: :wink:
11. okt 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no vidis.....sa nezdas......
11. okt 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, uz v lete som dostala letáčik do heliusu od dokiho. Vybavili sme si návštevu. Absolvovali sme pohovor, partner pojde na kontrólny spermiogram. Chcela by som vedieť čo mame čakať, ake su postupy....dakujem
11. okt 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 záleží,ako vám dopadne spg a ako dopadne tvoje vyšetrenie.....od výsledku sa bude všetko dalej odvíjať.Každý je indiviulne posudzovaný :wink:
11. okt 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ahoj a ďakujem... moje vyšetrenia sú celkom ok. partner mal zle spg, najmä morfológiu.... :unamused: o mesiac má kontrolné vyšetrenie. a potom sa ma rozhodnúť , čo ďalej.... doki nám v skratke načrtol, čo ako.
11. okt 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 je mi to strasne luto, tak som verila ze tentokrat to vyjde
@janicca tesim sa strasne moc, ze ti to vyslo .... a nezabudni si kupit tu dialnicnu znamku
11. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 vau že tri tak to som prekvapena ale dr. určite vie čo robí a takto to určite bude // verím tomu

11. okt 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 Ak sa morfologia nezmení,pôjdete na IVF-ICSI,že?
11. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 ooooo čo to tu čítam :frowning2: tak velmi som na teba myslela a brala som to ako samozrejmosť že sa to podarí :frowning2:
11. okt 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka joj s teba mam taku radosť tak vidíš po tolkom čakani budeš mať aj dievčatko aj chlapčeka tak sa ti plni najkrajši životny sen velmi velmi sa s tebou teším :slight_smile:
11. okt 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka takze parik ... super ze ti to takto vyslo tesim sa s tebou
11. okt 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže aby vám bolo jasne dievčatá...................Orsulka nebude mať dcerky,ani synčekov,ale DETI ! :dizzy_face:
11. okt 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka to je nádherné dievčatko a chlapec ... SUPER máš to hneď naraz! :slight_smile: my sa ešte budeme pokúšať o malú princeznú :wink:
11. okt 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka.h my tiez ale az ked bude mat Matejko 1 rok a zacne chodiť skor nie
11. okt 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka šak aj my trošku neskôr, keď bude Jurášik samostatnejší, lebo sa bojím že budem mať zase rizikové tehotenstvo.
11. okt 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka.h no ja c hcem tak ked matej vyrastie z kocika, aby druhe babetko mohlo ist do jeho kocika a on mohol cupitat popri takze tak aby mal tie 2 rocky , ale vsetko ukaze cas ci sa nam to podari, ale je to celkom sranda davat si pozor aby som neotehotnela ... xixi sme sa minule s muzom na tom dobre bavili ... :grinning:
11. okt 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok