• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@cikyta ahojček no práve som na teba myslela, teda to je neuveritelné a odrazu si tu. :slight_smile: Dík moc moc dúfam že nesklamem.
20. okt 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 :grinning: som Kasper :grinning:
20. okt 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 :grinning: tak som si ta s niekym pomylila, obcas pridate foto zo stretavky a sa mi zdala jedna pani dnes v Heliose trochu povedoma. A ako som vam sem nakukla, tak sa podobala na teba :slight_smile:

@cikyta dakujem, dufam, ze mi bude dobry kamarat :wink:
20. okt 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: :grinning: No zajtra potrebujem Kasperov aj anjelov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noe Uvidíš,že ti bude dobrý kamarát ! :grinning: Verný a hlavne pomôže vtedy,ked to najviac potrebuješ :wink:

@minka051 Všetko bude,neboj nič !!!!!!!!!!!! :slight_smile:
20. okt 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no ked to povieš ty tak tomu verím. :slight_smile: :wink: Inak som celkom v pohode a cítim sa dobre až mi je to čudné.
20. okt 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 Ved pozerám tvoje písmenká aj dozadu a fakt sa mi zdáš uplne užastná vyrovnaná žienka,ktorej už chýba len jedno !!! :wink: Mám z teba velku radosť a len si to pekne uchovaj tuto náladičku ! Je to najlepšie,čo môžeš teraz urobiť pre seba,svoje okolie a napokon možno aj bábätko (či bábätká-ktovie) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. okt 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no uvidíme :slight_smile: :slight_smile: malá herečka sa má ako? :slight_smile:
20. okt 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 Sisa? Ako aprílove počasko,ale skôr je taká mrzutá skrz zubky :frowning2: Niekedy má záchvat smiechu a v zápätí sa rozplače od zlosti.....no užas táto detská puberta :grinning:
20. okt 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no tak to poznám, :slight_smile: ale neboj bude aj horšie o pár rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tá ďalšia puberta radšej nevravím treba len vydržať.Aj tak sa to zmeniť nedá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta krasne si to napisala :wink: skoro sedi aj na manzela :grinning:
Inak mas nadhernu nadhernu dcerku :dizzy_face: Hned je den krajsi, ked pridas nejaku novu foto Sisinky a jej huncucstiev :grinning:
20. okt 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051
@noe no že dakujem dievčence :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta a vravíš na dnešný dátum je taký magický..20.10.2010. Dúfam že mi prinesie šťastie. :slight_smile: :slight_smile: čo ty ako naša veštica si o tom myslíš. :wink:
20. okt 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 No,ťažko povedať,ale kedže máme v tomto mesiaci 5 nediel , čo sa zopakuje zase až o 823 rokov,tak to vidím viac ružovo,ako čierne :wink:
20. okt 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no super tak to by ma nenapadlo počítať. A ako vieš že až o 823 rokov to sa dá nejako vypočítať. Ty si asi génius :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 Práve mi prišla sms,že je magický mesiac mám to poslať 8 ludom...a ked tak urobím,tak ma na konci mesiaca čaká prekvapenie-finančné,vraj zbohatnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tomu,že sa to opakujem každých 823 r. možno verím,ale tomu dalšiemu ee (akože to zbohatnutie atd...):stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pápá.ideme von trošku zase............... :slight_smile:
20. okt 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooooooooj tak som sa sem konečne dostala podať čerstvé správy o mojej osobe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak že dnešná návšteva v Helíku dopadla na jedničku s hviezdičkou no šak iné sme ani nečakali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak že nie dve ale jedna fazuľka ale to neva my sme vďační aj za to jedno hlavne nech je všetko v poriadku :wink:
@minka051 pssss čítam ťa tak potichučky :grinning: ja budem zajtra tvoj anjel strážny ale s takými malými rožkami :grinning: :wink: verím že to tam je a ináč to ani nebude ved aj Cykita ti to vybosorovala :grinning: eee vyveštila :wink:
@cikyta tak vaše veličenstvo mám taký dojem že certifikát vám ostáva a ešte ak to bude tojášik tak ťa budem pasovať za Sybilinu neter :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zajtra sa k tebe prida aj minka....a ak boh da....tak v piatok Kiarka :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
20. okt 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ahoj moja :wink: tak s tým počítam že má v tom nenechajú samu :dizzy_face: silno myslím na obidve :wink: :wink:
20. okt 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca moc gratulujem k bublinke. nech to dotiahnete do konca samozrejme uspešneho
@minka051 držím palce na zajtra
@cikyta ty bosorka jedna :grinning:
20. okt 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca super super super hned je krajši den tak sa teším
a zajtra je na rade
@minka051

no a kiara normalne som hlatala strany späť aby som vyhutala čo som premeškala tak som prekvapena tajne dufam že sa stal zazrak a mala si normelnu mrchu či len taku slabšiu či ako ? dlho -kratko bola?
20. okt 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca to je fantasticka spravicka, srdecne blahozelame a nech sa fazulke aj tebe pekne dari a nech prezijete spolu 2v1 krasnych devat mesiacov
20. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tu šulam,ako sa z nevinnej hry stane takáto vážna vec,ktorá vychádza :grinning: :grinning: :grinning:
Gratulujem zo srdiečka a ver,že to bude tojášik,ako bič !!! :slight_smile:
20. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca gratulujem,veľmi sa teším s tebou... :slight_smile:
20. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 presne tak ako keby som drzala granat v ruke :wink:
@lucula73 ano bol neg.a vidis?,jja som stoho tiez mimo??testla ale ozaj len duch :frowning2:
@noe ano cakala som na krv a ty si kde bola??
@cikyta iba slabililinky duch :frowning2:
20. okt 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca a tebe este raz srdecne gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super ze jedna furt som si myslela ze dve :wink:
20. okt 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi moja zlata to bolo cele take zvlasne ale bolo to normalne ako mrcha takze som aj ja zo vsetkeho zosokovana co to vlastne sa stalo :unamused: a preco sa to neudrzalo :frowning2:
20. okt 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 tak neviem no asi najviac fakto ukaže ta krv kedy to ideš ešte vpiatok?
20. okt 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi jasne ze v piatok sa dozviem co a preco asi??sice aj tak mi nepovedia co sa stalo??
20. okt 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 ja som cakala uz pri dverach na krv. Uz davnejsie som pozerala nejake foto z vasich stretavok a zdala si sa mi povedoma. A tak som bludila vasou temou a zistila som, ze si to asi ty :grinning: :grinning: super, ze som sa nemylila.
20. okt 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok