Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

solinkarka
20. okt 2010

@orsulka no skusim este tak v sobotu ak do vtedy mrska nedojde

orsulka
20. okt 2010

@solinkarka urcite to treba vyskusať..... 😉 😉

solinkarka
20. okt 2010

@orsulka zas sa bojim ze tam bude negativny vysledok..ale uz by som sla asi na gyndu

orsulka
20. okt 2010

@solinkarka tak jasne, že ten strach pri testovani tam je vždy......ale tak ked mrcha nedojde, tak to bude urcite treba risit...trebars krvným testom, ktorý je presnejsi....a ak nie tak možno nejakou vyvolávačkou alebo co....

kamka17
20. okt 2010

pekné ránko prajem 😎 😎
ja len tak narýchlo, lebo idem do nemocky...akosi nestíham posledné dni a aj som nejaká grogy, ale máme sa fajn a vyzerá to veľmi pozitívne z príchodom z nemocky, najenskor rátam do dvoch týždňov budeme doma...možno už budúci...a všetky vás Paulínka pozdravuje, posiela bábatkovksé úsmevy a všetkým snažilkám drží silno pastičky 😉 😉 😉

solinkarka
20. okt 2010

@orsulka no ved uvidim.ach jaj ot cakanie je na tom najhorsie 😒

orsulka
20. okt 2010

@kamka17 pred 5 minutami som na teba myslela, že kde ste, ako ste a podobne...tak telepatia funguje ...hihihihih.......asi to más fakt náročne s casom, ale co sa dá robit.....tesim sa , že Paulinka bude snad už o týždn dva domka .-)))))
@solinkarka no to čakanie poznáme každá jedna....... 😉

minka051
20. okt 2010

Dobré ránko dievčatá 🙂

Tak som po úspešnom odobratí krvi a teraz už len čakať do zajtra a po 10tej mám volať 🙂 Teraz je to už len natom tam hore 🙂 🙂

minka051
20. okt 2010

@kamka17 tak prajem skoré uzdravenie a nech ste čím skôr domka 🙂

petuska123
20. okt 2010

@minka051 a testovat nejdes??

kiara15
20. okt 2010

@orsulka ano uz sme sa hned o tom bavili dal mi aj papier ako sa uzivaju lieky ale povedal az po krvnom teste tak teraz nevim 😒 vsak som stoho soku aj zabudla ci mam ist aj na sono ci len na krv 😒

Inak pekny den zelam 🙂

Kamka Paulinku pozdravujem a posielam cmuk 😉 😉 tesim sa ze uz za par dni pojde domov 😉

@minka051 to az zajtra budu vysledky??ja ze dnes ale aj tak nech su//

mimili
20. okt 2010

@kiara15 Juuu, tak toto sú teda milé šoky... ale hovorí sa, že zázraky sa dejú,...tak možno prišiel aj jeden k Vám. Veéééľmi držím palce!

@minka051 Minka, máš môj obdiv, že netestuješ. Ja by som to nevydržala... Tak nech Vás čakajú len pekné správičky!

minka051
20. okt 2010

@petuska123 no nie nejdem mám už to rozhodne len krvička a osud. 🙂

@kiara15 ano pýtala som sa sestričky že možno budú aj dnes ale jej ich labák prinesie až zajtra o 10:00.

@mimili no ja radšej vydržím a ked bude HCG vyské tak potom si test spravím aby som mala pamiatku ako vyzerajú
// čiarky na teste a odfotím si ich. Ja síce dve deti mám ale nikdy som si test pri nich nerobila. A tie čo som som si robila od kedy sa snažím tak boli len s jednou čiarkou. ☹

kiara15
20. okt 2010

@mimili veru soky 😉

@minka051 podobne som na tom ako ty ja ked mam testnut tak mam vzdy taky strach 😒

lucula73
20. okt 2010

@kiara15 ahojček...a ty si už netestla?inak nechápem,lebo si vraveela,že si si test robila a bol negat vtedy,nie? 😕

minka051
20. okt 2010

@kiara15 no to mi hovor mne sa pri tom vždy triasli ruky 🙂 tak som si povedala že nie. Si doma alebo v práci? V piatok ideš na krv. To ideš do centra alebo ku svojej doktorke? U mňa je teraz stresujúce to čakanie do zajtra.

orsulka
20. okt 2010

@minka051 ihihihi...presne takto som to ja urobila naposledy........test som si urobila až po kvrnom teste.....a teraz mam tie // odložene 😀 😀 😀

minka051
20. okt 2010

@orsulka no tak máme niečo spoločné 😀 😀 😀 To bude môj prvý test s // čiarkami. Neviem či je to dobre alebo zle, ale cítim sa akosi moc dobre, ale sem tam zablisne aj negytívna myšlienka ktorú hneď odháňam.

mimili
20. okt 2010

@minka051 Zlé myšlienky bokom, tie teraz nemôžu mať v hlavičke priestor!!!

Babky, aj Vám, keď ste si pichali Decapeptyl, po pichnutí okolie vpichu sčervenalo a opuchlo?? Lebo mne to tak... Tak neviem, či robíme niečo zle alebo to je tak normálne.

minka051
20. okt 2010

@mimili no moja ja neviem ale mne sa nerobilo nič, ale ked to po chvíli zmizne tak je to len nejaká reakcia. Moc ti nepomôžem ☹

orsulka
20. okt 2010

@mimili no mne to tiež neopuchalo......
doporucenia: 1. treba naozaj pichat do nariasenej kože a to kolmo
.2. vyber dekapeptyl z chaldničky tak pol hodku pred tým než ho pichnes...... 😉
ale pokial ti to potom zmizne, tak by to malo byt v pohodke 😉

mimili
20. okt 2010

@minka051, @orsulka hmmm...asi to nepicháme kolmo... do nariasenej áno, aj som ho skôr vybrala. Tak dnes vyskúšame kolmo a uvidíme, či to bolo kvôli tomu. Po nejakej pól hodke mi to vždy zmizne, tak to snáď bude ok 😖 .

noe
20. okt 2010

@mimili urcite nevadi ci pichas kolmo alebo trochu sikmo. A taktiez neovplyvni ci drzis cely cas riasu, alebo len pri vpichu a potom pustis. Dokonca nemusis vobec robit riasu. Mne sa to raz stalo a predpokladam, ze je to alergicka reakcia na dezinfekcny roztok. Odvtety, ked vyberiem ihlu, tak prilozim cisty tampon, nie ten, ktorym som dezinfikovala 😉
Vyskusaj, snad to uz bude dobre 🙂

@minka051 ahojky nebola si dneska v Heliku, niesom si ista, ale mozno som ta videla? 🙂
@kiara15 a teba som tusim zahliadla v pondelok si cakala pred osmou na krv ? 🙂

Obcas vam sem nakuknem a velmi sa tesim, ked dalsia helinka je tehulka 🙂 Tak dufam, ze sa coskoro pridam 😉

petuska123
20. okt 2010

baby chcem sa vas opytat na nieco..na buduci stvrtok ideme do martina a to je akurat 14 den cyklu ☹ a sestriocka mi povedala ze aspon 2-3 dni bez sexu musime byt kvoli vzorkam spermii,,,co myslite este ten utorok rano by sme mohli snazilkovat??ci uz nie???jedine potom ten stvrtok vecer???to je presne 14 den...bleeeeee ☹

orsulka
20. okt 2010

@noe tak to by bolo fajn, keby si sa pridala.......už teraz stimulujes?????

@petuska123 ja by som to neriskovala v ten utorok...potom to može skresliť ten spermiogram.... 😉

petuska123
20. okt 2010

@orsulka myslis???vsak by sme o 5 rano v utorok a to je do stvrtku este daleko 😀 😀 😀 😀 takym stylom zas s toho nic nebude 😠

noe
20. okt 2010

@orsulka dakujem 😉 mam dlhy protokol, takze uz vcelickujeme decapeptyl a dufam, ze dnes uz bude dobry HP a pridame aj menopur 😉

minka051
20. okt 2010

@noe no určite nie tam ja nechodím. Ja som z LV a bola som u svojej doktorky. 😉

cikyta
20. okt 2010

Ahojte.....
@kiara15 A po tej krvičke si už netestíkovala?

@minka051 Do zajtra do 10 hod.budem ako na ihlách....ja ti táááááák držákujem palčoke !!!!!!!!!! Uprimne,zo srdiečka!

@petuska123 Orsulík má pravdu.Ani ja osobne by som to neriskovala.Povedz si,čo je dôležitejšie.....
-či to ráno robiť,aby si mala kludne svedomie,že ste urobili pre to všetko...
-alebo VYDRŽAŤ a tak mať kludne svedomia,že ste na spg išli 100% pripravený a tak budu výsledky najpresnejšie,aké môžu byť !
😉

@noe Držím palce ! Tiež som sa kamošila 2 krát s menopurom. Len nech sa to podarí tfuj tfuj !!!!

cikyta
20. okt 2010

A všetky vás pozdravujem ! Už sme tu taká obrovská velká rodina,že to nejak osobne ani nejde ! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre